www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zene fudbalera
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 12:21 am    Naslov poruke: Zene fudbalera Na vrh strane Na dno strane

Ova serija isla je na B92, sad uskoro treba da krene nastavak. Prekinuli su,kad je najzanimljivije...... Zaplet serije je ono zesci od bilo koje spanske serije,i nije tako glupa kao sto joj je naziv glup Very Happy Meni je jako zanimljiva,bas sam se navukla zapetljana radnja,dobre ribe,dobri tipovi,extra garderoba,kuce,kola....
Sta vi mislite o seriji? Da li ste je pratili? Da li jedva cekate nastavak?



_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pravu si da su prekinuli kad je najzanimljivije. U poslednjoj epizodi koju sam odgledao je onaj lik (vara ga zena) upucao kapitena. Ne znam koja je to po redu bila epizoda, ali je bas zanimljiva serija. Najdrazi lik mi je onaj mladi fudbaler (pomogao je silovanoj devojci) i njegova zenica (jest' da je malo naivna, ali jos je mlada i neiskusna za taj svet). Sto i pokazuje serija, tj. kako se zivi u tom svetu. Zao mi je ali zaboravio sam imena likova. Navucen sam i ja, jedva cekam da se ponovo vrati na B92.

_________________
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odusevljena sam serijom........
Gledam je od samog pocetka.Napokon su krenule nove epizode.Zao mi je sto je Bruno ubio Konrada jer mi je najzanimljiviji deo bio dok su on i Amber bili glavni.........
Sve u svemu, serija je super.......

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ninaa je napisao/la sledeće:
Napokon su krenule nove epizode.


Kad, na kom kanalu i u koliko sati?

Ninaa je napisao/la sledeće:
Zao mi je sto je Bruno ubio Konrada jer mi je najzanimljiviji deo bio dok su on i Amber bili glavni........


Koliko su posle te, prikazali jos epizoda?
El ga je stvarno ubio ili samo ranio (ste bi bilo skoro nemoguce, onakvim hitcem iz patronke (koliko se secam), razneo mu je stomak)?

_________________
 
umeko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 24

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste,ubio ga je...prikazuje se nedeljom,u 13h i posle te ep su prikazali jos 2,ja mislim...najbolja serija trenutno...tanja mi je najbolja...najveca k**** Twisted Evil
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljiva, u početku mi se činilo i pomalo bolesna serija (u smislu da prikazuje bolesne međuljudske odnose), ponajviše volim da ih slušam, profesionalna deformacija Wink Mr. Green

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najveća glupost na tv-u
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledala nekoliko minuta prve epizode i definitivno odlucila da je jako glupa serija i prestala je gledati...ma bezveze Shocked

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pocele su nove epizode,malo je glup termin nedelja u 13h al ajde.... Al su ga zakomplikovani,sad je malo i bolesno,svako sa svakim mada i dalje mi je extra a ribe u seriji su jako dobro obucene

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam gledala i svidjela mi se napeta je dobri likovi i prica Naravno nikakva umjetnost ali sve je bolje od meksickih sapunica

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od boljih serija, koja moze biti istinita vise od 50%.
Malo je samo bezveze sto je pustaju samo 1 nedeljno, pa do sledece nedelje se ubijes cekajuci.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
8ivan9
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 577
Mesto: Nedodjija

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

serija je super, koliko ima epizoda?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Zene fudbalera Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon