www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Overclock - Da ili Ne?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
7-NIKOLA-7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OdLiCnO Exclamation
za sada sam podigao za jedan Embarassed ali od sledece nedelje kad (valda) kupim novi kuler dizacu jos ali za napon neznam na koliko radi sad pa samim tim neznam koliko da dignem (i od prilike koliko da podignem napon u odnosu na MHZ) Wink Crying or Very sad Question
hvala za TRUD


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

7-NIKOLA-7 je napisao/la sledeće:
OdLiCnO Exclamation
za sada sam podigao za jedan Embarassed ali od sledece nedelje kad (valda) kupim novi kuler dizacu jos ali za napon neznam na koliko radi sad pa samim tim neznam koliko da dignem (i od prilike koliko da podignem napon u odnosu na MHZ) Wink Crying or Very sad Question
hvala za TRUD
Pa evo ovako meni za prvih 200MHZ nije trazio i nije sse bunio s 1.63V naponom,u pitanju je amd,a nakon tih +200MHZ u odnosu na default morao sam napon da dignem do 2.01V sto znaci da kriva napona i OC-a nije linearna,...
Ali kad ti padne novi kuler idi polako navise pa ces videti dokle mozes da stignes i da dignes rad CPU-a.Srecno u daljem pokusaju i OC-u...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlucio sam sutra kupujem Thermaltake Polo 735 Extreme 4 in 1 CPU Cooler Rev.2

a za ona dva Alternatives, can be attached to
PCI slot or 3.5 drive bay, choose the one you prefer
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stigao sam do 2.2GHz vise nema sanse!
 
Do'Urden
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Apr 2007
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procesor ne bih nikada overklokovao jer neke znacajnije rezultate neces ni osjetiti, a sto se tice graficke to je skroz druga prica...graficku definitivno treba overklokovati i tu se vide oni pravi rezultati overkloka.

_________________
 
cvele91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Jun 2007
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 01, 2007 1:24 am    Naslov poruke: 2600+ Na vrh strane Na dno strane

ja sam moj amd 2600+ kloknuo na 2140hz bez problema.Stavio sam ram na 266hz a ht spustio 600/16bit/16bit a glavnu magistralu podigao i radi mi kao sto rekoh na 2140hz bez prroblema i sve to bez dizanja napona kad bi podigao napon nagurao bih ga na 2400hz garantovano Very Happy
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 01, 2007 2:43 am    Naslov poruke: Re: 2600+ Na vrh strane Na dno strane

Sve je to fino.
Ali uvijek pripazite da imate obezbijedjeno napajanje i takodjer nista manje vazno obezbijedjeno hladjenje jer ako ste clockovali npr. procesor a on se grije ko lud nece nista brze raditi mozda cak i sporije.
Zato paznja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Overclock - Da ili Ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon