www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Masimo Savic
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 12:20 pm    Naslov poruke: Masimo Savic Na vrh strane Na dno strane

O njemu su uvek podeljena misljenja-nema sredine-ili mu se dive ili ga ne podnose.Ja spadam u prvu grupu.Smatram da ima izuzetno neobican vokal i da sve sto radi,radi sa ogromnom emocijom.Za mene je pravo uzivanje slusanje njegova dva poslednja CDa Vjestina I i II.Dao je starim pesmama svoj licni pecat.Slusala sam ga i uzivo par puta i od tada ga jos vise cenim.
Sta vi mislite o njemu?




Poslednja prepravka: ana111 datum Ned Okt 08, 2006 6:04 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Sonata
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 114
Mesto: Holland

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja spadam u tu drugu grupu...Meni je strasno odbojan kao pojava....ima facu koja nije ni malo simpaticna i prijatna a i cijelo njegovo ponasanje odbija od sebe....Naravno da je tu da ga slusamo a ne gledamo ali sama pomisao na to kakav je odbija me i da ga slusam
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim ga samo slušati Laughing
 
Guaranaman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 36

greece.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 3:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se njegova pesma Parole sa grupom Rivers.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim tog pevaca niti ga slusam...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je grozan. Nikako ga ne mogu ni slusati ni gledati. Nit se ume ponasati nit ume pevati. Provlaci se na racun drugih pevaca i autora i samo ih skrnavi pesme. Ja sa izvinjavam onim akoji ga vele, ali meni je jedna od najodvratnijih pojava na estradi.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Masimo je jedan od pevaca koji ima najoriginalniju interpretaciju kod nas. Njegove pesme se prepoznaju uprazvo zbog njegovog glasa i te interpretacije, sto je i bitno za identitet jednog pevaca.Vestina 1 & 2 su bas dobro odradjeni albumi a ima i dosta starijih hitova koji se slusaju i dan danas. Pevac koji je vredan postovanja Wink
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osoba koja je interesovana za njega neka zna da ce imati koncert 9 novembra u centru save,za vise informacije procitate artikl danasnji blic...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim ga slušati. Volim njegov poseban dubok glas, pravi je umjetnik. Ali mi je kao pojava ružan i neugodan, premršav i šiljast, kao da nije jeo mjesecima. Obožavam pjesmu 'Odjednom ti'
 
tihanaos6
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2005
Poruke: 336
Mesto: Osijek-Hrvatska

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dobre i što je najvažnije dosta kvalitetne pjesme..
Ali nisam njegova obožavateljica..
Preferiram druge pjevače iste vrste glazbe..
Ali poštujem i Masima.

_________________
~~~Dođi i ostani uz mene,~~~
~~~neka se sklope naše sjene~~~
 
vese
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 160

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedna velika katastrofa........
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Masimo je odlican pevac,mnogo mu je dobar ovaj poslednji album mu je strava,njegove balade su lepe!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Masimo Savic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon