www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Srecko Savovic
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 9:05 pm    Naslov poruke: Srecko Savovic Na vrh strane Na dno strane

Hello Very Happy Nisam njega znala ko pevaca dok nisam bila na odmoru ovoga leta ...Ima lepe pesme a i dosta kopije od drugih pevaca...Ja sam se odusevila sa pesmom"godina nova"koja je uzeta od grcke pesme esena mono...Kako vam se svidja novi album sto je skoro izasao i dali se slusa kod nas???



Poslednja prepravka: Francuskinja datum Sre Apr 11, 2007 12:43 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa neznam ga licno Mr. Green ali mogu barem svoje misljenje da dam... Razz
I ja sam prvi put cula pesmu Godina nova" kada sam bila u Srbiji i takodje sam se odusevila, dal sam slusala ostale pesme njegovog albuma necu slagati nisam.
Mada mi se njegov glas mi se mnogo svidja...al slusacu album sto pre Wink
 
dragan13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 152
Mesto: Mol

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A odakle vam to da on uopste ima album?
Ja zaista nisam cuo za to, na TV-u ga je nemoguce videti kao i cuti njegove pesme, jedino se na radio stanicama vrte "Godina nova" i od skoro pesma "Andjele" (obrada Lambade).

Totalni anonimus ali napravio je pravi bum!

_________________
...:::... RADIO ADA FM 107,7 MHz ...:::...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paaa znamo Mr. Green po netu se sve moze saznati...
 
dragan13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 152
Mesto: Mol

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo pronasao sam i ja spisak pesama koje se mogu naci ali to mi bas ne deluje kao neko zvanicno izdanje, zvanicni album:

Andjele
Godina nova
Godina Nova Oriental Rmx
Jesul dunje procvale
Mix 1 (okuj me care, ciganin sam al najlepsi)
Mix 2 (supermen, Lane moje )
Moje maleno
Ne trazi me
Nisi ti san

Inace, koliko sam ja uspeo da iskopam rec je o pevacu iz Podgorice koji ucestvovao u audicijama za Zvezde Granda.

_________________
...:::... RADIO ADA FM 107,7 MHz ...:::...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dal mu je to ipak album sa tolikim pesmama ili po svakoj je napravio singl? Rolling Eyes
 
dragan13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 152
Mesto: Mol

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 6:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je samo 6 pesama plus ona dva mixa i jedan remix. Muziku pratim vec vise od 10 godina i takav album do sada nisam video, narocito ako je rec o necijem prvom albumu. Ali ko ce znati, u zemlji Srbiji se nikad ne zna, sve je moguce (bez obzira sto je covek izgleda crnogorac). :igranje: :buljavi:

_________________
...:::... RADIO ADA FM 107,7 MHz ...:::...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

(bez obzira sto je covek izgleda crnogorac). :igranje: :buljavi:[/quote]

Bas si me nasmejao sa tim recenicama,ko zna,sve je moguce... Laughing
 
vese
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 160

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

godina nova mi je stvarno dobra stvar
 
JVilkoks
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2004
Poruke: 163

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni nije nista posebno. Godina nova je super bila za zezanje. Tip valjda jeste iz Podgorice.
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 3:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao ljudi ne mogu vam opisati koliko je on ružan! Izašao je letos kad sam bila na moru u "Svetu" intervju sa njim, i njegova slika, katastrofa je! A ako ima neku pesmu koju nije dosad obradio, neka neko javi. (osim "Moje maleno")

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A danas svako i pjeva, milion stevi i mici i sanela

svu nam muziku pokvarise
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Srecko Savovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon