www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

mala_plava_18 trazi...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 12:13 pm    Naslov poruke: mala_plava_18 trazi... Na vrh strane Na dno strane

Trazim od stevana andjelkovica pjesmu cvece za nju,pa ako netko ima neka mi posalje na mail mala_plava_2@net.hr Unaprijed hvala!

 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslao sam ti pesmu na email
Pozdrav

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ti puno gile...pusa Smile
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema na cemu Wink

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 3:49 pm    Naslov poruke: mala_plava_18 trazi... Na vrh strane Na dno strane

ako ima netko pjesmu od jadranke bajraktarovic molim vas da mi posalje na mail mala_plava_2@net.hr ...ne znam kako se zove pjesma,ali ide ovako:
laka bit cu ove noci,bas takva svom bolu cu pomoci
luda nisam s tugom da se borim
samo idi srce mi zatvori...
 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 37

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam danas nabavila spot iz granda,ali je mnogo los zvuk.Sacekaj jos nekoliko dana i bice.Ako ti je bas toliko hitno da ti posaljem??
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo tek sam vidjela tvoju poruku,nisam bila nekoliko dana tu,pa ako ti nije problem posalji mi.Hvala ti unaprijed... Smile
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobila si upozorenje od mene! Ovo ti je ukupno 3. tema koju si otvorila a nju sam ti obrisao. Neka ti to bude kazna. Lepo pise da svaki clan otvori jednu temu i da u njoj upise sta trazi!!

Hvala na paznji! Wink
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 2:52 pm    Naslov poruke: mala_plava trazi... Na vrh strane Na dno strane

Trazim pjesmu od Tinke Ljubav za ljubav,pa ako netko ima neka mi posalje na mail mala_plava_2@net.hr
Unaprijed hvala! Smile
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajd poslacu ti je pod uvjetom da ti stane na mail jer sad sam slala na net.hr cini mi se da ima malo MB

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 5:45 pm    Naslov poruke: mala_plava trazi... Na vrh strane Na dno strane

Treba mi pjesma od Elene-Ninanajna.Na netu sam samo uspjela naci spot,ali ne i skunitu ga.Ako netko ima,molim da mi posalje na mail mala_plava_2@net.hr
Unaprijed hvala!
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma je postavljena vec neko vreme na nasem sajtu, pa je mozes skinuti OVDE Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> mala_plava_18 trazi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon