www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

data rech ?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ono sto ne mozemo da ispunimo ne treba da dajemo rec ili da obecamo sa onim ali...


_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

data rec,obecanje...za mene je to nesto jako jako vazno i sveto...ukoliko nesto obecam,to cu ispuniti po svaku cenu...cak u nekim situacijama,idem protiv sebe da bih ispunila dato obecanje...ali,nazalost,u danasnje vreme,jako je malo ljudi kojima obecanje nesto znaci...takodje,jako je malo ljudi koje dato obecanje i ispune...po meni bi bilo iskrenije i bolje,da ukoliko neko nije u stanju da nesto ispuni,jednostavno ne obecavam,nego da kaze ne mogu i kraj,nego da obeca,pa posle da zaboravi dok se okrenuo sta je obecao...nazalost to je u danasnje vreme postalo svakodnevno desavanje...mada sam ja uprkos svemu,rekla da cu uvek ostati pri svome,da svoja obecanja ispunjavam,a ako znam da nesto ne mogu da ispunim,onda nwecu ni da obecavam...Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za pocetak trudim se da saslusam sebe dok govorim i ono sto cujem trudim se da tako i bude. Znaci moja rec znaci nesto i meni i drugima.
Ne dajem se olako,ali se trudim da ostanem dosledna.
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nesto obecam, to cu i da ispunim. Inace i ne obecavam.
Cenim jako kod ljudi koji odrze svoju rec..

Ako nesto ne zelis da ucinis, bolje i cuti nego da lazes i obecavas..

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trudim se da odrzim dato obecanje, ali nekad zbog obaveza zaboravim pa volim da me podsete ako zaboravim.
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako jako jako držim do svoje riječi. Ako sam rekla da ću nešto učiniti, ili da neću učiniti, onda ću sve poduzeti da to i ostvarim. Ne govorim samo o riječi datoj drugim ljudima, već i o onima koje dam samoj sebi.
Ako mi je netko povjerio nešto, nikada neću drugima ni dati naslutiti da to znam, a kamoli iznevjeriti povjerenje.
Smatram da ako čovjek izgubi sve u životu, jedino što mu preostaje je njegova riječ koja je njegova čast i njegov ponos. E ako to izgubiš u životu, šta ti onda preostaje?

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dati riječ,ali u pozitivnom smislu,a ne održati je znak je slabosti,licemjerstva i podlosti.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa retko kad nekome obećavam, samo kažem ne boj se uradi ću ili važi. A i retko kad nekoga pitam da mi obeća. Reč obećavam je za mene mnogo jaka - ne može čovek da obeća nešto šta ne može. Ako nekom obećam to radim to što brže i sigurno znam da sam mu obećao

_________________

 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Data rec... mora da bude jaka kao zemlja.
Ne treba nista obecavati ako postoji 1 promil sumnje da je necemo odrzasti.
Retko obecavam... ali kada obecam... asolutno sam siguran da cu to i ispuniti.
Ne dozvoljavam da ista stane na put.

Znam dosta ljudi koji kao daju rec... ali... to nema veze sa zivotom.
Ne volim da mi iko daje rec... ni najmanju a da ne moze da je odrzi.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne obecavam nikome nista, samo decku... sto obecam to i ispunim... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crna_opasna_maca je napisao/la sledeće:
Ako nesto obecam, to cu i da ispunim. Inace i ne obecavam.
Cenim jako kod ljudi koji odrze svoju rec..

Ako nesto ne zelis da ucinis, bolje i cuti nego da lazes i obecavas..


skroz se slazem sa ovim.. svoju rec -kad je dam- uvek odrzim!! i jako cenim ljude koji ispune svoju datu rec, jer je sve vise ljudi koji pricaju prazne price..
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 4:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

skroz se slazem sa ovim.. svoju rec -kad je dam- uvek odrzim!! i jako cenim ljude koji ispune svoju datu rec, jer je sve vise ljudi koji pricaju prazne price..

Nazalost jeste vecina onih koji pricaju prazne price.. Sad

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> data rech ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon