www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako vam se svidja ova moja prica(procitajte please)
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma Celine Dion je zaista originalna i predivna, čini mi se da si mogla još razviti priču, nekako mi se čini da ima još prostora, sve pohvale od mene, već sam ti dala komplimente za pisanje Wink


_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast, samo nastavi tako. kao sto je rekao edo_sa materijal je dobra podloga za roman. Wink

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo naprijed i ova prica ti je odlicna Very Happy

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

=D> =D> =D> =D> =D>

Svaka cast, jako lepo napisano. Sve najbolje...

_________________
 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posveceno gospodinu znamo kom.

Bravo drugarice moja. Very Happy Very Happy Very Happy
 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovo je samo deo njenih dela. Uvek mi je pisala uvod za pismeni.

Posto sam upucena u celu situaciju mogu samo da ti kazem da mi se svidja kako si se sve pretvorila u divnu pricu.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2 teme A_Djema-e su spojene Smile Samo nastavi, rado čitamo Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo za pisanje. Veoma si talentovana, imaš još da radiš ali mislim da si krenula u pravom pravcu i da pred tobom stoji svetla budućnost Smile samo nastavi tako.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravo Laughing Laughing Laughing
za pocetak odlicno idemo dalje Wink

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lijepo. . .
Inače i ja pišem tako da rado čitam. . .
Go ahead, imaš moju podršku u svemu.
Samo ne odustaj.
Pozdrav.
 
A_Djema
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Sep 2006
Poruke: 231
Mesto: Raskrsnica srca...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Korak sam do tebe

Rodila sam se u tihom kraju, ali jadnom ili barem jednom od siromašnijih u ovom gradu. Radila sam svašta da bih preživala i očuvala svoj i život mojih prijateljica. I jednog dana se prosto pojavio. Sećam se svaki put bi bojažljivo prilazio, retko kad mi je koju reč upućivao, samo je gledao onako čudno, ozbiljno i zastrašujuće. Nikad nije hteo da me dodirne, jer me je gledao kao krhku lutkicu..Ali ja nikada nisam bila takva, samo u njegovim očima. U sekundima kad bi ostajali sami izbegavala sam njegov pogled i uvek bežala, međutim uvek su postojale nove i nove situacije..a ja sam ponovo i ponovo bežala. Nije navaljivao, samo je želeo da se prepusti osećanjima, ali ja sam bežala. Posle toga sam se osećala čudno. Kao onda kada ste mnogo gladni a hrana vam stoji pred očima, a vi ne smete da je uzmete, a tako silno želite. I milioniti put sam pobegla, i osećala sam taj plavi pogled na sebi, i bilo mi je gore nego ikad do tad, ali sam otišla. On je iz drugog sveta kome ja ne pripadam. To bi mi uvek došlo u glavu taman kad bih bila nadomak da se prepustim. Nikada nisam uživala, samo sam radila i spavala, i svaki njegov pogled izbegavala i bežala, kako me noge nose...Ali pogrešila sam jednom...Moja jako dobra prijateljica je izdahnula na mojim rukama jer nisam stigla da budem kraj nje, u tom trenutku sam se našla kraj njega i zaboravila sve. Ja sam se osećala odgovornom kao i uvek, i bila sam puna gorčine i potisnute tuge. Tada je prslo,...plakala sam kao nikad u životu i jecala na dnu uličice...sama. Ubrzo je naišao on. I više se ne sećam ničeg. Sećam se samo osećanja, spokoja, zaštićenosti, i sreće, kao nikad do tad. Probudila sam se kraj njega. Više nismo mogli da pobegnemo tome.
Želela sam svašta da mu kažem ali on se nije micao. Bio je lep kao slika, ovako zagnjuren u jastuk. Ali ne bi me čuo. Spakovala sam stvari ostavila pisamce na stolu i izašla. Hladan vetar me je ošinuo po licu, i osetila sam mu miris. Setila sam se scena koje su obeležile moj dotadašnji život. Ali svaku scenu je prekidao jedan plavi pogled, pratio me je i tad i svakog sledećeg dana...baš kao i pre. Znala sam iako to nisam priznala sebi da će ostati korak od mene bilo gde da krenem.
Probudio se kasno u podne...video je prazan krevet i shvatio sve. Izmešana osećanja ogromna ne shvatljiva sreća, ali u dubini svojih misli je znao...sve je bilo kao san, i znao je da san treba i da ostane. Znao je da je pogrešio, ali osećanja se ne biraju ona sama dolaze. Čuo je glasove kako mu se smeju...Samo je želeo nju i nikog više i da bude baš tako kao što je bilo...Otvorio je pisamce, mada je već znao kako će glasiti. Čuo je njen glas kroz izmaglicu i nije bio siguran da li je to san ili java, šaputala je kao i svaki put...
"Korak sam do tebe, a praznina između nas. Jer daleko sada smo mi, jedno nebo i još dva. Bila je to ljubav, još se uvek priča o njoj. Za nas dvoje malo je bilo ovo nebo i još dva...
Kada prođe sve što ostaje bol, pola nema me zar ne vidiš to, sve je nestalo. Kada sretneš me ti ne gledaj me, tako bolje je za oboje...jer smo sve izgubili...
Zidovi će ovi da nas štite rekao si, al su ljubav naša i snovi kao lopov pobegli. Ostali smo sami, nema ničeg između nas. Naše svetlo gasne u tami, zna li iko gde je spas...
Hladni zidovi i prazan je sto, to je ostalo a bilo je dom, sve je nestalo. Tako dalek put, a došli smo mi, na početak svoj moje ljubavi...jer smo sve izgubili..."
Pogledao je kroz prozor...i kao da je nešto preletelo preko neba...znao je jedna duša je oslobođena od danas, pa zauvek...
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 14, 2007 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prelepe su price...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Kako vam se svidja ova moja prica(procitajte please) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon