www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

939 ploca???
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 9:35 am    Naslov poruke: 939 ploca??? Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me vase misljenje koja je najbolja ploca za 939 deluxe soket???
Ja sam cuo da je DFI-eva LAN PARTY UT4 NF4 D samo je treba naci jer je nigde nema a kosta od 140e pa navise.A cuo sam i za neku abitovu al brate njoj je pocetna cena 180e...



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
needleboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Okt 2006
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoj da gubis vreme, 939 socket ce uskoro da se zaboravi...
AM2 preuzima inicijativa, a posle nove godine krecu 1xxx socketi
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

needleboy je napisao/la sledeće:
nemoj da gubis vreme, 939 socket ce uskoro da se zaboravi...
AM2 preuzima inicijativa, a posle nove godine krecu 1xxx socketi
Am 2 je sra.je ima gomilu problema tako da sam zato odustao od am2 soketa....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

asusova je solidna verzija sa tim socketom , imas ovu A8N-SLI Deluxe

sto se mene licno tice, msi je zakon, a koristio sam i EPOX, on je jako dobar !

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 6:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hoho je napisao/la sledeće:
asusova je solidna verzija sa tim socketom , imas ovu A8N-SLI Deluxe

sto se mene licno tice, msi je zakon, a koristio sam i EPOX, on je jako dobar !
neznam asus je sra.je nevidjeno,al napravili su dobru plocu za 754 soket.Sto se tice msi-a pa on je tu odma malo iznad asusa al je isto sra.je.
Jer i jedni i drugi uzivaju staru slavu,a asus i zbog toga sto je jeftin.Za soket A najbolje ploce su bile Abit pa Epox.ZA 754 Asus iako je nikad ne bi uzo,za 939 i am2 sam cuo da je najolji DFI samo sto je skup kao sto je i abit bio skup za soket a i asus za soket 754.Ove informcije znam jer pomazem stricu u sklapanju kompova s vremena na vreme.
Mislim najbolja je ona DFI koju sam naveo na pocetku teme mada je skupa i nema je nigde...(tesko se nalazi)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
hoho je napisao/la sledeće:
asusova je solidna verzija sa tim socketom , imas ovu A8N-SLI Deluxe

sto se mene licno tice, msi je zakon, a koristio sam i EPOX, on je jako dobar !
neznam asus je sra.je nevidjeno,al napravili su dobru plocu za 754 soket.Sto se tice msi-a pa on je tu odma malo iznad asusa al je isto sra.je.
Jer i jedni i drugi uzivaju staru slavu,a asus i zbog toga sto je jeftin.Za soket A najbolje ploce su bile Abit pa Epox.ZA 754 Asus iako je nikad ne bi uzo,za 939 i am2 sam cuo da je najolji DFI samo sto je skup kao sto je i abit bio skup za soket a i asus za soket 754.Ove informcije znam jer pomazem stricu u sklapanju kompova s vremena na vreme.
Mislim najbolja je ona DFI koju sam naveo na pocetku teme mada je skupa i nema je nigde...(tesko se nalazi)


Pa kad vec znas , sto pitas za misljenje Smile?

Il da nam pokazes svoje znanje oko ploca hehe

asus je bio uvijek dobar i dan danas je u svemu Wink, takodjer i epox, msi

sve zavisi od ukusa

a imas ti jarane ploca asusovih, da od cijene glava boli ,razgledaj malo bolje njihov site Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hoho je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
hoho je napisao/la sledeće:
asusova je solidna verzija sa tim socketom , imas ovu A8N-SLI Deluxe

sto se mene licno tice, msi je zakon, a koristio sam i EPOX, on je jako dobar !
neznam asus je sra.je nevidjeno,al napravili su dobru plocu za 754 soket.Sto se tice msi-a pa on je tu odma malo iznad asusa al je isto sra.je.
Jer i jedni i drugi uzivaju staru slavu,a asus i zbog toga sto je jeftin.Za soket A najbolje ploce su bile Abit pa Epox.ZA 754 Asus iako je nikad ne bi uzo,za 939 i am2 sam cuo da je najolji DFI samo sto je skup kao sto je i abit bio skup za soket a i asus za soket 754.Ove informcije znam jer pomazem stricu u sklapanju kompova s vremena na vreme.
Mislim najbolja je ona DFI koju sam naveo na pocetku teme mada je skupa i nema je nigde...(tesko se nalazi)


Pa kad vec znas , sto pitas za misljenje Smile?

Il da nam pokazes svoje znanje oko ploca hehe

asus je bio uvijek dobar i dan danas je u svemu Wink, takodjer i epox, msi

sve zavisi od ukusa

a imas ti jarane ploca asusovih, da od cijene glava boli ,razgledaj malo bolje njihov site Wink
tacno imas al asus jako zaostaje zadfi-em,abit-om,...jast da su kod nas populare al nis nevaljaju.A sto se tice skupoce ihhhhhhhh imas ti ploce od ostalih proizvodjaca koje su skupe do zla boga....A pitam zato jer me interesuje sta drugi misle a i da vidim koliko su ljudi upuceni u to,jer sam u dilemi uzo bi ovu dfi-evu al nema je nigde tako da ccu mozda i odustati od 939 konfiguracije i sacekati godinu 2 pa uzeti am3 ako bude valjao jer definitivno gore pomenuti am2 ima gomilu problema a i nije puno brzi od 939,osim sa extra skupom i brzom memorijom za koju bas i ne bi davao te pare koje oni traze....Pre cu onda pojacati soket a do max pa posle uzeti nesto novo....jer i ovako mi je jak komp al teo sam da uzmem 939 cisto jer su sada svee kartice u pci varianti a i rade na 16x dok na soketu a rade na8x i gutaju napajanje za razliku od pci varijanti...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
hoho je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
hoho je napisao/la sledeće:
asusova je solidna verzija sa tim socketom , imas ovu A8N-SLI Deluxe

sto se mene licno tice, msi je zakon, a koristio sam i EPOX, on je jako dobar !
neznam asus je sra.je nevidjeno,al napravili su dobru plocu za 754 soket.Sto se tice msi-a pa on je tu odma malo iznad asusa al je isto sra.je.
Jer i jedni i drugi uzivaju staru slavu,a asus i zbog toga sto je jeftin.Za soket A najbolje ploce su bile Abit pa Epox.ZA 754 Asus iako je nikad ne bi uzo,za 939 i am2 sam cuo da je najolji DFI samo sto je skup kao sto je i abit bio skup za soket a i asus za soket 754.Ove informcije znam jer pomazem stricu u sklapanju kompova s vremena na vreme.
Mislim najbolja je ona DFI koju sam naveo na pocetku teme mada je skupa i nema je nigde...(tesko se nalazi)


Pa kad vec znas , sto pitas za misljenje Smile?

Il da nam pokazes svoje znanje oko ploca hehe

asus je bio uvijek dobar i dan danas je u svemu Wink, takodjer i epox, msi

sve zavisi od ukusa

a imas ti jarane ploca asusovih, da od cijene glava boli ,razgledaj malo bolje njihov site Wink
tacno imas al asus jako zaostaje zadfi-em,abit-om,...jast da su kod nas populare al nis nevaljaju.A sto se tice skupoce ihhhhhhhh imas ti ploce od ostalih proizvodjaca koje su skupe do zla boga....A pitam zato jer me interesuje sta drugi misle a i da vidim koliko su ljudi upuceni u to,jer sam u dilemi uzo bi ovu dfi-evu al nema je nigde tako da ccu mozda i odustati od 939 konfiguracije i sacekati godinu 2 pa uzeti am3 ako bude valjao jer definitivno gore pomenuti am2 ima gomilu problema a i nije puno brzi od 939,osim sa extra skupom i brzom memorijom za koju bas i ne bi davao te pare koje oni traze....Pre cu onda pojacati soket a do max pa posle uzeti nesto novo....jer i ovako mi je jak komp al teo sam da uzmem 939 cisto jer su sada svee kartice u pci varianti a i rade na 16x dok na soketu a rade na8x i gutaju napajanje za razliku od pci varijanti...


asus nije gori nimalo od abita, bez obzira sto je kod nas asus vise zastupljen, vec i performanse to govore, meni licno abit se ne svidja, imo sam iskustva s tim plocama! Nisu pci, pce(x) su -pc express Smile slotovi, da sigurno veci je protok kod pcex i to duplo u odnosu na stare agp8-ice, tako ako si gamer, sigurno je bolje uzet taj, svi danas uzimaju 939, ja sam ove godine jedno 10 takvih masina sklopio, s asus, epox plocama, i rade ko ludo, nema problema, tako da se ne treba nesto previse zalijetat, jer sve ide usponom 10 na 10, ali naravno sve je stvar licnog ukusa Wink

pozz

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo kasnim, ali reci cu ti da ja imam Abit Fatal1ty AN8. Solidna strasno, a sli varijanta jos bolja. Overclockira ko luda. (Venice 3000+ 1.8@2.4GHz) na stock coolerom, i jednostavno nenormalna stabilna.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
Nikola_pg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 41

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A8N-SLI Deluxe ona ti je extra
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> 939 ploca??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon