www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

biti s nekim druge rase
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da bih bila sa crncem,nekako me jako privlače,simpatični su mi,ali svako ima svoj ukus.Roditelji neverujem da bi mi nešto rekli jer znaju da ako ja nešto odlučim neću promenuti mišljenje.


_________________
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom davno sam se ovde raspravljao sa jednom devojkom na slicnu temu. I dalje tvrdim da to nije prirodno, da smo mi stvoreni razliciti i da ne treba da se ukrstamo.
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam imala prilike ali znam da bih mogla 101%!Ja nikako ne delim ljude ni na kakve rase,boje,brojeve,veroispovesti kad je moje srce u pitanju!!! Wink
A crnce.....OBOZAVAM! Very Happy

_________________

 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni ne bi bio problem, a ni mojima, sigurna sam Very Happy
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nemama pojma mozda bi sa nekom meleskinjom ali to se nikad ne zna ako dodje prilika razmisljacu o tome

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi osobno to mogla. Ljude za mene ne odredjuje ni boja koze, ni vjera, ni podrijetlo, ni nacionalnost, odredjuju ih njihove riječi i djela, te kakvi su ljudi.
Samo nazalost, poticem iz jedne zatvorene sredine u kojoj sve sto imalo odskace od onoga sto oni poznaju ili odobravaju, ili onoga sto je tradicionalno, nije normalno i nije prihvaceno.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
slatka_banana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 37
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom sam bila s Japancem pa su moji poludili
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sebe nikako ne mogu da zamislim sa crncem ili bilo kojom drugom rasom,ne zato sto sam rasista nego me jednostavno ne privlace,a misljenje roditelja je totalno nebitno,to bi bila samo moja odluka....

_________________
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih mogao biti.. zasto? eto onako
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a da se zaljubim bila bi, ali trenutno me ne privlače ni crnci, ni kinezi, možda zato što nisam toliko ni okružena njima, pa se ni ne družim, pa mi to izgleda malko čudno Very Happy
 
Mladen 7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 94
Mesto: Koprivnica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad ne bi prihvatili, ali ja bi rado neku crnkinju prasnul

_________________
We ride together, we die together, Bad Boys for life
 
Mare34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 125
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogo bih i sa crnkinjom i zutom i meleskinjom, zapravo to bi mi bio veci izazov nego sa belkinjom

_________________
Don't worry, be happy.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> biti s nekim druge rase Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon