www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

privlacan i jak parfem
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
draganng
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 150

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: privlacan i jak parfem Na vrh strane Na dno strane

treba mi muski parfem najbolji koji znate i da je veoma privlacan i jak,u vrijednostio od 20 do 25 eura i tezine 30 ml ako je i skuplji nema veze samo mi recite naziv i normalno da se moze svagdje kupiti bez neke posebne narudzbe


_________________
SRBIN
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, ne znam šta bih ti rekla, osim da odeš u parfimeriju i vidiš koji ti se dopada, a i one devojke će te posavetovati... Meni se od muških parfema najvise dopada "Mediteraneo" - Antonio Banderas Smile Meni je veoma privlačan...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Dijanaaa100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 129

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 11:41 am    Naslov poruke: parfem Na vrh strane Na dno strane

nazalost neznam vise sigurno kako se zove taj parfem..
al mislim da je od D&G --> zebra...il tako nesto...

neba boljed za muskarce..odlican je!!! WinkWinkWink
 
draganng
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 150

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e mozete li mi reci neki zenski parfem koji je dobar i koji se moze naci skoro svagdje

_________________
SRBIN
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim Guci - Rush... Poison... Ima još puno, ali eto, ova dva sam najčešće koristila...
Trenutno koristim jedan mnogo lep... Naomi Kempbel.

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Armani - Black Code, mnogo dobar parfem i bas mirise onako muski. Very Happy

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je mnogo lep str8 zeleni a moze i plavi.. ali ne znam kolko kosta..
 
Bestijica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 190
Mesto: Melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 5:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Juan Paul Gutier
najbolji muski parfem ikada napravljen
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fluid iceberg nije bas jak al je mnogo dobar....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj dragi koristi Opium. Nekako je bas privlacan. A ljeti je koristio Gucci Rush 4 man. Ima stila decko...nema sta... Rolling Eyes

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pravu si "Jean Paul Gaultier"!

_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 10:25 am    Naslov poruke: Re: parfem Na vrh strane Na dno strane

Dijanaaa100 je napisao/la sledeće:

al mislim da je od D&G --> zebra...il tako nesto...

neba boljed za muskarce..odlican je!!! WinkWinkWink


taj parfum je mmmmm... najbolji! Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> privlacan i jak parfem Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon