www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zašto je svima lepota tako bitna?
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Estella
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Jun 2004
Poruke: 47

belgium.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 10, 2004 6:52 pm    Naslov poruke: Zašto je svima lepota tako bitna? Na vrh strane Na dno strane

Da li ste atraktivni, ili ne ?!

Ovde su neki uputni saveti za ostavljanje dobrog utiska kod osoba suprotnog pola. Kada imate putokaz do cilja je lakše doci.

1. OCI
Kažu da su oci ogledalo duše, i upravo su one obeležje na telu koje medu prvim zapažamo. Kako poboljštati izgled ociju ?
Devojke, knjige i modne casopise na svetlo dana i pretražite savete za šminku vaših ociju. Neka vaše oci zaiskre ! Ako niste baš vešti šminkanju (šminkanje ne znaci nabacati samo na svoju kožu bilo šta i bilo kako) pronadite nekoga ko je veštiji i ko ce vam pomoci u tome.
A, i za muškarce, i za devojke važi sledece:
• Dovoljno spavajte. (a ovo ne znaci previše spavajte)
Morate priznati da crveni, veliki podocnjaci i nisu narocito atraktivni.
• Oblikujte vaše obrve. Obrve su detalj koji (narocito muškarci) se cesto previdi. Ali pravilnim oblikovanjem obrva ocima se može dati sasvim nova dimenzija.
• Pogled je izuzetno važan. Gledajte direktno u osobu sa kojom razgovarate. To pokazuje vaše samopouzdanje, a i šalje signale toj osobi suprotnog pola da ste zainteresovani za nju...

2. OSMEH I USNE
Mnogo toga se o nekoj osobi može reci na osnovu njenog osmeha...Ah, taj osmeh... Nimalo beznacajna sitnica u necijem izgledu. Slatkiš od osmeha, pravilno iscrtane, divne usne, i pogled od te lepote se odvojiti lako ne može... Pored osmeha vodite racuna i o svojim usnama. Pravilna šminka i zaštita od sunca, vetra, vlage... Uh, ništa ružnije od ispucalih usana... Pa koga one mogu da privuku... Meke, pune usne naprosto prizivaju poljubac. Usne držite kao malo vode na dlanu... U mnogim sitacijama one ce vam dobar posao odraditi.

3. LICE
Možete lice da negujete i negujete, ali ako ste neraspoloženi, morbidni sa crnim mislima, pa to ce odmah vaše lice da poprimi i ... Onda ide vriska "Niko me nevoliii jer samm ružnaaaaaaa". Lepota dolazi iznutra, a nega lica je samo potpora tome. Znaci redovno cišcenje lica, (poželjno redovno posecivanje kozmeticara)...i pravilna zaštita od vetra, sunca... Koristite proizvode koji su kvalitetni, od renomiranih proizvodaca, a nikako jeftine falsifikate, jer njima možete samo naneti vecu štetu nego napraviti korist.

4. KARAKTER
Ima puno uticaja na spoljašnji izgled. Teško se menja, ali se može promeniti ukoliko neko to zaista cvrsto odluci (normalno uz pomoc psihijatra : ) ). Možda je ipak i korisnije i efektnije da se osecate opušteno sa onim što ste... Naucite da poštujete sami sebe, a i druge...

5. KOSA
Kako divan osecaj kada provlacite prste kroz neciju kosu, a ona odiše lepotom, mekocom i strašcu... Poželjno je da se frizura uvek prilagodi izgledu lica, a to sada i nije narocito teško, jer skoro svaki frizerski salon ima kompjuter. E pa onda fotografiju svoju u džep i kod frizera... Kosa mora da bude u skladu sa vašim celokupnim izgledom. Ovo važi i za muškarci od kojih mnogi rede idu kod frizera. Zato pronadite stil koji vam zaista odgovara...

6. TELO
Za lepu liniju i dalje važe ona stara pravila, vežbe i zdrava,redovna ishrana.
Savršeno telo ne postoji, pa zato i ne pokušavajte da imate savršeno telo. Danas, upravo zbog nekih takvih pogrešnih interpretacija mnoge mlade devojke boluju od anoreksije i bulimije... Da li se zaista nekome može dopasti živi kostur, a da nije mentalno oboleo ?!

7. POLOŽAJ TELA
Položaj tela je neverovatno važan kod prvih impresija. Uvek obratite pažnju na to kako stojite, kako sedite... Nikako pognuto, savijene glave, ili nekih drugih cudnih položaja. Ukoliko imate problema sa kicmom obavezno posetite ortopeda.

8. ODECA
Ne kaže se džabe odeca cini coveka... Odecom mnogo toga možete da kažete o sebi. Zato, ne štedite novac na odecu... Uloženo ce vam se vratiti...

9. ŠAKE I PRSTI
Zanimljivo, ali mnogi prvo što zapažaju su upravo šake i prsti. Nežne, uredno doterane, izvajane i odmah proradi mašta... Šta sve te rucice mogu da rade Smile ... Zaštite ih raznim protektivnim sredstvima (pedikiri, manikiri... poželjno nego šta...)... održavajte nokte, oblikovane, pravilno isecene, bez ikakvih zanoktica i nekih drugih radnickih obeležja...

Ovo je samo delic onoga što vas ocekuje u radu na sebi. Ali bez svakodnevnog rada nece biti ni uspeha, a bez uspeha ljudi postaju nezadovoljni i nervozni, pa prestanu da se doteruju i pocinje zacarani krug...



 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 10, 2004 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li ste atraktivni, ili ne ?!

Trudim se Mr. Green
1. OCI-imaju malo tuzan pogled,smedje,i mackaste
2. OSMEH I USNE-imam lep oseh bar tako kazu,usne hmmm bile bi savrsene kad bi stavila silikon,mada i ovako nisu lose,malo punije
3. LICE-lice mi je strava sobzirom koliko sminke nanosim na njega,nemam bubuljice i sl..
4. KARAKTER-jak sam karakter cim sam se debelo resila da skinem kilazu
5. KOSA-duga,moja boja,malo vise mi je opala ali je zdrava
6. TELO -bucko sam,ali nemam komplekse,jednostavno uzivam i to je to..
7. POLOŽAJ TELA-hodam normalno,mislim ne podgrbavljeno a ne ni kao na pisti...grudi u vis
8. ODECA-uh tu sam pacijent,volim markiranu garderobu i silan novac izbaca na stvari..
9. ŠAKE I PRSTI-dugi nokti prirodni i negovane ruke i mazne Mr. Green
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 10, 2004 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma manite ta uputstva i slicno..bitno je samo biti to sto jesi..i voleti sebe ma kakva da si!!!!! Voditi rachuna o sebi i svom izgledu-naravno i uvek..al vise voditi rachuna o onom u sebi!!!!!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 10, 2004 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Darka je napisao/la sledeće:
Ma manite ta uputstva i slicno..bitno je samo biti to sto jesi..i voleti sebe ma kakva da si!!!!! Voditi rachuna o sebi i svom izgledu-naravno i uvek..al vise voditi rachuna o onom u sebi!!!!!!!!!!!


To mala...prava stvar na pravom mestu !
 
ATAJLO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 68

Datum registracije: 02 Nov 2004
Poruke: 147
Mesto: Cacak

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 10, 2004 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Darka je napisao/la sledeće:
Ma manite ta uputstva i slicno..bitno je samo biti to sto jesi..i voleti sebe ma kakva da si!!!!! Voditi rachuna o sebi i svom izgledu-naravno i uvek..al vise voditi rachuna o onom u sebi!!!!!!!!!!!


zamislite smajlija koji se klanja do crne zemlje na ovo gore napisano! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation







edit by knknpnkn
Molim te, iskljuci "caps lock" dok pises! Nema potrebe da vices!
Wink
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Darka je napisao/la sledeće:
Ma manite ta uputstva i slicno..bitno je samo biti to sto jesi..i voleti sebe ma kakva da si!!!!! Voditi rachuna o sebi i svom izgledu-naravno i uvek..al vise voditi rachuna o onom u sebi!!!!!!!!!!!

Bravo,sooper razmishljash

_________________
Crvenokosa lutalica
 
Kremicccc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 14
Mesto: svedska

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 9:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim kad se dvoje sretnu prvi pud da je spoljasni izgled bitan ali kad se ta osoba dalje upozna mislim da je ipak vise bitno ono sto covek ima u sebi jer...lepota prolazi a unutrasnja lepota neprolazi kod coveka

_________________
i gora od tigrice dragi moji
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da je izgled bitan i svi mi volimo kad lepo izgledamo.samo ja ne verujem da postoji neko uputstvo za to.najbitnije je da se dobro osecas i da si srecan i nasmejan i odma zracis pozitivno na druge.

_________________
B & M
 
prosto_sam_se_ozracila
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgled je relativna stvar i svako ima svoj uqs...tako da nema lepih i ruzZnih ljudi! neko me je neko ko je tebi lep, rugoba Smile
 
Kenchi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljepota nije na licu neg u dusi.
 
gaviota
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 47

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da je izgled u neku ruku vazan ali nije najvazniji.Slazem se da djevojka treba drzati do sebe i truditi se da uvijek super izgleda ali ljepota je unutrasnja a ne vanjska.Iako iz nekih iskustava mogu tvrditi da pomaze dobar izgled i lakse se probiti ali nije presudno a osim toga Ljepota JE PROLAZNA!!!!!!
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 5:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bash tako.

_________________
Crvenokosa lutalica
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Zašto je svima lepota tako bitna? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 1 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon