www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zlatibor -Jedno zlatno mesto
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Turizam ~
::  
Autor Poruka
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za psihicki odmor i leti i zimi


_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
sijalica_bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 5

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 8:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dali se moze jos nesto navesti o ovom lepom mestu ...

mislim da se recima nemoze opisati taj mir i ta lepota koja tamo vlada breeeeeeeeee

_________________
SAMO JE JEDNA SIJ@LICA
 
mateoli
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 213

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nova godina na zlatiboru-mnogo dobar provod
centar mi se svidja
koncepcija kucica je ok
za odmor je mnogo dfobra fora otic gore
ko oce da skija.....e pa .......nece se naskijati na zlatiboru
extra je provod - ljudi totalno opushteni, gostoljubivi (a najbolje da i ne budu koje ima pare ostavismo gore, ali ne zalimo se)
 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 37

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh obozavam Zlatibor,i leti i zimi,mada vise leti,jednostavno je prelep,a i hrana je.......njam njam,jedva cekam da opet odem.Moja sestra je bila sada za docek nove godine,i bezobraznica mi nije donela kajmak i prsutu. Mad Mad Wink

_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 50

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vila borova

Vila borova je arhitektonski moderan apartmanski objekat namenjen za odmor i uzivanje posetilaca. Nalazi se u najlepsem rezidencijalnom delu centra turistickog dela Zlatibora.
Na svega sto pedeset metara od ski staze i centralnog turistickog dela okruzena prelepim dvoristem, u hladu visokih borova predstavlja idealno mesto za odmor i uzivanje.
Pored smestaja u luksuznim apartmanima na raspolaganju je i cafe bar za goste vile kao i prostrano travnato dvoriste sa posebnim sadrzajem za decu. Prostor za parkiranje automobila je obezbedjen i cuvan.



Na osunčanoj visoravni,u hladu borova, okruzena prelepim dvoristem, nedaleko od tržnog centra, jezera, pijace i ski terena, nalazi se "Vila Borova", moderan arhitektonski objekat sa sest lux apartmana.
Ovaj savremeni objekat nalazi se u mirnom, rezidencijalnom delu Zlatibora. Udaljena je od centra tek koliko traje jedna ugodna šetnja .


Dvoriste

Vila Borova se sa pravom moze pohvaliti prelepim dvoristem.
U hladu borova i prijatnom okruzenju zelenila oplemenjenog cvecem i fontanama prosto je nemoguce ne uzivati.
Dvoriste je oplemenjeno dodatnim sadrzajima u cilju sto boljeg ugodjaja nasih gostiju.
U hladu letnjikovca svakako cete uzivati tokom letnjih dana uz zubor vode.
Posebnu paznju smo posvetili deci i njihovoj zabavi. Najmladjima je napravljeno malo carstvo sa ljuljaskama, klackalicama i zamkom.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaoj ovde samo otici i pustiti mozak na pashu..neverovatna lepota Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 50

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JET SET apartmani


Apartmani "JET SET" se nalaze iznad hotela "PALISAD" preko puta decjeg odmaralista "GOLIJA". Apartmani su oprenljeni po najvisim svetskim standardima. Svaki apartman poseduje dve spavace sobe sa kupatilom, dnevni boravak, trpezariju, WC i veliku terasu. Kuhinja je opremljena svim apartmanima LUX kategorije. Apartmani su velicine oko 60m2. Gosti imaju na raspolaganju rostilj, fontanu sa vodopadima i letnjikovac.




 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Predivno mesto...stvarno zlata vredno Wink ...na Zlatiboru sam zimovala dve godine uzastopno sa porodicom...bilo mi je stvarno prelepo...i dva tri puta sam na prolece dolazila tu sa ekskurzijom... 8)

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

predivno,pre dve godine sam bila u avgustu i odusevila sam se,pravo mesto za odmor

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
nora kovacevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 69
Mesto: pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odmor za dusu i telo
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja koleginica je bila tamo letos..kaze da je divno..ona je platila privatni smestaj...priroda, zelenilo, cistoca, ljubaznost domacina..kaze da je sve bilo na nevidjeno visokom nivou.Jeste malo skuplje..mislim izlasci i to, ali to je sasvim ocekivano..planina je to Laughing Wink mislim svako turisticko mesto je samo po sebi skupo..tako da cene nisu strasne ali kaze da se odmorila i psihicki i fizicki...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zlatibor je jedno divno mjesto za relaksaciju i uzivanje... Cijelo djetinjstvo sam na zimovanje isla tamo i preporucila bi svakome da ode gore jer je to mjesto koje ima dushu New Spiral
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Turizam ~ -> Zlatibor -Jedno zlatno mesto Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 5 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon