www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cirque du Soleil
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 11:42 am    Naslov poruke: Cirque du Soleil Na vrh strane Na dno strane

Je li netko od vas gledao neku od Cirque du soleil "predstava", ako jest - kako vam se to svidjelo? Sto mislite o ovom "projektu"?

Ovo su neki od naziva Cirque predstava:
Saltimbanco
Quidam
Corteo
Mystère
Love
La Nouba
O
Ka
Alegría
Dralion
Varekai
Zumanity
Delirium

Ja sam gledao uzivo "O" i "Mystère" (2 od 5 showova koja imaju u Las Vegasu) te na videu "Alegria" i "Varekai". Generalno mi se dopalo, mada bih rekao da su za trunku pre-dugi i na tren mi znaju biti malcice dosadni.



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 5:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledala sam predstavu 'delirium'. jednom davno sam gledala dokumentarac o cirque du soleil, tako da sam ocekivala mnogo vise akrobatike i mnogo manje muzike. mislim da je predstava bilo ok, mada je ljude razocarala. special effects su bili jako dobro uradjeni (sto je i bilo za ocekivati); ipak, neki djelovi su bili predugi, dok su interesantnije stvari bile prekratke.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
sladja_syd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 50

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 8:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikada ni jednu njihovu predstavu gledala, vec sam samo pogledala neke isecke na TV. nije mi se ucinilo lose. izgleda jako zanimljivo a vidi se da su i glumci jako sposobni:)
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na zalost nisam nikad gledala uzivo a na tv sam gledala jednu i ne znam koja je to bila.bilo mi je fakat nesto fascinantno i htjela bi ih gledat uzivo

_________________
 
shteca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 01 Avg 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2010 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dolaze u Beogradsku arenu od 24. do 28. novembra! Obozavam ih! Smile
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2010 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Cavalia" je Cirque-du-soleil-esque predstava, cirkus u kojem su u glavnoj ulozi predivni konji. Ovo sam u Miami-u gledao zajedno s kcerkom, impozantno, imali su 149 konja te raznorazne cirkusante koji su radili odlicne trikove.

Neke tocke su ipak bile preduge i pomalo meni dosadne ali je zato moju klinku sve odusevljavalo.

Inace "Cavalia" je djelo ljudi koji su nekad radii za CDS.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 27, 2013 3:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam predstavu OVO i da vam iskreno kazem trepnuo sam samo kad sam morao da trepnem.
Moj burazer je isao na ove ranije nekih cetiri godine uzastopno.
Za OVO, pricali su drugi ljudi koji su gledali ranije njihove predstave, kazu da je za sada jedan od naaajboljih nastupa.

Ovo je nama bilo prvi put da ih gledamo i stvarno smo se odusevili, narocito nasa starija cerka, mladju nismo vodili jer je previse mala. Uglavnom, starija kcer ne moze docekati kada ce opet da dodju ovde da nastupaju.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Cirque du Soleil Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon