www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trema... ?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
S_o_n_y
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 18
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 18, 2004 4:05 pm    Naslov poruke: Trema... ? Na vrh strane Na dno strane

Imate li TREMU pred neki nastup,utakmicu i slicno...
Kako postupate,kako se boriste protiv toga ?

Neka diskusija pocne !



_________________
Sony member !
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 18, 2004 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa vidi ovako....krenuo sam sa zivim nastupima sa 7 godina kada sam prvi put nastupio na muzickom toboganu. Tada nisam verovatno ni imao pojma sta je trema hehe. Uglavnom...tremu se secam da sam imao samo jednom pred koncert neki jako mali ,to je bio prva moja svirka posle nekog vremena. Posle toga....trema kao da je zauvek nestala. Svirao sam vala svuda i za svakog...ali sam tremu ostavio izgleda u drugim pantalonama hihi!

Sto se fudbala tice....ne bih to nazvao tremom vec na neki nacin....uzbudjenje i visok stepen adrenalina u krvi Smile. Pred utakmicu je najjaci ali cim sam stao na gol....ostala je samo koncentracija ja i lopta!!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 19, 2004 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam trmu samo kada sam igrom slucajeva gost na nekoj od televizija....
A xtra imam tremu kad idem sa sestrom na koncerte pa me najavi pred punom dvoranom da odpevam neku pesmu...tad se gotovo neuserem od straha i panike...


A sto se tice fudbala nemam komentara Wink
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 24, 2004 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa znas kako imam pozitivnu tremu,malo mi je frka,al cim pocne to nesto,opustim se i to je to!al pred sam nastup ,nekoodgovaranje,ispit imam malo treme,vise frku,kako ce sve to da ispadne!
secam se sad skoro ,pred polaganje vozackog..uf...prvi put je bilo gadno,zaigrala mi je noga na kvacilu kad je usao pandur u kola.... Rolling Eyes Laughing
a posle opustenoooo...

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
beckham
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2004
Poruke: 124
Mesto: Pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 15, 2005 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obicno imam tremu pred utakmicu sa nekim jakim ekipama kao sto su Zvezda,Partizan,Beograd..,utakmice gde neko moze da te "snimi",samo razmisljam o tome kako cu da odigram,nemoj da napravim neku glupost,i da ne napravim neki nepromisljeni ispad(slab na zivcima-ne podnosim da me neko zajebava),posto sam tome sklon
I imam tremu na utakmicama sa prvim timom,prpa mi je zbog starijih igraca i njihovog napusavanja ako ne odradis nesto kako treba,a i od trenera zbog ispadanja iz ekipe-ali uglavnom najbolje odigram kada imam tremu!!!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2005 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao sam kada sam bio na takmicenju iz plivanja na 100 m
Bilo je ono kako cu skociti,oce biti bolje od drugih,ocu biti brzi...ma 1000 stvari se motalo po glavi....i sta je bilo nemam pojma...cini mi se da smo ja i drug diskvalifikovani ....ebiga...

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
kjovo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 92

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2005 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam samo teremu kada se brorim sa hrvatima, bavim se amaterskim ultimate fight, kada dodje neki HRVOJE sa druge strane dunava onda me trta vata, ali inace se nebojim nikoga

_________________
UMRO JE DRUG TITO
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2005 4:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e lepo...aj se ti uvatri u kostac sa janom....ona vole sto i ti...ali ne da se bije....

ono sta ostale izbegavaju ona prima.... Mr. Green Twisted Evil

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
kjovo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 92

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2005 4:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tebi izgleda treba jedan dobri macak, izgleda da te dugo vreme nitko nije prosetao

_________________
UMRO JE DRUG TITO
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2005 4:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam macak i imama macku....ali procitaj malo postove breeeee`

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
kjovo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 92

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2005 5:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imas pravo, izpricavam se, maco

tebi moja maco,tebi moje srce pripada... druge ljubim lazno itd

_________________
UMRO JE DRUG TITO
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2005 5:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mjauuuu
nemoj bre .si neki derpe....i dobices alergiju

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Trema... ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon