www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slovenija
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Don Peppito
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 58
Mesto: Gde je i Bog digao ruke

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 4:24 pm    Naslov poruke: Slovenija Na vrh strane Na dno strane

Zanima me ima li nasih ljudi Sloveniji,posto su mi potreben neke informacije.
Inace predao sam zahtev za nostrifikaciju diplome Medicinskog fakulteta pa me zanima ima li posla za doktore tamo!!!
Bio bih veoma zahvalan kada bi me neko uputio u situaciju u Sloveniji
Unapred zahvalan


 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma u Slovenije sve napreduje,
neznam kako pomoci
ali ako imate sanse idite tamo

sretno
 
vladanmilosevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 86
Mesto: brežice

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo informacije iz prve ruke. Posla ima za doktore samo nostrifikacija malo duže traje, druga stvar moraćeš i da polažeš slo jezik. Najbolje da probaš po većim mestima tipa Ljubljana, Maribor, Kranj.
 
aleks3
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 195

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slovenski jezik sam ja licno polagala posto sam trebala zared drzavljanstvo(muz mi je slovenac) mogu ti rec ispit slo jezika je sasvim lako!!!!ispit pravis u ljubljani,a kolko sam upucena bas sad smo bili dole da imaju potraznje doktora i med.sestre..bar u Novo Mesto!!!!
srecno!!!!!
 
uziman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 7

uk.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posla za doktore u Sloveniji uvijek je bilo dosta, samo treba da naucis "dvojino" i pali na ispit Smile.

Sretno!

_________________
Kad porastem, bit cu velik!
 
Don Peppito
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 58
Mesto: Gde je i Bog digao ruke

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lako cu ja nauciti "dvojinu" kada budem otisao tamo a za ispit ni potrebujem Slovenscinu tj moze da se polaze na Srpskom,pa svi profesori u Ljubljani uglavnom su studirali u Beogradu!!!
Hvala na informacijama
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam rodjen tamo, ali odavno nisam bio. Mozda cu da svratim nekad.
 
damir_tz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jan 2006
Poruke: 85

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dva puta bio tamo i to oba puta na skijanju tacnije u Kranjskoj Gori, Slovenija jeste lijepa ali ih opucala ova slava od EU pa su uobrazeni
 
portoroz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Okt 2006
Poruke: 41
Mesto: orlic_dusan@yahoo.com

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja sam u sloveniji_ portorozu tek 2 meseca i skoro sam naucio slovenacki uopste nije tezak

_________________
Dusan_Bg
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako da nije, koji jezik jos ima dvojinu,malo jih je Smile

lako se je nauciti one "domace" kao sto su " mars u 3pm (isto samo drugcije se kaze)" Laughing
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u sloveniji kao što je napisao gore neko ide sve nabolje ali za nas ljude sve najgore,...sve je gore i gore...rodena sam u sloveniji i znam mnogo šta,štop se tiče mislim da ima potražnje za dokture ali mislim da je sve više ljudi zato se školuje,tako da treba zaista puno znanja da te prime za neki posao...
 
g0r4n
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 12
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da doktore svuda traže ako si odlucio za sloveniju traži posao po vecim gradovima

Srecno!

_________________
zvezdoo zvezdanaa tebe ludo volim jaa bila prva il poslednja s tobom sam do kraja;)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Slovenija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon