www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dajana
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Sekazauvek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 169

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 3:35 am    Naslov poruke: Dajana Na vrh strane Na dno strane

da li ste culi novi album od Dajane! meni se svidja samo jedna pesma ko ja se zove a mogla sam ja to mi je jedina pesma sto je dobra.

 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas sam ga konacno slusala i ni jedna pesma mi se ne svida za sad...bar na prvih slusanja...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izvinite a ko je ta nikad cuo za nju Question Question Question Question Question Question

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
izvinite a ko je ta nikad cuo za nju Question Question Question Question Question Question


Nisam ni ja...Bože koliko ima tih pjevačica! Daj neka netko stavi koju sličicu ili napiše tekst pjesme da možemo ocijeniti Wink
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
izvinite a ko je ta nikad cuo za nju Question Question Question Question Question Question


Nisam ni ja...Bože koliko ima tih pjevačica! Daj neka netko stavi koju sličicu ili napiše tekst pjesme da možemo ocijeniti Wink


Ona vec dugo peva,nije nova pevacica...mislim da joj pre hit bila pesma,sto te nema,stalno mislim na tebe...pevala sa nekim crncom ako ne gresim tu pesmu...stihovi idu ovako...zima,zima ce a od tebe ni glasa,dodi,dodi moje covece...sto te nema stalno mislim na tebe tako dalje...
 
UNAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam cula novi album ali jedina njena pesma sto mi se svidja je Bobane pre 100 godina snimljena.mislim da joj je to bila prva pesma
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad čuo za nju, ali ako budem imao prilike poslušaću i njene pjesme

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra joj je pesma-Mogla sam ja!
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 5:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim, ko je njoj rekao da zna da peva?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Dajana Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon