www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto sudije stimaju utakmice
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 11:07 pm    Naslov poruke: Zasto sudije stimaju utakmice Na vrh strane Na dno strane

Stvarno ljudi ovo ovako dalje ne moze.Ne znam kako je sa Hrvatskom i Srbijom ali Bih sudije ubise.Jedino mozemo utakmicu igrati normalno sa Luxemburgom,Lihtestajnom i Maltom a cim dode neka velika tekma to je ocigledna krada.Dosudjuju se penali daju crveni igracima koji nisu pravili faule produzuju se utakmice sve dok jedna Spanija ne dadne gol itd itd.

Interesuje me kakva je situacija sa susjednim repkama.


 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kod njih nije takav problem nas ubise... New Evil New Evil New Evil New Evil

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

problem je to svih "malih" reprezentacija, nije tu samo BiH u pitanju, znam evo Sloveniji su ito krali, prošle godine i to dobro, ove godine im nemaju šta krasti.
nisam gledao utakmicu BiH protiv Grka, pa ne znam šta se sve dešavalo, zašto to sudije čine, pa to je jasno, da bi dobile ugled kod "večih" država i repki.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trebao bi pogledati pa da vidis kakve se krade rade jos na nasem terenu
Mi ne trebamo ni ici u Grcku kada je ovako sudenje kod nas bilo tamo ce nam dati 10 komada.
Je li se Sloveniji desilo da im igrac dobije crveni karton a da nije uradio ni 1 start niti protestvovo sudiji
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije baš tako, vidi žao mi je zbog toga, vidim da ide fudbal tako u qrac. kontam ja da nema smisla, ali šta možeč učiniti, isto ko i ja - NIŠTA. jedino što svima nama koji volimo fudbal preostaje, je to da se nadamo da če jednom sudije igrati sporednu ulogu u fudbalu a ne glavnu. zao je meni, vjeruj, Bosne, ima strašno dobru repku, to če je upropastit i zbog toga je žalostno sve ovo, ali kao što rekog, šta češ? ništa isto ko i ja, možemo ovdje da prićamo o tome, ali nikakve fajde od toga, jedino jedno da drugim ovako prićamo, ali i to nije loše, barem, se izkukamo jedni drugima.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Zasto sudije stimaju utakmice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon