www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zašto je svima lepota tako bitna?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da razumem kako se to svi slazete da nije fizicki bolna. Depilacija prepona recimo, ne verujem u to da postoji devojka koja u tom trenutku nece stisnuti zube...Dakle, jeste bolna, ali svako od nas ce istrpeti tih 20sek zarad mira koji dobija narednih 20 dana, i kad pomislim koliko sam malo ulozila a puno dobila, taj bol nije vise toliko strasan.

A da li muskarci primecuju ili ne.. primecuju i te kako. Pa krenimo od nas, kada on obrije svoju bradu i lice mu bude kao bebina guza Mr. Green naravno da primetimo...al mu ne komentarisemo svaki put to, vec prihvatamo kao sasvim normalnu stvar...Tako i oni za nas...



_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uuu, ja ne rekoh da nije fizički bolna, bolna je itekako i ja stiskam zube i boli i itd.itd. ali nije toliko koliko sam posle zadovoljna, mirna i srećna. Very Happy
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

***Srna*** je napisao/la sledeće:
Ako se ti osećaš zadovoljno, ako se osećaš lepom i sexy - muškarac će to i primetiti!!

Slazem se!!! Very Happy
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: Zasto se doterivati za izlazak??? Na vrh strane Na dno strane

Pa da vas cujem??? Zasto se svi mi kada izlazimo doterujemo??
Da bi izgledali lepse??? Da bih lakse privukli suprotan pol??? Da sakrijemo svoj pravi izgled???


Edit by ***Srna***: Tema je spojena jer je slicna.
 
Bestijica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 190
Mesto: Melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 4:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se sredujes prije izlaska zbog i jednog od tih navadenih razloga nisi bas pribrana i nevolis i cijenis sebe onda se sredujes iz pogresnih razloga
sredujes se da se ti osjecas bolje ni zakoga drugog



[Edit by ***Srna***: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
Pa sada kako koji muskarac moj bogami primjecuje jer je i on isti heheheeh
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak je najbitniji karakter. Jer ako je cura puna samopouzdanja, onda jednostavno zraci necim i privlaci. Ne kazem da sam ja umisljena, ali jednostavno kad se sredim, se osjecam tako dobro, da udjem u kafic/disco visoko uzdignute glave, sa laganim smjeskom na licu i ostrim pogledom. To se odmah primjeti. I bitan je jako hod. Hodati cvrsto i sigurno. Jos lijepse ako su stikle u pitanju i neka leprsava suknjica. Nema tko nebi pao na to... Jer zenstvenost i samouvjerenost je to sto privlaci. Wink

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je lijepota bitna i moja i tuđa,mozda zvuci cudno,al takva sam,nebi mogla biti sa nekim gaborom=)
 
umeko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 24

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim da se pre svega sredjujemo zbog nas samih...super je kad se pogledas u ogledalo,i mozes da pomislis kako dobro izgledas,a ne kolike podocnjake imas ili tako to...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kome lepota nije bitna ?
Svi zelimo biti lepi, da lepo izgledamo, ja barem tako mislim.
Lepota jeste fizicki bolna "za nas zene" mislim na depilaciju kao prvo.
Muskarac se obrije i ne boli ga Laughing
Ali ako trebam da trpim to i sve ostalo, sto je bolno jer znam da cu lepo izgledati na kraju i to je za mene veliko zadovoljstvo.
 
tikis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 161

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa valjda da bi se psihicki bolje osecali kad stanemo prad ogledalo a i svidja nam se sta vidimo
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je lepota svima tako bitna jer se svi plase starosti.....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
DRAGAN_NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 16 Nov 2006
Poruke: 105
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pricajte sta hocete ali mi ljudi smo svi vizuelni tipovi tako da je izgled veoma bitan
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Zašto je svima lepota tako bitna? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Strana 15 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon