www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Visoka inteligencija - Dar Bozji ili Kazna?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
natashaaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Mar 2006
Poruke: 128
Mesto: duBBBrava

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno je dar! Hehe.. To me sjetilo na ono - jel bolje biti glup i lijep nego pametan i ružan.. Mr. Green


_________________
Ako su već jednog muškarca poslali na Mjesec, trebalo bi biti izvedivo da ih sve pošalju!
 
lukamuzika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 107
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dar boziji! Rolling Eyes

dar boziji! mislim sta reci,gojko sisa



[Edit by Gertruda: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
lela0303
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 27
Mesto: right here

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo je bitno koje osobine odnosno kakav karakter poseduje jedna "obdarena" ili "osudjena" (nadprosecno inteligentna) osoba,tako da se moze dozivljavati i kao dar i kao kazna. Mada ni jedna od najgorih osobina kao sto je lenjost u kombinaciji sa inteligencijom se ne moze nazvati "kaznom"-pa zamislite samo lenjost i glupost u jednoj osobi-e to je kazna. Tako da ja mislim da je INTELIGENCIJA BOZJI DAR pa kako je god ko iskoristio!
 
hristinadj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 53
Mesto: Nish

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je bozji dar, i ne mora da znaci da inteligentniji ljudi traze vise i da se ne zadovoljavaju malim stvarima.
 
GOCARES
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Dec 2005
Poruke: 50

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

inteligencija nije stvar ni magije ni prirode vec proizvod posebne naucne discipline....Smile)

_________________
COVJEK JE ONO STA RADI A NE ONO STA GOVORI
 
jasko_21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 156

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako god da pogledamo ono je boziji dar, bila to velika il mala inteligencija, a sto se tice konkretno jel to dobro il nije pa ipak sam misljenja da je to dobro, posto ako je mneko bas inteligentan to neznaci da on samo zivi od knjiga i ucenja al je sigurno da mu manje treba da bi presao isto gradivo kao sto treba nekoj prosjecnoj osobi, tako da gledajuci ja bih volio da sam neke ekstra inteligencija vise nego da sam neki debil Wink
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada neko pomene visoku inteligenciju ili ti IQ uvek se setim filma Blistavi Um.
Moj odgovor je: " Ne hvala"!

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
bambina23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za covecanstvo dar a za pojedinca kazna
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milena Carica je napisao/la sledeće:
Kada neko pomene visoku inteligenciju ili ti IQ uvek se setim filma Blistavi Um.
Moj odgovor je: " Ne hvala"!


Izvukla si sasvim pogresan zakljucak iz filma.
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

inteligencija je jedna prevara u ljudskom telu mnogo su vazniji refleksi kojih mi nismo ni svesni

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
putniki
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 35
Mesto: zgb.

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je dar boziji
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Inteligencija kad je kod snalazenja u zivotu ne igra nikakvu ulogu.
Tu je glavna snalazljivost
Ko se snadje ta lovu i srecu nadje


A ima i ona(jes da nema veze sa temom ali moram napisat):Jak kolica gura, a pametan se u njima fura Very Happy Very Happy Very Happy
Nije losha Question Question
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Visoka inteligencija - Dar Bozji ili Kazna? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon