www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je učenje nekih jezika gubljenje vremena?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~
::  
Autor Poruka
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 15, 2010 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
Double Hearts je napisao/la sledeće:
Naravno da je gubljenje vremena ucenje kineskog ako ne planiras da gledas njihovu televiziju... a ako ti je zena kineskinja neka ona uci srpski, zato sto ona radi u srbiji, a ne ti u kini Laughing Laughing Laughing



isto tako kad odes u kinu da posetis njene roditelji osecas ces se ko bekan

Vi ste previse ozbiljni za skapirati moje misli Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
Shitisism
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 15, 2010 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razz Ma ne, ozbiljno, imaces nekad nekog prijatelja, prijateljicu koja prica drugi jezik i pozeleces da im nesto kazes a da niko ne razume, a u svakom slucaju sto vise jezika znas to bolje

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 16, 2010 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
Razz Ma ne, ozbiljno, imaces nekad nekog prijatelja, prijateljicu koja prica drugi jezik i pozeleces da im nesto kazes a da niko ne razume, a u svakom slucaju sto vise jezika znas to bolje


hahahahah pa ti mislis da znam jedan jezk >> Srpski (najgore njega pricam)..

1. Skolovao sam se u inostranstvu
2. Ziveo sam duze vreme u dve drzave(i oba jezika znam)

procitaj pazljivo da ja pricam o kineskinji i kako je srbima nepotreban taj jezik.. jedino nekim ljudima koji su opsednuti zuticom Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 17, 2010 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nije nepotreban nijedan jezik. Zamisli da radis u nekoj firmi i oni te prebace u Kinu da radis Smile E tad je tebi super jer znas kineski Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 17, 2010 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dovoljno je znati engleski... mene vise zanima... sto ljudi "politicari" se ne skupe i dogovore da se napravi jedan najlaksi jezik i svi ostali da se zaborave Exclamation Laughing Laughing

Zar ne bi bio laksi zivot Question Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 17, 2010 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa slazem se da bi, ali do tad imamo hrpu jeziku da naucimo, bolje i to nego da radimo nesto bespotrebno. Ja cu da ucim kineski

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2011 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije,niti moze biti gubljenje vremena,vec samo 1 veliki plus..pogotovo ako znas pored engleskog jos neki,je super..lakse mozes se sporazumevati sa ljudima sirom sveta,a i veci horizonti sto se tice zaposlenja..
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2011 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odavno nisam bila na ovoj temi, a svakako da još jednom podvučem svoje riječi: nikako ne može biti traćenje vremena učenje jezika, pa eto ni ruskog, kako je smatrala osoba sa početka koja je i načela temu. Zašto ne znati i ruski? Ako neko ima sklonost ka tom jeziku, ako ga zanima, neka ga i savlada. Učenje jezika u školama nije i mjerilo znanja i poznavanja tog jezika kojeg nam nameću. Ne volim njemački, ne mogu niti sam u stanju izgovoriti jednu jedinu riječ i sve i da sam ga tad imala kao nastavni predmet, ne bih ga znala, niti mogla naučiti, ali bih morala, jer mi je nametnut. Nemamo svi istih sklonosti, riječ je samo o tome da svako ko ima priliku da savlada jezik jednog naroda, neka ga savlada. Ali u školama bi engleski trebao da bude obavezan, svakako.
Neko je pametan jednom rekao da čak i čovjek koji govori devet jezika, opsuje na svom kada se posječe. Very Happy
Znači, učite jezike, ali svoj ne zaboravite. Ni svoje pismo.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
carapica_8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 25 Apr 2011
Poruke: 22

russia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2011 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ruski je daleko od gubljenje vremena, isplati se ........debelo; rusko trziste se tek otvara tako prica samo onaj koji ne vidi priliku i situaciju na neki duzi period.
I ucenje jezika je uopste gubljenje vremena, ako ga ne koristis, i ako bar jednom ne odes u tu zemlju bilo koji jezik da je u pitanju
 
klinka iz kraja
*One_and_Only*
<i>*One_and_Only*</i>





Datum registracije: 25 Dec 2008
Poruke: 3192

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2011 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gubljenje vremena je samo spavanje...i sve ono sto nema neku svrhu...cilj...metu....
sto se tice jezika...ja ih obozavam...to mi postaje hobi.... Laughing Laughing Laughing

_________________
To the world you may be just one person,
But to one person you may be the world.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2012 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne može biti gubljenje vremena,učenje jezika..Samo jedan veliki plus,što ih znaš više.. Very Happy

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
eyesburn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Jan 2009
Poruke: 17
Mesto: Löhne, NRW

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 17, 2012 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno, znati vise jezika je pravo blago. Obogacujes se i duhovno, a pored togamozes imati nebrajano koristi, sto za zaposlenje sto drugih... Meni bi naprimer bilo prelepo da otputujem kao turista u neku zemlju ciji jezik znam, nekako se prirodno osecas. . . Iz tog razloga (a i silom prilika sam u nemackoj Very Happy ), pored engleskog koji dosta dobro znam, trenutno ucim nemacki, zatim cu i holandski jer su izuzetno slicni. Posle planiram spanski (jer znam neke osnove) norveski (zbog posla) i francuski (jer mi se svidja) eventualno italijanski Very Happy Jes da zvuci preambiciozno, al' imam ja vremena Very Happy

_________________
Gram srece je bolji od kilograma mudrosti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~ -> Da li je učenje nekih jezika gubljenje vremena? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon