www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako učite jezik(e)?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~
::  
Autor Poruka
200kg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2008
Poruke: 6

russia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 05, 2009 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ucim srpski preko ctenje knjige, smotrim filmovi. vise serije nego filmovi. jer u serije ljudi mnogo su govorjat.

takidje je vezba na srpskih internet sajtova. verovatno ja smesno pisem ali kako jos ja mogu? tot ne gresi ko ne radi.


 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 14, 2009 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Engleski - skola, filmovi, serije ...
Ostale jedino ako se pojave negde u filmu pa ono usput.

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
sminkerica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 35

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2009 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pokusavam da naucim albanski...ali tesko ide Very Happy Very Happy

potreban mi je strasnoo Very Happy Very Happy

decko mi je albanac a nezna engleski niti njemacki dobro

srpski da ne spominjem...prozborit nezna Very Happy Very Happy

tako da sad najvise pokusavam na pjesmama naucit Very Happy

glupo ali sta cu Razz

snalazim se nekako...

btw. ako neko zna jos nekih nacina kako nauciti

raspolozena sam za sve nacine Very Happy
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 39

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2009 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma samo mu reci TE DUA i sve ce te razumeti... Very Happy

Cek bre, kako ti je decko a ne razumete se? kako se skontaste majka mu stara?
 
sminkerica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 35

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2009 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mah razumemo se nekako

pantomimom najcesce haha

kud ces dalje kad mi kaze "Ich love ju !"

zna reci "VOLEM TE" i to je to Very Happy

ali ipak nama rijeci nisu potrebne ... poljubac sve kaze Very Happy Very Happy

skontasmo se tako sto sam mu ja rekla na engl. da se svidja mojoj jaranici a i meni...i na rastanku ja sam ga poljubila u obraz...a on naravno presao na stvar odmah...i od tad...zajedno tj. evo vec 10 dana Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy mnogooo bre Very Happy hahaha
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 39

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2009 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka ti cast sestro.... a i njemu... vidis da je albanski mnogo laksi nego nas... ocas posla ti je on objasnio sta je hteo... a kako ces ti njemu objasniti neke stvari - zuljaj mozak Exclamation Very Happy
 
sminkerica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 35

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2009 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mah ja njemu kad objasnjavam....pocne mi pricat nesto na albanskom

ja mu samo kazem "ajde bre sta jedes BiiiiP" onda on meni samo kaze " what " i ja njemu "nothing" tako daa...nista mu ne mogu na naski reci Very Happy

iako svi albanci znaju nas jezik ali nece da pricaju...u tome je poenta :S nego me pati ovako trazim nacin kako da mu objasnim Very Happy dok nadjem nacin osijedim Sad wahahha
 
smiljana.b
>Edem<
>Edem<



Godine: 35

Datum registracije: 03 Avg 2009
Poruke: 1794

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2009 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji nacin za ucenje jeste preko filmova, i neke knjige u kombinaciji sa CDeom tako da znas sta slusas, i u krajnjem slucaju neki kurs i nema promasaja... Very Happy

_________________
Mnogom je cvetu sudjeno da ni od kog nevidjen cveta, I miris svoj da raspe u vazduh prazan i pust.
Dz.O.
 
braca85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jul 2009
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 03, 2009 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kursevi su super
 
Jacky@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2012
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2012 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ucim iz knjiga, sa sajtova, onda radim neka vezbanja na netu, igram igrice (vezane za taj jezik), gledam serije / filmove i slusam muziku na tom jeziku... Mislim da se kombinacijom raznih metoda postizu najbolji rezultati.
 
savamartinovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2013
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 26, 2013 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo citam vase kometare i moram i ja da kazem koju Smile Ja sam engleski ucio totalno neobicno. To su bili neki ubrzani kursevi za dvadesetak dana posto sam zurio da sto vise naucim zbog putovanja na brod. I tako ti se ja pojavim u skoli engleskog jezika i upisem kurs. Prvo sam bio skeptican, nema sanse za dvadeset dana da naucim ali sta cu morao sam da probam to mi je bila jedina nada. Upisao sam prvo elementarni pa posle toga i konverzacijski. Svaki dan sam imao casove i domaci ali sam naucio! 40 dana sam samo slusao engleski ali mi je pomoglo. I ti ljudi u skoli Britanicca gde sam se upisao su bili super. Profesorka je bila extra znala je dosta a i ta njihova metoda za dvadeset dana je bila delotvorna bar sto se mene tice Cool
 
saskajankovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2013
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 04, 2013 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahaha @savamartinovic tako je bilo i meni, nisam verovala al kao da probam. istu skolu sam pohadjala ali samo jedan kurs, jer mi je samo poslovni engleski trebao. odradila to brzinski, naucila sve sto treba, i bog da me vidi. posle su me cak na poslu i hvalili a ja se samo smeskam Cool
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~ -> Kako učite jezik(e)? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon