www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

data rech ?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 9:54 am    Naslov poruke: data rech ? Na vrh strane Na dno strane

jel` ima uvek istu tezinu ? zavisi li samo od nas da je odrzimo ? shta pod tim podrazumevate , osim da nekom neshto obecate ?....


_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, ja sam tu gadan. Poznat sam po tome da odrzim datu rijec pod svaku cijenu. Mada se meni dosta puta dogodilo da su mi drugi dali rijec pa se je nisu drzali, ja svoje uvijek odradim. Da li je to dobro? Pa ne znam, ponekad i nije...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Uh, ja sam tu gadan. Poznat sam po tome da odrzim datu rijec pod svaku cijenu. Mada se meni dosta puta dogodilo da su mi drugi dali rijec pa se je nisu drzali, ja svoje uvijek odradim. Da li je to dobro? Pa ne znam, ponekad i nije...
e aureliano ukro si mi rec iz usta...... Wink
Znaci rec ne odrzim samo ako nekog moram da ubijem da bi je ispunio Wink i nikad ne adjem rec ako nisam siguran da mogu da je ispunim...
A pizdim kad mi neko nesto obeca pa me posle zavrce i laze i izbegava da ispostuje dogovor ili datu rec....to me uzasno nervira New Evil

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Data rec je za mene zakon. Sto obecam to cu i da ispunim., Bez obzira na uslove, na okolnosti, na bilo sta. Ako treba "i na kraj sveta" zbog toga da odem.
U tom smislu sam sebe obavezao, ne samo obecao. To je zakletva. Siguran sam da je vecina nas muskih vec polozila zakletvu, na bilo sta. Ako to ne ispunim onda gubim svoju cast, tj. ugled. To ne zelim sebi da dozvolim. Ali, uslov je da obecam, tj. dam rech. Onda nema mrdanja.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja rec je moj zakon.......jako je tesko dajem......ali je apsolutno uvek ispunim......mrzim one koji daju rec i kunu se za svaku sitnicu.....a pre nego izgovore zadnje slovo vec zaborave sta su rekli....... Mr. Green

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 11:38 pm    Naslov poruke: Re: data rech ? Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
jel` ima uvek istu tezinu ? zavisi li samo od nas da je odrzimo ? shta pod tim podrazumevate , osim da nekom neshto obecate ?....



Što se toga tiče, jako sam "nezgodna"... Poštujem ljude koji drže svoju reč, kao što i ja uvek stojim iza onog što kažem i data reč je za mene jako bitna!

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise mrzim ljude koji olako daju rec,stalno obecavaju a retko sta ucine.Vise volim osobu koji mi kaze da ne moze ili ne zeli da mi nesto ucini,nego onog koji se kune da ce sve zavrsiti i onda ti se ne javlja na telefon.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znate li onaj vic kada kada zeka preti mali lisicima da ce da im opali kevu, pa na kraju kaze liji 'izvini lijo, al obeco sam deci'.

Takav sam i ja. Ako ne mogu odrzati obecanje onda necu ni obecavati.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

thorn je napisao/la sledeće:
moja rec je moj zakon.......jako je tesko dajem......ali je apsolutno uvek ispunim......mrzim one koji daju rec i kunu se za svaku sitnicu.....a pre nego izgovore zadnje slovo vec zaborave sta su rekli....... Mr. Green


...upravo tako,isto mislimo...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
booksna_tata
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 45
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rijec=zakon,bar bi trebalo tako biti
 
GrimStone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Avg 2006
Poruke: 109

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

retko kada je dajem, ali kada to ucinim trudim se da uradim sve da bih je odrzao..
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na zapadu rec je zakon. mada se i to menja polako.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> data rech ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon