www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slucaj Amityville
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
teodorinho
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 01 Avg 2006
Poruke: 272

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Masta je cudna stvar, ali po mom mislenju masta pociva na osetima nasih cula... Tako da ja verujem apsolutno u sve...

 
m1l1ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jun 2006
Poruke: 39
Mesto: Priboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 8:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je moguce, mada uvek postoje "za" i "protiv" razlozi
 
Gr-off
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Avg 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm?! Sve je moguce. Gde ima dima ima i vatre.
Nego... gde su te slike?
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gr-off je napisao/la sledeće:
Hmm?! Sve je moguce. Gde ima dima ima i vatre.
Nego... gde su te slike?


Ni ja nisam uspeo da vidim slike. Sto se tiče kuće mislim da nije propaganda, ali neki su i tekako debelo zaradili na njoj.
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš sam neki dan gledao ovaj film, a sad naletih na ovo. Wink

_________________
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a slike ?! Rolling Eyes

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto Yasmin vec duze vreme ne posecuje ovaj sajt,a vidim da se interesujete za slike,ja sam malo kopala pa sam pronasla dve Rolling Eyes






Ove dve spojene slicice su iz onog dela teksta gde fotograf tvrdi da su svi stanari kuce bili u dvoristu za vreme fotografisanja...

A evo i slike iz drugog dela teksta...Amityville nekada i danas...

 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 7:56 pm    Naslov poruke: Slucaj Andraševa vila Na vrh strane Na dno strane

Ova tema je slicna temi o Amityville slucaju. Naime, u pitanju je splet dogadjaja koji su se desili u jednoj vili koja se nalazi u Zvorniku (mali grad u Bosni koji se nalazi na samoj granici, blizu Loznice).

Na jednom bregu u samom centru ovog grada nalazi se Andraševa vila. To je jako lepa gradjevina (vila sa 4 sprata) radjena u austrougarskom stilu. Trenutno je ruševina i sluzi kao poljski wc i mesto za okupljanje beskućnika. Savremeni Zvorničani ne znaju priče o ovoj vili jer da znaju ne bi ulazili.

Prva priča vezana za vilu je o prvom vlasniku vile. Živeo je sam i planirao je da izdaje sobe u vili. Nakon mesec dana nadjen je obesen u hodniku. Njegovi prijatelji su prilikom istrage rekli policiji da je taj gospodin bio srecan u životu ali se žalio na neku čudnu atmosferu u vili.
Svejedno to se smatralo kao uobičajeni slučaj samoubistva te je vila bila data na prodaju po nekoj niskoj ceni. Ljudi nisu uopšte za smrt okrivili vilu niti su mislili da je ukleta sve dok nisu dosli sledeci vlasnici...

Sledeci vlasnik je bila troclana porodica koja je cula za priču o prvom vlasniku ali su mislili da je u pitanju još jedan samoubica i nisu puno obraćali pažnju na to. Da bi posle mesec dana njihovo dete podletelo pod kočije i poginulo. Majka je izvršila samoubistvo a otac je nestao malo nakon ženine smrti. U narodu već raste sumnja i narod počinje da veruje da je vila ukleta... Deca je izbegavaju kao i odrasli dok vila trune i ne koristi se...Sve do 1950ih godina...

Nova vlasnica bila je učiteljica koju je tu privremeno smestila opština dok se ne snadje. Žena je naravno čula priče o vili ali nije verovala. Narod je samo čekao njenu smrt ali je ona izdržala oko godinu dana i narod se opet pomirio da vila nije ukleta.Sve do jednog dana kad je već popularna učiteljica nestala i počela je potraga za njom. Nadjena je tek nakon par dana mrtva u potoku vezana lancima. Priča se da je autopsičar ustanovio da je umrla pola sata pre no što će biti nadjena...

Od tih dana do danas niko ne ulazi u vilu osim beskućnika. I dalje stariji Zvorničani izbegavaju da prolaze pored te vile.

Ja sam sam bio tamo i pogledao vilu izbliza i mogu da kažem da izgleda zastrašujuće a i stepenice koje vode do nje su stravične.
Na krovu se nalazi rdjavi vetrokaz na kome piše "1916".
Ovu priču sam čuo od moje bake (koja živi 30metara od vile) kao i od još par starih ljudi iz tog kraja. Svi su savetovali da je izbegavam.


Edit by ***Srna***: Teme sam spojila jer su slicne.
 
Crveni Krst
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 9
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U, je**te...Ima tu necega... Confused

Edit by ***Srna***: Ima necega,ali necemo zbog toga psovati.Hvala

_________________
What we do in life, echoes in eternity
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne verujem u takve price, da ima malo vise dokaza mozda bih verovao. Problem je sto ljudi ponekad nasedaju na price, mozda je i ova porodica nasela ta glasine i stvarno mislila da cuje sve i svasta.
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja skroz verujem... Nemoguce da su bas sve umislili Shocked
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam cuo dosta takvih prica i znam da takve stvari postoje. tuzno je jedino sto neko treba da nastrada da bi se poverovalo i klonilo takvih stvari..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Slucaj Amityville Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon