www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Srecko Savovic
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
stojke_86
EGO!'s superhero
EGO!'s superhero



Godine: 37

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 2334
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno ima dobre pesme lik, ali najbolja je Moje maleno.

 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

njegova najaca stvar mi je godina nova.pjesma mi nikako da dosadi.vrhunska je!

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od novog albuma,meni se svidja pesma:Kad kazem zbogom,Koma,Nek voli uzalud,Put oko svijeta,vrati se,Ima li nekoga i duet "dok nije kasno" Exclamation Te pesme mi naj mada sa malo ocekivala bolje...
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam ko je ovaj pjevac Rolling Eyes
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njegov novi singl"Reci da volis me"je bas lepa pesma....
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lilly2eternity je napisao/la sledeće:
Jao ljudi ne mogu vam opisati koliko je on ružan! Izašao je letos kad sam bila na moru u "Svetu" intervju sa njim, i njegova slika, katastrofa je! A ako ima neku pesmu koju nije dosad obradio, neka neko javi. (osim "Moje maleno")


Kao da je važno da li je ružan ili lijep. Rolling Eyes Ja ne slušam nekog pjevača jer mi je zgodan, već zbog glasa i talenta. A ovaj to ima i meni je sasvim OK lik. Što se tiče obrada, ima ih dosta, ali i to dobro radi. Wink I hvala Bogu da ima minimum žalopojki. Very Happy Najbolje pjesme: skoro sve s novog albuma (Ludnica) - istoimena pjesma, Koliko volim te, Ubij žicu, Zar je malo...; od starijih: Anđele, Godina nova, Reci da voliš me...

Inače volim brži ritam i pjesme o sretnoj ljubavi. Mr. Green
 
Yaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2008
Poruke: 11
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

4ever pesma "Moje maleno"....

ali mu je odličan i novi album

pozz

_________________
J n P 4ever
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Srecko Savovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon