www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Football Manager 2007
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

4-3-1-2 nije losa, stavim defanzivce da trce po strani napred

 
GoX[SM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 189
Mesto: Sirmium

greece.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rofl za startera topica i rofl za voodu mana Wink

Eagle, ti si moj delija sa fm-a, a voodu, kapiram da si ti sa rura? Po nicku bi rekao Wink

( chitaj: domiNus )


@ topic

Ko nije probao Football Manager, ne zna shta je prava igra Wink)

_________________
koliko noci i dana i josh gostovanja...
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

no coment... 06 sam poceo da igram pre pola godine, a 07 sam uzeo cim je izasao jer je mnogo zarazna igra. jel zna neko zasto postoje grbovi samo odredjenih klubova? ne kapiram zasto nisu mogli bar za sve najjace lige da stave grbove...
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto se to PLACA! Jednostavno nisu mogli da kupe licence za grbove i dresove od velikih klubova, pa tako recimo engleska liga samo premijer nema grbove! Ko u pes-u!
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas bezveze! to je cista glupost! to im je jedina mana...
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa za to postoji patch koji to resava, to nije nikakav problem.

_________________


 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel mozes da mi ostavis link za taj patch ili gde da ga trazim?
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam sigruan da je neki patch izasao...
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko je meni poznato, izasao je patch 7.0.1 i "tezak" je oko 100 MB...

_________________
Master
 
GoX[SM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 189
Mesto: Sirmium

greece.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imate patch.

Sve mozhete naci na oficijalnom sajtu fm u srbiji.

Samo, ne znam da li je na ovom forumu dozvoljeno reklamiranje, pa ce te morati da se snadjete za link : (

_________________
koliko noci i dana i josh gostovanja...
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GoX[SM] je napisao/la sledeće:
Imate patch.

Sve mozhete naci na oficijalnom sajtu fm u srbiji.

Samo, ne znam da li je na ovom forumu dozvoljeno reklamiranje, pa ce te morati da se snadjete za link : (

Da, reklamiranjei linkovanje je zabranjeno...
Tu je nas prijatelj Google i dovoljno je samo malo truda i nece biti problema da se nadje taj sajt i patch Wink

_________________
Master
 
Svraka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 12
Mesto: Kingstown(Kraljevo)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


Ko nije igrao nijednog menadzera nema pojma sta je igra.
Iskreno veci sam zaljubljenik bio u CM 03/04 nego u serijal Football manager.Imam dosta zamerki,pocev od treninga,koliko sam video u 2007 nema quick search,pa onda sto su jos neki naveli po pitanju grbova itd,itd.Pohvalne su sitne graficke izmene,baza je dosta ok,razgovor sa igracima i slicno.Najveca zamerka se odnosi na INTERFEJS same igre,mislim da je u Cm serijalu dosta bolje bio uradjen.Ipak sve pohvale za 2007.bolje i takav nego nikakav.Sa Cm03/04 sam okretao igricu vise puta trenutno igram inju pored 2007,ako nekome treba neki dobar igrac od sezone 2012 neka se javi.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Football Manager 2007 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon