www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nissan Skyline '08
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Dixy_24 je napisao/la sledeće:
Ja se u to ne bih kladila...

Slazem se...

rizmal, ti si mozda previse opsednut Porcshe-om pa se bojis da priznas da i njegovi modeli imaju slabosti i mana prema nekim drugim automobilima...Verovatno u sebi to znas ali teras svoju svest da nije tako...

Elem, da se vratimo na temu...
Zar vam se ne cini da je ovaj SkyLine malo previse...nekako spicast...?
E vidite mozda ste i u pravu da to moja svest govori,al bogami to govore i japanci,...
Oni su cak ceo 1 film posvetili Porse-u Cini mi se da se zove Turbo the king,....imam film pa cu bas da pogledam u toku dana kako se zove pa da vam kazem,....I to se jos u tom filmu radi o 911 996 Turbo modelu,pa nisu valjda i sami Japanci toliko ludi da blate svoja kola Question Question Question Uostalom u filmu lepo kazu da nije strogih zakona o snazi i cemu sve ne u Japanu sto se i ja slazem s njima to bi sve bilo drugacije i bili bi mgogo konkurentniji evropskim modelima,....MAda cak i NIsmo-ova verzija Skylinea je jedva dorasla tom Porseu 911 996 Turbo u filmu,bili su tik 1 uz drugog al nemojte da me hvatate za rec ko je pobedio jer se ne secam al misilm da je Porse al tipa za dlaku,...


Sto se tice dizajnna ovog novog skylinea jeste pomalo spicast i futuristican al je to lepo ukomponovano tako da mi se svidja,e sad ne znam za druge al to je to.....



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da uopste ne vredi uporetiti ovaj Skyline sa 911 Turbo. Evo jedan moj post o specifikacijama od 911 Turbo, stavi ih pored Skyline R35 i videcete da nema sanse sto se tice performansi. M-trojku ce da pojede, ali jbg ima 100 ks vise i nova M-trojka jos nije izasla. A inace sto se Porsche-a tice: smeo bih u opkladu kad god hocete...

Vlada_R je napisao/la sledeće:


480 ks
620 Nm
Na sva cetiri tocka (Porsche kaze da je do sada najlaksi 4x4 sistem koji postoji)

3,9 sek. 0-100 km/h (3,7 sa Tiptronic S menjacem)
3,7 sek. 80-120 km/h u 5. brzini (3,6 sa Tiptronic S menjacem)
12,8 sek. 0-200 km/h (12,2 sa Tiptronic S menjacem)
Top: 310 km/h
12,8 litara/100 km (13,6 litara/100km sa Tiptronic S menjacem)

Zanimljivo:

Sa ovom bolidom se moze naruciti takozvani 'Sport Chrono Paket Turbo'. U tom slucaju ima jedno dugme pored menjaca koji daje kratak (10 sekundi maksimalno) overboost turbini. Tih 10 sekundi se dobija 0,2 bari vise. To znaci da imas 680 Nm ispod dupeta u mesto 620 Nm.
Dalje mozes naruciti diskove za kocenje od keramike, koji su ukupno 17 kg. laksi od standardne.

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Mislim da uopste ne vredi uporetiti ovaj Skyline sa 911 Turbo. Evo jedan moj post o specifikacijama od 911 Turbo, stavi ih pored Skyline R35 i videcete da nema sanse sto se tice performansi. M-trojku ce da pojede, ali jbg ima 100 ks vise i nova M-trojka jos nije izasla. A inace sto se Porsche-a tice: smeo bih u opkladu kad god hocete...

Vlada_R je napisao/la sledeće:


480 ks
620 Nm
Na sva cetiri tocka (Porsche kaze da je do sada najlaksi 4x4 sistem koji postoji)

3,9 sek. 0-100 km/h (3,7 sa Tiptronic S menjacem)
3,7 sek. 80-120 km/h u 5. brzini (3,6 sa Tiptronic S menjacem)
12,8 sek. 0-200 km/h (12,2 sa Tiptronic S menjacem)
Top: 310 km/h
12,8 litara/100 km (13,6 litara/100km sa Tiptronic S menjacem)

Zanimljivo:

Sa ovom bolidom se moze naruciti takozvani 'Sport Chrono Paket Turbo'. U tom slucaju ima jedno dugme pored menjaca koji daje kratak (10 sekundi maksimalno) overboost turbini. Tih 10 sekundi se dobija 0,2 bari vise. To znaci da imas 680 Nm ispod dupeta u mesto 620 Nm.
Dalje mozes naruciti diskove za kocenje od keramike, koji su ukupno 17 kg. laksi od standardne.
naravno da ne vredi porediti porse je ipak porse i to se zna Wink

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 24, 2008 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Mislim da uopste ne vredi uporetiti ovaj Skyline sa 911 Turbo. Evo jedan moj post o specifikacijama od 911 Turbo, stavi ih pored Skyline R35 i videcete da nema sanse sto se tice performansi. M-trojku ce da pojede, ali jbg ima 100 ks vise i nova M-trojka jos nije izasla. A inace sto se Porsche-a tice: smeo bih u opkladu kad god hocete...

Vlada_R je napisao/la sledeće:


480 ks
620 Nm
Na sva cetiri tocka (Porsche kaze da je do sada najlaksi 4x4 sistem koji postoji)

3,9 sek. 0-100 km/h (3,7 sa Tiptronic S menjacem)
3,7 sek. 80-120 km/h u 5. brzini (3,6 sa Tiptronic S menjacem)
12,8 sek. 0-200 km/h (12,2 sa Tiptronic S menjacem)
Top: 310 km/h
12,8 litara/100 km (13,6 litara/100km sa Tiptronic S menjacem)

Zanimljivo:

Sa ovom bolidom se moze naruciti takozvani 'Sport Chrono Paket Turbo'. U tom slucaju ima jedno dugme pored menjaca koji daje kratak (10 sekundi maksimalno) overboost turbini. Tih 10 sekundi se dobija 0,2 bari vise. To znaci da imas 680 Nm ispod dupeta u mesto 620 Nm.
Dalje mozes naruciti diskove za kocenje od keramike, koji su ukupno 17 kg. laksi od standardne.


Moram da se vratim na ovo. Skyline rastura sve zivo sto mu je ispred puta stalo pa cak i 911 turbo. Mnogo me iznenadio ovaj automobil tako da sam veliki fan postao.


_________________
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma haos auto. samo da se proizvodi malo vise i da ga je lakse kupiti.
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zmaster1911 je napisao/la sledeće:
ma haos auto. samo da se proizvodi malo vise i da ga je lakse kupiti.


Nije tesko njega kupiti, samo da imas €€$$

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 20, 2009 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
Mislim da uopste ne vredi uporetiti ovaj Skyline sa 911 Turbo. Evo jedan moj post o specifikacijama od 911 Turbo, stavi ih pored Skyline R35 i videcete da nema sanse sto se tice performansi. M-trojku ce da pojede, ali jbg ima 100 ks vise i nova M-trojka jos nije izasla. A inace sto se Porsche-a tice: smeo bih u opkladu kad god hocete...

Vlada_R je napisao/la sledeće:


480 ks
620 Nm
Na sva cetiri tocka (Porsche kaze da je do sada najlaksi 4x4 sistem koji postoji)

3,9 sek. 0-100 km/h (3,7 sa Tiptronic S menjacem)
3,7 sek. 80-120 km/h u 5. brzini (3,6 sa Tiptronic S menjacem)
12,8 sek. 0-200 km/h (12,2 sa Tiptronic S menjacem)
Top: 310 km/h
12,8 litara/100 km (13,6 litara/100km sa Tiptronic S menjacem)

Zanimljivo:

Sa ovom bolidom se moze naruciti takozvani 'Sport Chrono Paket Turbo'. U tom slucaju ima jedno dugme pored menjaca koji daje kratak (10 sekundi maksimalno) overboost turbini. Tih 10 sekundi se dobija 0,2 bari vise. To znaci da imas 680 Nm ispod dupeta u mesto 620 Nm.
Dalje mozes naruciti diskove za kocenje od keramike, koji su ukupno 17 kg. laksi od standardne.


Moram da se vratim na ovo. Skyline rastura sve zivo sto mu je ispred puta stalo pa cak i 911 turbo. Mnogo me iznenadio ovaj automobil tako da sam veliki fan postao.

Da iako sam vatreni ljubitelj Porschea ovaj Skyline ga je prestigao,i to sa prvom verzijom,jer sad izbacuju neznatno pojacanu verziju istog.Mada kako god ja od Porshe 911 993 GT2 ne odustajem:D

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 09, 2009 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo mora da ide kao ludo Very Happy

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
silenci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Jul 2009
Poruke: 23
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 27, 2009 9:08 pm    Naslov poruke: r35 Na vrh strane Na dno strane

ma ja bi pre skyline ovaj uzeo pre nego li i porsche 911 gt2.mocnije izgleda

_________________
hello
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Nissan Skyline '08 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon