www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji posao niposto ne biste radili?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nikada nebi mogla da budem konobarica, jer sam strasno trapava da bi radila taj posao...
Zatim nebi mogla da radim u kancelariji za drugog, za sebe da,ali za drugog ne...

14g radim jedan posao i jako bi mi bilo tesko da radim za nekog, jedino za sebe....

Tako da verovatno nebi radila ni zajednog gazdu koji drzi firmu, kafic itd....



_________________
Happy & Married
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nebi nikad radila sa mrtvacima,recimo autopsije i tako to...boze me sacuvaj...
 
dorchi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jul 2005
Poruke: 100

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad ne bi mogla biti konobarica

_________________
and when I try to sleep,
the drugs I've taken are killing me...
I think of you to ease my pain- but you're so far
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidis, kao ni francuskinja, ni ja nikad ne bih mogao raditi autopsije i to... brr...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne buh mogao biti onaj lik ispred wc-a sto naplacuje 5 dinara
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I posle kažete držte lopova je lud kad otvorim temu o zmijama.
Pa bolje da se interesujem za zmije nego da se bavim nekim stereotipnim poslovima illi niskomoralnim kao što je advokatura. Imao sam i imam sreću da se nikad ne bavim nekim stereotipnim zanimanjem. A nikad ne bih mogao da budem kondukter, konobar, policajac, žigolo... A advokati?! Pa, oni su dali najveće zlo dvadesetog veka.
Oni su dali Pavelića, Artukovića, Budaka...
mislim da su mnogi kriminalci daleko moralniji i pošteniji nego advokati koje vodi samo interes i materijalna korist nego pravda.

_________________
 
kadija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 58

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve samo ne kriminal
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 2:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pekar, lekar, apotekar, mogao samo biti jaaaaaaaa, bilo sta 8)

Nikad ne recite nikad! Nikad se ne zna sta se moze desiti u buducnosti. Cistac moze postati gospodin, a advokat moze da se spusti i do prosjackog stapa.

Kada muka pritegne... Wink

Ne znam sve da radim, ali ako bi me muke naterale snasao bi se, advokat advokat, cistac wc-a cistac wc-a. Laughing Znaci mogo bi sve da radim, osim jednog posla, da se guzim peskircicima.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada ne bih mogla da budem doktor, jeste to human posao, ali ne bih volela da nečiji život bude baš u mojim rukama...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane86 je napisao/la sledeće:
Nikada ne bih mogla da budem doktor, jeste to human posao, ali ne bih volela da nečiji život bude baš u mojim rukama...


Slazem se. Isuvise sam spor za takvu vrstu posla.

Jos da dodam i - pekar. Vec sam radio u dve i dobro sam naucio koliko je to prljav posao.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
vipclan
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 18 Jun 2006
Poruke: 550
Mesto: split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nebi radio u kladionici...uvik bi bio u minusu..to je jace od mene Mr. Green
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

držte lopova je napisao/la sledeće:
A advokati?! Pa, oni su dali najveće zlo dvadesetog veka


kao neko ko studira pravo.....i ako bog da iduce godine u ovo vreme okaci diplomu na zid........smatram ovaj tvoj komentar veoma neumesnim.......ako nisi primetio mi smo u 21-om veku.......i stavljati sve advokate u isti kos je glupo i neobavesteno......... Twisted Evil ........svi su brzi da pljuju po advokatima........ Rolling Eyes ........ali kad se zapetljaju u nesto ozbiljno........prvo zovu "najvece zlo dvadesetog veka".....da ih vade iz gabule........ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

losih ljudi ima u svakom......ali ama bas u svakom poslu....kao na primer.... neke medicinske sestre i doktori ubijaju pacijente........ucitelji i popovi siluju decu........knjigovodje varaju sve oko sebe.......politicari koji lazu cim otvore usta........prodavci koji lazu i pre nego usta otvore.......i tako dalje....... Arrow ..........prema tome, u svakom zitu ima kukolja......i ok je ne voleti raditi neki posao........ali odmah klasificirati sve one koji ga rade kao zlo........je totalno bezveze......... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koji posao niposto ne biste radili? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 2 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon