www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sedam i Po
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 01, 2006 3:45 am    Naslov poruke: Sedam i Po Na vrh strane Na dno strane

U filmu "Sedam i po" zastupljeno je sedam priča koje simbolizuju sedam biblijskih smrtnih grehova. Sedam priča iz "kraja" koje povezuje lajtmotiv - sedam smrtnih grehova, na komičan način tretiraju svakodnevicu Novobeograđana opsednutih svojim sitnim slabostima i vođenih strastima. Gordost, očajanje u lenjosti, zavist, gnev, srebroljublje, požuda i neumerenost u jelu i piću jesu biblijski gresi, ali u savremeno doba postaju skoro apsurdni u kontekstu mnogo gorih i većih civilizacijskih problema. Zato scenario neprestano poziva na smeh - ovladati svojim strahovima i problemima, nasmejati se sebi u sebi, biti autoironičan, to je način prevazilaženja sopstvene boli. Junake boli to što im tako malo, a ipak dovoljno nedostaje da budu srećni.
PRVA PRIČA
SREBROLJUBLJE
Keboja i Radule su zgubidani koji hoće da kod fudbalskog asa Maradone izazovu sažaljenje jer su siromašni i šalju mu pisma i video-kasete ne bi li se domogli 'hleba bez motike' a pohlepa ih odvodi u ludilo.
Likovi:
KEBOJA Branislav Trifunović
RADULE Nikola Vujović
DESA Gordana Đurđević
SLUŽBENICA (u posti) Anđelika Simić

DRUGA PRIČA
GNEV
Tadija je bilder na steroidima koji želi da se osveti za poniženje koje je doživeo kao neugledni klinac.
Likovi:
TADIJA Miloš Timotijević
KOVILJKA Marija Karan
SAMIR Marko Vasović
ĆALE Toma Trifunović
SPAHIJA Rale Milenković

TREĆA PRIČA
RAZVRAT
Obrad i Radman, političar i inspektor, koji se upoznaju putem Interneta, dele istu voajersku strast – vole da gledaju devojčice, ali nikada ne prelaze granicu pedofilije.
Likovi:
OBRAD Branko Vidaković
RADOJE Boris Komnenić
OBRADOVA MAJKA Off
VOZAČ
DEVOJČICA Ksenija Bujisić

ČETVRTA PRIČA
NEUMERENOST U JELU I PIĆU
Adam i Verica rado dolaze na koktele i otvaranja izložbi samo da bi se dobro najeli i napili, sve dok ne pojedu i izložbeni eksponat-pihtije od ljudskog sala.
Likovi:
ADAM Nenad Jezdić
VERICA Nataša Marković
POLITIČAR Goran Sultanović
DOJČIN Kokan Mladenović
NOVINARKA Aleksandra Janković
KONOBAR Ahmet Burić
MOMAK IZ OBEZBEĐENJA Đorđe Marjanović
ODRPANAC Bora Nenić


PETA PRIČA
GORDOST
Srđan i Zorica su bracni par koji pred milionskim auditorijumom kviza iznosi svoj 'prljavi ves' i gube mogucnost da osvoje milione.
Likovi:
SRĐAN Gordan Kičić
ZORICA Ljubinka Klarić
OBRAD SLAVKOVIĆ Lane Gutović
DANIJELA Off


ŠESTA PRIČA
OČAJANJE U LENJOSTI
Simka i Konda su prefinjeni lopovi koje mrzi cak i da se popnu do vrha solitera i obiju bogataski stan.
Likovi:
SIMKE Nikola Đuričko
KONDA Boris Milivojević
RAJKOVIĆ Dubravko Jovanović
MILICA Mira Stupica
SENKA Ana Stanić
BAKICA Zorka Manojlović


SEDMA PRIČA
ZAVIST
Musa i Banjac, sredovečne dangube zavide izbeglici iz Bosne, Buretu, jer se 'snašao' i otvorio kiosk sa ćevapima, no, na koncu su u situaciji da daju krv njegovoj ženi na porođaju.
Likovi:
BANJAC Srđan Miletić
MUSA Miša Samolov
BURE Mladen Nelević
GOGA Milica Mihajlović
KONOBARICA Marija Arsić

U bioskopima od: 2006-09-14
Režija: Miroslav Momčilović
Uloge: Branislav Trifunović, Nikola Vujović, Mira Stupica, Milica Mihajlović Miloš Timotijević, Marija Karan, Marko Vasović, Toma Trifunović, Marija Arsić, Nikola Đuričko, Boris Milivojević, Đorđe Branković, Dubravko Jovanović, Zorka Manojlović
Trajanje: 110 min



Oficijalni Web Site : Sedam i Po


 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odgledao, odusevio me je. Ima dubinu, a i nasmeje Mr. Green

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
Ivvana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 27
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam u Studenjaku kada se snimala neka scena iz ovog filma!
Odlican je!
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je taj film očajan, priče su nerazrađene, sumorne i ne bi rekao da mogu da nasmeju. Mene je najiskrenije glava zabolela od ovog sr... Rolling Eyes
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film jeste u stratu mnogo obećavao. Meni je kraj samo glup. Priča je dobra ali (slažem se) nerazrađena. ipak mislim da nije baš toliko loš Mr. Green

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zanimljiv je treba ga odgledati... ima sad i da se skine na netu, vidjao sam na par mesta...
 
dadinho
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GNEV je jedan od boljih delova filma
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

7 i po je po meni super film!
I duhovit i,na neki nacin,mozemo izvuci neku pouku,REALAN sto j najbitnije,i kraj filma budi emocije u meni!
Sve u svemu VRH!

_________________
Volim narodnjake
 
Henry14
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 131
Mesto: bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 11:52 pm    Naslov poruke: extra je Na vrh strane Na dno strane

extra je film a najjaci je onaj dio sa maradonom Very Happy
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, u sustini, film nije los...Price su lepo zamisljene ali nisu bas kompletne...sta ja znam...Valjda, svaka prica na kraju nosi neku pouku...
Ima par fora i provala pa moze biti zanimljiv za gledanje.

_________________
Master
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako ne gledam domace filmove, jer mislim da nemaju sta da ponude, ovaj me je oborio s nogu. Film koji svakako vredi pogledati i imati u svojoj dvd kolekciji.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
sholenufc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Avg 2006
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni ocajan film ,ne pamtim da sam proveo vreme gledajuci u bioskopu tako smor film koji cak ni sjajni Jezdic nije uspeo da izvuce
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Sedam i Po Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon