www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zašto je svima lepota tako bitna?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
gacko_budala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 4

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne moze biti unutrasnji izgled vazniji nego nadvoresni. Kako se snalazi cura koja nije tolko slatka u nejzin nadvoresni izgled ako ima fine vnatresni osobina. Dali e isto kao fina cura sa finom dusu ?

 
SlatkaTajna88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 20

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvaznije je da je cura uredna i da drzi do sebe...no uvijek mora bit sredena..po meni:)
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek treba paziti na sebe, prvenstveno zbog zdravlja a onda tek ostalo.
Izgled je bitan na prvi pogled ali ja verujem da je svaka osoba lepa na svoj nacin bas zbog toga sto ta osoba ima nesto sto nema neko drugi, jer je svako bice jedinstveno na ovom svetu i samim tim posebno!
 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto s ljepotom ljudi cine cuda...zaradjuju npr. i tak svast pomalo

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 4:06 pm    Naslov poruke: Zasto je ljepota bolna? Na vrh strane Na dno strane

zasto je ljepota bolna?Depilacija tiskanj pristeva i sl sve to zahtjeva puno muke i truda a muskarci to ne primjecuju uopće


Edit by ***Srna***: Tema je spojena jer je slicna.

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni lično nije bolna, i nikad nije ni bila,
iz razloga što želim mom momku uvek biti čista i nežna!
Ne samo njemu - nego najviše zbog sebe, sebi želim uvek biti lepa,
zato mi nikad nijedna depilacija nije bolna, niti mi je krivo izdvojit pare za to.Šta ću kad sam takva.
A to da oni ne primećuju, grdno se varaš.Svaki muškarac možda ti neće baš reći ,,Jao,kako si dobro izdepilirala nausnice, ili ruke,, ali veruj mi da primećuju!
Wink
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni ljepota nije bolna osim kod zubara...to je druga priča

depilacija i prištići su ništa spram toga Very Happy
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Itekako se primjeti! Primjeti se kad je osoba njegovana i čista. Mogu trpit bolove od depiliranja i slično, ali ne bi nikad pod nož, osim ako nije u pitanju neki zdrastveni razlog
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se u potpunosti slazem sa Srnom, bitno je da sam lijepa sama sebi i da se dobro osjecam "u svojoj kozi". Ako se tako osjecas, budi sigurna da si jednako lijepa i drugima.

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 3:11 pm    Naslov poruke: Re: Zasto je ljepota bolna? Na vrh strane Na dno strane

genius25 je napisao/la sledeće:
puno muke i truda a muskarci to ne primjecuju uopće

Pa da, ovo me je upravo najviše zaintrigiralo, zašto misliš da ne primećuju? Možda nekad tako izgledaju, ne onoliko koliko bi ti možda volela. Meni na primer nije potrebno da me Bog zna kako obasipa komplimentima ali volim i kad primeti i novu frizuru itd...Tako da,
nemoj tako misliti!
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekima lepota i jeste bolna, ali meni nije.. sav bol nestane kad pomislim kako cu izgledati posle Very Happy pa stisnem zube i pretrpim.. a to da muskarci ne primecuju.. pa sve zavisi od decka.. neki primete, neki ne.. ali u ostalom ti trebas sama da budes svesna svoje lepote, a ne da se razocaras ako ti to nije rekao decko..ako ti nije rekao odmah, reci ce ubrzo..
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se ti osećaš zadovoljno, ako se osećaš lepom i sexy - muškarac će to i primetiti!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Zašto je svima lepota tako bitna? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 14 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon