www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

biti s nekim druge rase
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisan bas za te ekspermente Rolling Eyes


_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
$elvis$
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 123

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam nista protiv njih ali nisu moj tip,ali su mi mulatkinje ok...(a kad bi doma doveo mulatkinju mislim da mi roditelji curu nebi gledali kroz boju koze)
 
stevasrs
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 21 Jan 2004
Poruke: 305
Mesto: Zarkovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da to ne bih mogao za nesto ozbiljno....
 
yellena_m
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 49
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako mi je stvarno stalo do nekog nije mi bitna boja koze,kao ni verska pripadnost i sl...
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mi je zanimljivo,volim da upoznajem razne ljude,njihovu kulturu i obicaje.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa Amerikancem ne bih se nikad ni druzila, mislim sa onim iz S. Amerike, jer znam sta su nam sve uradili! New Evil

A i crnci nisu moj tip nimalo! New Evil

Sa ovim iz bivse SFRJ osim Srba i Crnogoraca se vrlo rado druzim, ali ne verujem da bih bila s njima u vezi jer bih uvek nesto morala da krijem od njih, i jer nazalost jos uvek postoji neka mrznja medju tim narodima i nama i nadam se da ce se to sto pre iskoreniti i isto tako shvatam da ne bi ni oni sa Srbima i Crnogorcima mogli da budu, ali druzenje, e to DA!

A sa Albancem ne bih nikada i to je sigurno!
 
sasaklaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 211
Mesto: rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brate mili daj šta daš! hahah!
samo da se slažemo
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv toga ...To je sve stvar licnog izbora Confused

_________________

~ Banetova Žena ~
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 24, 2007 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rase??? Valjda narodnosti, nismo mi pasmine da se tako deklarišemo.
A kad je narodnost u pitanju, ono...
Pa, nemam ništa protiv, ali da poštuje moje poreklo.ne mora da voli i obožava, ali da poštuje. Normalno , i ja njeno.
Klasičan velociprc..velcirop...pardon, reciprocitet. Lol, umalo da kažem velociraptor.
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 24, 2007 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma to mi je glupo. isto ka da ja sad nekom ne valjam zato sto sam bijela i jos plavusa...madaaaaaj Laughing

_________________
 
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi meni je bitno da je ona dobra osoba i nema nikakvih problema. Znaci nije bitno koje je rase medjutim ipak je tvoje gore list tvoje gore list ali opet kazem prije bih uzeo postenu crkinju nego prostitutku nasu
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista strasno i nista lose! mene jako privlaci nesto sto je suprotno! sto se tice roditelja ja sam njih vaspitao da mi se ni u jednu oblast zivota ne mesaju, imali se svoje zivote pa su tu trebali da sprovode svoje odluke!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> biti s nekim druge rase Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon