www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

JK wear vs. Rich Bitch
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 12:03 pm    Naslov poruke: JK wear vs. Rich Bitch Na vrh strane Na dno strane

Ja ne znam da li ova Karleusa ima druga posla osim da se kaci sa kolegenicama. Kada je uvidela da Ceca ne ferma ni 5% njene prozivke i da se ne spusta na taj nivo da se prepucava, nasa lepotica JK je presla na Seku.
Razlog?
Obe izigravaju modne kreatore a nijedna ne zna da se obuce. Karleusa je izjavila kako Seka kupuje stvari kod Kineza i na njih lepi nalepnice Rich Bitch.
Ruku na srce, obozavam Seku i osecam da ce svasta da kaze za JK preko novina.
Sta vi mislite?
Koja je po vama bolja?



_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolja u cemu? po izgledu, pesmama, kao modni kreator??? Laughing

mada vise licno dozivljavam Jelenine pesme, u principu obe su iste,
i sve to cime se sprdaju je jedno obicno s***e....izvinjavam se.....
neka cute i nek rade svoj posao....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Još nisam videla Jeleninu kolekciju, ali sam 100% sigurna da će biti bolja od Sekine, jer se JK mnogo bolje oblači od Seke. Doduše, ako se to može tako i nazvati, jer Seku oblači Saša Vidić a Karleušu Darko Kostić...tako da će u svkom slučaju njih dvojica raditi i Sekinu i Jeleninu kolekciju...uostalom, mnogo više cenim Darka od Saše...
Iako mnoooogo volim Seku i sve njene pesme, JK mi je ipak najnajnaj u svemu, a naročito što se tiče pesama... Very Happy

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Seka je najoriginalnije obucena pevacica kod nas,ona karleusa nije joj ni do kolena....mislim da seka moze tako sa "spusta" karleusu po novinama samo kad bi htela.Jk nema stila uopste,smesna mi je skroz
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma joj kakva Karleuša, nema ukusa ni za oblačenje a posebno ne glasa za pjevanje, Seka je najbolje obučena, najljepša i ima najbolji glas! A pošto je karleuša ljubomorna na sve to, priča takve gluposti u medijima! Rolling Eyes

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe! Seka se bolje oblaci od JK? Ajoj... Ovo je bilo dobro!

Iskreno, ne volim Seku jer je teska seljancura u pokusaju da bude moderna! Sto se pesama tice, Seka mi je pokusaj da bude ultra narodnjak, dok je Jelena mnogo napredovala. Posebno vokalno! Uprkos onako zalosnoj boji glasa, ona peva 10 puta preciznije i tacnije od Seke!

A obe su kreatorke za medalju! Opet... Vise cenim Kostica od Vidica, tako da... U svakom slucaju, JK ima moj glas! Wink

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da su obe modne kolikcije totalna glupost i samo jos jedan od nacina da ljudi u gradu budu uniformisani i da svi lice jedni na druge. Isto se desilo sa pojavom Manga, Zare i drugih brendova, koje sada svi besomucno kupuju! Uzas - ljudi gradite svoj licni stil, batalite i Seku i Jelenu!

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li je ovde pitanje koja je bolja od njih dve kao pevacica, koja nam je simpaticnija, ili od cije garderobne marke ocekujemo vise. Meni se po naslovu teme cini da je o garderobi rec a i citala sam u nekom tabloidu o tome...kako bilo na stranu pevanja, pesama i ostalih stvari ako samo o garderobi pricam naravno da vise ocekujem od JK wear. Zasto? Zato sto ako JK nesto ume to je da se obuce i ima stila (iako je sve to ponekad predimenzionirano). Ona je jedna od oniz zena s estrade koja vrlo vodi racuna o svom oblacenju i pojavljivanju u javnosti,(Ne komentarisem pevanje znaci o oblacenju pricam), i svakako jedna od najbolje obucenih pevacica. Ona uvek nosi odlicne komade garderobe pa zato ne sumnjam ni da ce njena linija koju izbaci sa svojim logom biti bolja. Sta god ko rekao za nju, voleli je ili ne, hvalili ili osporavali, nepobitna je cinjenica da ona ulaze u (na) sebe i svoj izgled,uvak je maximalno doterana, uvek dobro obucena i ako nista a ono svaka cast na tome Wink

_________________
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda je glupo,ali ja bih njih obe odveo u krevet,ni sam ne znam iz kog razloga,ali bih ih iz istog ubrzo izbacio,jer mislim da one ne zasluzuju moju paznju. Njihov intelektualni nivo je na nivou mog brata od 11 godina(decko je odlican ucenik,i napredovace,a one su ostale u tom stadiumu.).U pevanju nisu narocite,ali imaju ritam,i ljudi se ljuljaju uz te pesme. U oblacenju se trude,ubacuju puno erotike,ali to nije nista narocito. Ipak malu prednost dajem Seki,samo zato sto je ona manje plasticna(mislim da nije uopste),sto znaci da ne pati od kompleksa. Glas za Seku,seka + 1.
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JK 10 puta tacnije ( ??? ) i preciznije ( ??? ) peva od Seke Exclamation Question Shocked
He, he, neko bas bukvalno ume da sedi na usima... Razz

Ali hajde, svako ima svoj ukus sto se tice muzike a i svacije uho izgleda ima razlicit prag izdrzljivosti... Wink ...ja JK jednostavno ne mogu da slusam...sto se tice garderobe, iako mnogo volim Seku, ne mogu a da ne budem realna...JK se mnogo bolje oblaci od nje...ali ako vec treba da se odlucim izmedju njih dve kao pevacice - Seka je, po meni, BOLJA! Najbolja ! Mr. Green


Naravno da razlika postoji ...ali da bi neko koristio tehniku pevanja onako kako treba i da bi ona dosla do izrazaja, taj neko treba imati glas za pevanje ( ako nista drugo, bar normalan glas )...JK nema ni boju glasa kako treba, niti ima bilo kakvu "tehniku"...i da je ima, ko sto je neeema, ne vredi joj...ona jadna verovatno misli da ima...ionako je sva zaljubljena u samu sebe...al' dobro, kao sto rekoh, svako ima svoj ukus i svacije uho ocigledno ima drugaciji prag izdrzljivosti, pa ko moze krestalininu divnu tehniku da slusa - nek izvoli...ja ne mogu... ...a sto se tice garderobe, vec sam se izjasnila...



[Edit by Gertruda: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam videla kolekciju JK,mada ne volim ni jednu ni drugu,po mom misljenju ni jedna ni druga ne peva lepo Exclamation

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ovako, obe su potpuni ocaj, u svakom smislu, izgled, glas... Rich Bitch samo ime kaze, golo BiiiiP, a karleusa je posebna prica, jedno odvratno stvorenje, najvece zlo koje je zadesilo nasu "estradu", pa zato mislim da joj je i takva kolekcija!!! 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> JK wear vs. Rich Bitch Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon