www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji posao niposto ne biste radili?
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 3:26 am    Naslov poruke: Koji posao niposto ne biste radili? Na vrh strane Na dno strane

Pitanje je jednostavno. Cime se ni pod koju cijenu ne bi bavili? Tu naravno govorim o "normalnim" poslovima a ne o necem sto nema veze sa zivotom.

Meni je majka htjela da se bavim medicinom tj. da budem doctor. Ja taj posao ne bih mogao raditi. Ne gadim se krvi i to, niti ljuskog tijela, ostataka i to, nego jednostavno mislim da ovakav kakav sam bio bih nikakav doctor. A zao mi je jer je to jedan od najhumanijih poslova.

Pa nikad ne bih mogao biti odvjetnik / advokat. Braniti ljigave kriminalce od pravde - to ne bih mogao, savjesti radi.

I ne bih volio biti novinar. Medju novinarima nasao sam odvec ljudskog sljama. Ne volim kad bih morao lagati da bih narajcao neku naciju na neku drugu...

A vi?



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 3:51 am    Naslov poruke: Re: Koji posao niposto ne biste radili? Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Pa nikad ne bih mogao biti odvjetnik / advokat. Braniti ljigave kriminalce od pravde - to ne bih mogao, savjesti radi.



pa nije bas da svi advokati brane ljigave kriminalce..... Wink

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 8:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad ne bi mogao da budem advokat odbrane u slucajevimaa krimosa,novinar(lesinar),...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh ja nikada ne bih mogla raditi neki kancelarijski, birokratski posao...ja jednostavno moram biti u stalnom kontaktu sa ljudima...knjigvodjstvo i sl me uzasava...ako govorimo o 'izolovanim' zanimanjima mogla bih biti pisac full-time, a ne ovako sve na pola Rolling Eyes

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe, trenutno mi pade na pamet....

konobarica jer sam uzasno smotana za takve stvari Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi mogla biti stjuardesa jer se bojim aviona
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mushka BiiiiP..npr.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi se mogla baviti vecinom poslova, ali ovisi pod kojim UVJETIMA! Npr. mogla bi biti konobarica, ali u nekom fancy kaficu, niposto u BIRTIJI!
Sto se tice medicine, nisam bas skolovana, a i meni se gadi krv i ljudski organizam iznutra Rolling Eyes , ali sve je stvar navike, na kraju bi mi postalo to normalno i nebi se gadila od toga.
Jedino sto znam da se nikad sigurno nebi mogla profesionalno baviti nekim sportom jer sam previse lijena za to, i nisam za neki fizicki napor.
Ja sam vise stvorena za setnje po gradu, za izlaske... Rolling Eyes ...

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
mishelbu2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2006
Poruke: 69
Mesto: bu2

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 12:03 pm    Naslov poruke: a Na vrh strane Na dno strane

poslednje sto bi bio to je policajac.fujjjjjjjjj
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sta ja znam...sad nesto citam odgovore i nekako mi se cini da ni u jednom ne mogu sebe da pronadjem....Svaki je posao posten ako se posteno obavlja...izuzev prostitucije, ali autor je ionako rekao da govorimo o nekim ozbiljnim zanimanjima...Svaki posao za sebe jeste pre svega zadovoljavanje nekih osnovnih zivotnih unutrasnjih potreba...e sad zavisno od toga kakva je ta potreba, da li za ispunjenjem psihickim, ili materijalnim..U svakom slucaju koliko sam god ranije govorila da ne bih mogla da se recimo bavim medicinom..u zadnje se vreme sve vise kajem sto nisam upisala medicinski fakultet odsek pedijatrija..Bilo bi mi tesko ali pomoci deci koja su bolesna, koja tvoju pomoc zaista trebaju je vise nego plemenita stvar....I jednostavno vremenom bih se navikla na sve. Radila sam i kancelarijski i terenski posao, i nekako se covek uklopi...u sve..onaj ko zelida radi zaista moze u svemu da se snadje a da opet sacuva sebe ma koliko ne voleo taj posao Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
noname21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poslednje sto bi bio su oni strazari u engleskoj sto ne smeju da mrdnu.mislim da bih odlepio posle 15 minuta
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

još ne bi radila u zatvorima, a pogotovo tamo gdje su električne stolice brrrrrrrrrr
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koji posao niposto ne biste radili? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon