www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sex sa ili bez kondoma
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno sa njima!

 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 11:38 pm    Naslov poruke: Lose je sa... Na vrh strane Na dno strane

Mnogo je lose sa nema nikakvog zadovoljstva...
A ako sam sa nekom ribom za jedno vece uvek ga koristim.
 
dekiistankovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Dec 2007
Poruke: 4
Mesto: putnik bez cilja

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa bez je naravno mnogo bolje ali uvek postoji ali jer tu su trudnoca,a i mnoge teske bolesti....tako da sa devojkom sa kojom si u duzoj vezi i ne moras,a na jedno vece obavezno Exclamation Exclamation Laughing

_________________
nemojte da budete kao jugo da moze svako da vas ima,budite kao ferari da drugi cekaju na vas
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa kondomom ti je isto kao da udjes u raj sa povez preko ociju......ali ako niste sigurni u partnerku,odnosno da nemate stalnu partnerku,onda obavezno

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako kad...vecinom ga koristimo...al nekad i ne jer pijem pilule...
mnogo je bolji osjecaj bez..al sa kondomom na pocetku lakse ulazi Smile
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez kondoma i bez varanja.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
malizec
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 12 Avg 2007
Poruke: 153

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A zašto bih bez?! Decu ne želim, nešto drugo još manje, a filing.... je skoro isti
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

blago tebi ako ti je filing skoro isti....ja bih onda stalno stavljao kondom....

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam samo sa jednim do sad spavala i uvek smo bez kondoma. Jednom smo probali sa i pukao je pa sam morala da pijem pilule za jutro posle! Nije nam se dalo da ga koristimo! Lose je proslo! Very Happy

_________________
 
ivance85
.::Cicos Macos::.
<b>.::Cicos Macos::.</b>



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2008
Poruke: 1252
Mesto: Srbija

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

radi svoje zastite bi trebalo sa ali u duzim vezama i ako je poverenje tu moze i bez jer je naravno bez i lepse
 
Dakilica
> sexy angel <
<b>> sexy angel <</b>



Godine: 42

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 1861
Mesto: > trg raja <

belgium.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto sam u stalnoj vezi= bez....

_________________
 
Nicola_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Mar 2008
Poruke: 57
Mesto: Innsbruck/Beograd

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 14, 2008 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paaaa znas kako, sa kondomom ti je sigurnije znas da neces da budes tata sigurno, e jedino ako si maler neki pa budes i sa njim, ali bez kondoma je lepse Smile i neznije mnogo.

_________________
BiiiiP mi pas mater ako te ne volim Milice Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> sex sa ili bez kondoma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon