www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Best buy, anketa, pri kupovini laptopa
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
dados
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 80

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 4:30 pm    Naslov poruke: Best buy, anketa, pri kupovini laptopa Na vrh strane Na dno strane

Posto sam stvarno neuk sto se tice laptopa i teski bauk, zamolio bih vas na sledece odgovore, ovo neka bude neka vrsta ankete i da sto vise ljudi da svoje odgovore, zamolio bih vas na konkretnim i kratkim odgovorima. I neka se u obzir uzmu da je potreban za prvenstveno wireless internet, webdesign i poneka igra.
cujem da neki idu i u Osijek i povrati im se porez a i jeftine i dobre laptopove nadju.
Molim vas da mi odgovarate na sledeci nacin.

1. Proizvodjac laptopa, firma ( Fujitsu Simens, IBM, MSI, HP, ACER, Toshiba, Dell)
2. Marka proizvoda (naprimer: FS Amilo Pro V2035, Acer Aspire 5112 ... itd.)
3. Odnos cene i kvaliteta. (los-dobar-odlican)
4. Kratak komentar.
5. Gde se moze kod nas naci po najpovoljnijoj ceni.

Ovo bi, verujem pomoglo i ne samo meni vec i ostalima da nemoraju da traze po temama vec da sve imaju na jednom mestu. Hvala



_________________
Sve o sportskom lovu i ribolovu
 
dados
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 80

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 4:31 pm    Naslov poruke: Best buy, anketa, pri kupovini laptopa Na vrh strane Na dno strane

Ovo je moj primer odgovora:
1. ACER
2. Acer Aspire 5112 WLMi
3. cena(odlican)-kvalitet(dobar)
4. Svi ga hvale na forumu, jedino mu je mana kvalitet tastature.
5. Pacom

I da zamolio bih moderatora foruma da ovo pod stavkom 5. nesmatra reklamom firme vec samo primer i ako moze neka dozvoli samo u ovoj temi nabrajanje firmi da bi olaksao svima nama u trazenju potencijalne prodavnice, Hvala svima.

_________________
Sve o sportskom lovu i ribolovu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Best buy, anketa, pri kupovini laptopa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon