www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nissan Skyline '08
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 4:32 pm    Naslov poruke: Nissan Skyline '08 Na vrh strane Na dno strane

Novi Nisan Skyline GTR se uveliko testira i privodi fonalnoj verziji.Trebalo bi da poseduje V6 turbo motor od 3.5 ili 3.8 litra radne zapremine,sto bi trebalo da bude dovoljno za snagu od oko 450ks.Premijera se najavljuje za Tokijski AS 2007.






izvor : www.nacionalnaklasa.com



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....


Poslednja prepravka: rizmal datum Sre Nov 22, 2006 6:59 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
deluxer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako je mocan, samo se jedem dok ga gledam , zato sto nikad necu da ga imam ni njemu slicne Crying or Very sad
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo i trkacke varijante,bar kako su zamislili da treba da izgleda....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skyline po meni pripada vrhu auto industrije. Do sada mi se najvise svidja R34




_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Skyline po meni pripada vrhu auto industrije. Do sada mi se najvise svidja R34

I meni, takodje, jer se definitivno najbolje pokazao i po tuning-u, i po izgledu...po svemu.
Svidja mi se i ovaj novi, sto tek treba da se pojavi...Konacno, posle dugo vremena, da vidimo neki noviji Skyline...
Verovatno jos uvek rade na prednjem i zadnjem delu jer su oni na onim rizmalovim slikama prekriveni neki crnim plastom...

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
Skyline po meni pripada vrhu auto industrije. Do sada mi se najvise svidja R34

I meni, takodje, jer se definitivno najbolje pokazao i po tuning-u, i po izgledu...po svemu.
Svidja mi se i ovaj novi, sto tek treba da se pojavi...Konacno, posle dugo vremena, da vidimo neki noviji Skyline...
Verovatno jos uvek rade na prednjem i zadnjem delu jer su oni na onim rizmalovim slikama prekriveni neki crnim plastom...
ne to je uradjeno da se ne bi videlo kako izgleda,to su spijunski snimci...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
rile_master je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
Skyline po meni pripada vrhu auto industrije. Do sada mi se najvise svidja R34

I meni, takodje, jer se definitivno najbolje pokazao i po tuning-u, i po izgledu...po svemu.
Svidja mi se i ovaj novi, sto tek treba da se pojavi...Konacno, posle dugo vremena, da vidimo neki noviji Skyline...
Verovatno jos uvek rade na prednjem i zadnjem delu jer su oni na onim rizmalovim slikama prekriveni neki crnim plastom...
ne to je uradjeno da se ne bi videlo kako izgleda,to su spijunski snimci...

Da se ne bi videlo kako ce izgledati?Hmm...na onim fotografijama se vidi bar 85% automobila, ne znam sto to bitno ima da se vidi ispod onih plastova...

_________________
Master
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
rile_master je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
Skyline po meni pripada vrhu auto industrije. Do sada mi se najvise svidja R34

I meni, takodje, jer se definitivno najbolje pokazao i po tuning-u, i po izgledu...po svemu.
Svidja mi se i ovaj novi, sto tek treba da se pojavi...Konacno, posle dugo vremena, da vidimo neki noviji Skyline...
Verovatno jos uvek rade na prednjem i zadnjem delu jer su oni na onim rizmalovim slikama prekriveni neki crnim plastom...
ne to je uradjeno da se ne bi videlo kako izgleda,to su spijunski snimci...

Da se ne bi videlo kako ce izgledati?Hmm...na onim fotografijama se vidi bar 85% automobila, ne znam sto to bitno ima da se vidi ispod onih plastova...


I ja se pitam. Ali uglavnom svi to rade jer se uvek neko nadje da slika model koji jos treba da izadje.

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jeste, nadje se ali u ovom slucaju ne verujem da mogu nesto bitno da sakriju.mozda prednji i zadnji branik ili svetla...

_________________
Master
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je tacno, nisu se bas potrudili sa kamuflazom.

_________________
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sjajan auto, a novi će sigurno biti još ljepši, a ako i performanse budu kao i kod starog onda će biti fenomenalan

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
himalaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 28
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izuzetno dobar auto pogotovu gt-r r34
strasan auto jako dobar za styling a perspektivan kad je tuning u pitanju stvarno moze dosta da izdrzi sto se povecanja performansi tice
iako su ga kao prekrili stvarno se dosta moze videti sa slika i bice fenomenalan jedva cekam premijeru verovatno na nekom velikom sajmu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Nissan Skyline '08 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon