www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Miroslav Miki Djuricic
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  

Da li i vi gotivite Mikija
da
76%
 76%  [ 13 ]
ne
23%
 23%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 17

Autor Poruka
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CatchTheWreck je napisao/la sledeće:
Velja25 je napisao/la sledeće:
Iskren?! Hmmmmmmmmm pre bih rekao da je jako bezobrazan i prost! Reci nekom da je glup nije isrenost nego bezobrazluk i nevaspitanje. E sada to sto kod nas u Srbiji ima mnogo neobrazovanog sveta koji se pronalazi u liku ovog coveka je razlog zasto je toliko lik popularan.

donosish sud na osnowu par gledanja o choweku?? Shocked Confused


Tih nekoliko gledanja mi je sasvim dovoljno da mogu da procenim da li me se neko dopada ili ne.
Ako me nesto ne zanima ne znaci da necu da dam svoje misljenje o tome!
Sto bi rekao Djole Balasevic "Pre su takve pustali za vikend, sad ih puste pravo pred kamere".
Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Mikija je narod priglio baš zato što se identifikovao sa njime, zato što su se prepoznali. Oduševljava me ideja da se veliča neko ko je 'jedan od nas', a ne pevač, glumac, političar,...


Zalosno je sto se nas narod identifikuje sa nekim ko je neobrazovan, besposlen (ako se neko pita zasto, evo: koji normalan covek koji ima porodicu, posao i obaveze moze da nestane na sto dana?), arogantan i prost. Znam mnogo ljudi koji su odrasli na selu, zavrsili i manje od 8 razreda osnovne ali znaju sta su maniri, sta je ponasanje i sta je kultura. Za to skola nije potrebna skola nego vaspitanje! Zar pored toliko naucnika, umetnika, vrhunskih lekara i da ne nabrajam vise nas narod treba da se ugleda na junaka iz Tv Shoua? Rolling Eyes


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Zalosno je sto se nas narod identifikuje sa nekim ko je neobrazovan, besposlen (ako se neko pita zasto, evo: koji normalan covek koji ima porodicu, posao i obaveze moze da nestane na sto dana?), arogantan i prost. Znam mnogo ljudi koji su odrasli na selu, zavrsili i manje od 8 razreda osnovne ali znaju sta su maniri, sta je ponasanje i sta je kultura. Za to skola nije potrebna skola nego vaspitanje! Zar pored toliko naucnika, umetnika, vrhunskih lekara i da ne nabrajam vise nas narod treba da se ugleda na junaka iz Tv Shoua?


Sad si me nagnao na razmišljanje Very Happy

Da, narod se identifikuje sa njim i iz nekih od tih razloga koje si naveo. Zašto? Zato što je mnoštvo njih besposleno i zato što bi masa ljudi volela da je u istoj toj kući Velikog brata Wink U tom smislu-ima porodicu-više mi je nepojmljiva Anamarija koja je mogla da bude spremna da ostavi sinčića 100 dana, to je Shocked Rolling Eyes Evil or Very Mad

Neobrazovan je, ali inteligentan, arogantan, ali dostojanstven, radije bih se odlučila za prostodušan, otvoren, surovo iskren, nego prost. Svako ima svojih mana, kud bismo da smo svi savršeni Wink

Ne smatram da se iko ugleda na njega, jednostavno mi je izuzetno zanimljiv i jedinstven fenomen da je jedan čovek iz naroda uspeo da potakne toliko interesovanja. Miki je očigledno miljenik naroda i mnogima je jako interesantan Wink

Neka prave vrednosti svako od nas prepozna i stremi njima, u pravim ljudima pronađe idola, a u pravima zabavu Wink Hvala Bogu, nismo svi isti, hvala Bogu, ukusi su (dodala bih, i mišljenja, stavovi, ideje,...) različiti Very Happy

PS Mislim da se Veliki brat (dešavanja, osobe, princip, ponašanja,...) može posmatrati, razmatrati i proučavati iz socijalnog, psihološkog, etičkog, i dr. ugla. Isto važi i za Mikija, zato sam i imenovala to kao fenomen Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Miroslav Đuričić Miki, najpoznatiji bivši stanovnik kuće Velikog Brata, biće specijalni gost voditelj radija B92 6, 7. i 8. novembra, u terminu 13-14h.

Zajedno sa gostima, koje će sam odabrati, slušaocima će predstaviti lični muzički izbor plus:

- prvog dana Miki će upriličiti specijalnu radio-psihoterapeutsku radionicu namenjenu isključivo slušateljkama kojima je dosadio monoton bračni život i kojima nedostaju romantika i uzbuđenje. Prijavite se za jedinstvenu radio seansu i uključićemo vas u program

- drugog dana, uz svoje goste, glumce, Miki će razgovarati sa slušaocima o problemima našeg pozorišta i kulture uopšte. Zašto nema kvalitetnijih predstava, zašto mladi glumci teško dolaze do dobrih uloga, zašto stalno gledamo iste glumce i sl... Postavite pitanje ili iznesite svoje mišljenje i budite deo ovog programa

- trećeg dana Miki će, uz mnogo dobre muzike, all time favorites naslova, tražiti odgovor na pitanje zašto današnja omladina ne sluša kvalitetniju muziku.
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo, šta sam rekla! Sad će još i emisiju na radiju da vodi! OMG! Shocked
Pa stvarno, što je previše - previše je!
Stvarno čovek treba malo da se primiri, smorio je neviđeno... Rolling Eyes

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni licno Miki nikada nije bio ni zanimljiv, a ni simpatican. Dobio je zadatak na samom pocetku takav kakav je i ljudi su ga zavoleli. Jos vise me nervira sto ga sad vucu ko vasarsku mecku ko gde stigne. Iskreno ja nisam shvatio koja je to toliko sjajna prica koju je on prosuo i svi na nju pali. Rolling Eyes
 
klexy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 206
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni Miki ni jednog trena nije bio simpatican jer ne volim taj vid iskrenosti koji je on u BB-u ispoljio a koji previse prelazi u provokaciju. A posebno mi se zgadio sada kada je onim sto radi a sto on naziva "Zajebavanjem medija, politicara itd." zapravo pljunuo na tu svoju prvobitnu iskrenost, ukoliko je ona to uopste i bila.
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 3:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Miki... Ne znam, meni nije bio baš toliko zanimljiv, kao što je drugima... Svidelo mi se što je bio iskren (koliko to možemo verovati da jeste), ali ništa posebno... Bilo bi mi drago da je ostao duže, ali ne nešto preterano.

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da cu i kikiriki zamrzeti zbog njega sad Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Miki - khm u pocetku sam ga obozavao a posle mi se cini da je sve ovo namesteno. Covek je uzeo vishe para nego sto je nagrada Velikog Brata. Ne znam, ne mirisem ga vishe kao pre Smile
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je bio simpatican dok je bio u kuci. Sad je toliko medijski eksponiran, da samo sto mi iz frizidera ne izadje. Vidim da ga ljudi, mnogo manje gotive nego pre.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 20, 2009 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni on nikad nije bio zanimljiv

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Miroslav Miki Djuricic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon