www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasa Nastasenjka je presla 13.Sprat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Nasa Nastasenjka je presla 13.Sprat Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast samo tako nastavi, i da nam jos dugo ostanes na domaci Very Happy Wink


_________________
I C E M A N
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo,Nasto. Čestitam ti od srca i ovaj spratić, brza si. Uživaj i dalje sa nama!

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O hvala vam. Evo i mene na baksuznom spratu. Mr. Green

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cetitke i od mene za dolazak na ovaj 13. sprat Smile Zelim ti jos puuuuuuuno postova i predjenih spratica i da vise ne kriziras kada su igrice zakljucane Laughing Mr. Green Laughing sve najbolje i samo napred Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane




Ljubavnice moja ! Pa ovo je super ! Presrecna sam sto si stigla do 13 spratica !
Primi puno pozdravza od tvoje ljubavnice ! Nadam se da se drug tvoj muzic nece naljutiti Mr. Green ostani nam jos duuuugo ovde ! Cmokic !
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajde nemoj se brinuti pomoci cemo ti mi da shto pre zbrishesh sa tog baksuznog Wink

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast drugarice, sve najbolje od srca ti zelim, samo nastavi tako
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@skrpijica: hvala ti sreco...igracemo se nas dve jos Wink
@CatchTheWreck: hvala lepo...dao bog pa cemo se skoro druziti na ovim 'nebaksuznim' hehe
@slatka_sanerka: hvala devojko...od srca ti hvala
@ljubavnica: a s ta tebi ljubavi moja da kazem sem da te volim i ljubim do neba Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Primi iskrene čestitke lipa od Vile i Lopova i od srca sve najbolje.


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve čestitke i od mene Very Happy Želim ti još puuuuno lepih trenutaka i još mnoštvo spratića Wink Izvoli Very Happy


_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve cestitke i od mene...Wink sve najbolje i samo napred...Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

takodje cestitke i od mene sve naj, naj samo nastavi tako draga
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Nasa Nastasenjka je presla 13.Sprat Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon