www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Esma Redžepova
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 3:10 pm    Naslov poruke: Esma Redžepova Na vrh strane Na dno strane

Jedna od najzanimljivijih priča među različitim pričama o velikim ljudima je ona o Esmi Redžepovoj. Velika umjetnica, odgojila je i obrazovala 47-oro napuštene djece, UNESCO-va veleposlanica, humanitarka koja je dva puta nominirana za Nobelovu nagradu za mir, Esma je najveća romska legenda koja privlači miljune obožavatelja diljem svijeta. Do sada je održala oko 8.000 koncerata, pjeva na 20 jezika i izdala je preko 60 albuma, a redovna je gošća pariške Olympie, američkog Metropolitana i londonskog Barbicana. Njezin glas opisuju kao „dar božji“...


monitor.hr



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čudo od pevačice, ima pravi razbijački glas. Baš sam pre neki dan skinuo pesmu od Toše Proeskog i Esme "Magija", samo zato što ona tu peva.

Hajri Mate je još jedna pesma gde se vidi kakav glas ima Esma, ta pesma je teška za pevanje i ne može da je peva Kurta i Murta.

_________________
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se odusevljavam kad je cujem.Zena je stvarno cudo.
Meni je pored pesme cak i svojom pojavom simpaticna, onako malena debela i slatka.
I vecito nasmejana

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne sviđa mi se, pregreza je
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad zapeva pesmu...."Zasto si me majko rodila...ehlele...cel zivot ne si me videla....",skamenim se....
Super je.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
serbiangel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 139

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mogu njemenu muziku da podnesem
nikako je volim
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim njenu muziku ni njen glas,nekako mi gruba...ma uopste kao pevacica mi se ne dopada...
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako volim njenu muziku, i mislim da je njen glas bukvalno DAR Boziji, nevjerovatan vokal...Nedavno sam saznao da ona pjeva u originalu pjesmu "Sarajevo", koju je Hanka Paldum nedavno obradila na novom albumu....

Esma je LEGENDA.....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U poslednje vreme mi se bash dopala sledeca pesmica
Klikni ovde.
A nju smatram idolom narodnog, izvornog, melosa.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja je bas ne volim...ali slazem se da njen glas razbija... Zao mi je sto nigdje ne mogu da pronadjem pjesmu koju je snimila sa pjevacem Adrian Gadza...tom su pjesmom konkurisali za predstavnika makedonije na evroviziji 2006...mislim da su dobili drugo mjesto...tako sam cula

_________________

...zauvijek tvoja...

**kissy&granger forever**
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 30, 2010 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako cijenim Esmu Redžepovu, kao pjevačicu i kao jednu veliku ličnost naše estrade. Žena koja je svojim glasom u stanju da izazove najdublje emocije u ljudima koji vole i slušaju tu vrstu muzike. Da ne govorimo o svemu što je kroz muziku učinila za talentovanu djecu i mlade koje je sklonila sa ulica i podarila im i usadila ono ljudsko, upravo ono što je i ona sama.
Jedna od njenih najdražih pjesama mi je "Zašto si me majko rodila..." i od kad znam za sebe, niti jedna druga nije uspjela da je otpjeva sa onakvim emocijama i onakvim glasom.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Esma Redžepova Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon