www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je učenje nekih jezika gubljenje vremena?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 17, 2012 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^^Čuj, preambiciozno?! Very Happy Pa to što reče je za pohvalu, jer...ako imaš vremena na pretek zašto ga ne iskoristiti za nešto pametno...sigurno je pametnije učiti jezike ili već nešto drugo, sve ovisi od sfere interesovanja kao i talenta, nego ovako k'o ja, recimo, gubiti vrijeme i ubijati dosadu na forumu. Very Happy
Samo naprijed i javi se kad koji savladaš (a i prije, tek da znamo šta se dešava i dokle se odguralo) a nije zgoreg ako nam zatreba neki prevodioc znati kome se obratiti, je li tako? Kod naših prevodilaca to sve košta ko Svetog Petra kajgana, pa ti sad vidi je l' gubljenje vremena ili nije!



_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
miksermax
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Avg 2013
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 26, 2013 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Engleski je najvazniji tu nema dileme. Ko ga u skoli nije naucio kao na primer ja, mora sad da se doskoluje u privatnim skolama. Sreca pa postoje online kursevi pa ne moram na casove fizicki da dolazim. Ja sam izabrala jednu beogradsku skolu na homeschool english. zadovoljna sam!
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 01, 2015 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako! Učenje ni jednog jezika nije gubljenje vremena. Wink
Engleski obavezno treba da se uči u školama, to bez pogovora, ali pored toga malo je diskutabilno koji jezik je još bitan pored engleskog, tako da je najbolje deci ponuditi izbor od nekoliko svetskih jezika, pa neka izaberu sami, naravno, u konsultaciji sa roditeljima, jer se neće ni grupa roditelja složiti oko jedne stvari. Ali sigurno je da ne postoji gubljenje vremena kada je učenje jezika u pitanju.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~ -> Da li je učenje nekih jezika gubljenje vremena? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon