www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

budjenje
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
max_max
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 2:41 pm    Naslov poruke: budjenje Na vrh strane Na dno strane

www.yuhotline.comDevojkeTekstoviGalerijeBlogProbudila me slatka jeza i blagi grc u donjem djelu stomaka. Nisam otvarao oci praveci se da i dalje spavam i zeljeci da igra koju si zapocela potraje sto duze. Znala si da sam budan a ipak nisi okrecala glavu, samo ti je jedan vragolasti smjesak preletio licem a tvoja zelja dobila jos vecu slobodu i snagu. Dirala si ga obrazom i bradom, zatvorenih ociju njezno palacala jezikom upijajuci njegovu toplinu dok su ti vrhovi prstiju ovlas dodirivali unutrasnju stranu mojih butina. Napucenim vlaznim usnama klizila si po njemu cijelom duzinom dok sam ja skoro trnuo uzalud pokusavajuci da se kontrolisem,da ne odam da sam budan. Njezno si ga uzela u ruku,zabacila kosu i osjetio sam tvoj vreli dah na njemu. I dok talasi topline krecu ka mojim grudima ja jos uvjek zatvotrenih ociju zamisljam tu predivnu sliku BiiiiP u tvojim ustima. Onako debeo napunio ti je saku,palac i kazivprst su ti se dodirivali tek pri njegovom vrhu a tu su bile tvoje divne usne,mekane i tople. Osjecas njegov miris koji te drazi i pocinjes ga drkati njezno a strasno. Nabijas se glavom na njega,stavljas ga svaki put sve dublje,pocinjes da jecis. Ja ne mogu vise da se kontrolisem,pocinjem se izvijati, scepao sam ti kosu pri samoj glavi i gotovo divljacki nabijao u grlo. Ocekivao sam eksploziju koja se blizila. Tvoje mumlanje i pokreti prestaju i osjecas kako ti toplina ispunja usta, sprica te po jeziku i duplji. Lagano drkajuci vadis ga iz usta i sa isplazenim jezikom docekujes nove mlazove sperme koji te prskaju po usnama i licu. Oblizujes ga pohotno,mazes se po licu i kosi,zelis moj miris i moje zadovoljstvo. Tek tada otvaram oci i pogledi nam se srijecu. Tvoje oci, raznjezene ogromnom strascu gledale su me toplo i zadovoljno.

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> budjenje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon