www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koja nacija je najbolja u ljubljenju i/li seksu?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Koja nacija je najbolja u ljubljenju i/li seksu? Na vrh strane Na dno strane

Ako ste ikada imali priliku biti s nekom osobom koja je druge nacionalnosti, je li bio/bila bolji u ljubljenju i/li seksu od one kojoj pripadate i sta je to bilo drukcije?
Meni je osobno ostao u posebnom sjecanju upravo jedan momak iz Austrije ciji su mi poljupci pomutili razum... a cula sam od cura da su bile odusevljene Brazilcima, Spanjolcima, Grcima, a momci Svedjankama, Ruskinjama, Japankama...



_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde


Poslednja prepravka: Moytsa datum Pon Okt 16, 2006 2:04 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pazi ovako ja sam do sada bio samo po jusu Wink ....
Ali mislim da je najbolja nacija U ljubljenju i sexu Indijska.Zasto?Pa zato jer ipak su oni izmislili kamasutru koja govori o uzivanju u cinu spajanja 2 tela i posvecivanje paznji partnerovim erotskim zeljama i erogenim zonama...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sve je to isto
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To ne zavisi ni od rase ni od nacionalnosti vec od trenutnog raspolozenja,tvog i njenog.Ti se tripujes da je bolje zato sto je razlicito a to je ustvari individualno
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bio ni sa jednom koja je druge nacionalnosti.... ali mislim da su dobre u kreveru one iz anglo amerike!!!!
 
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz iskustva mogu reci da je sve to od osobe to osobe, nema tu veze nacionalnost... Iako sam se poljubila i sa Amerikancem i sa Italijanom, najvise mi je pamet pomutio jedan decko iz Dubrovnika koji zivi u Moskvi.. Embarassed
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anabela je napisao/la sledeće:
Ma sve je to isto

Nije nije Laughing Laughing Ruskinje su najbolje Laughing kad te ljube ili ko da će te sad proguta, a neke ko da ližu sladoled Laughing Laughing

_________________

 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 30, 2007 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

italijanke su zakon Wink

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim, da nacija nema ništa sa tim...

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Mislim, da nacija nema ništa sa tim...

sve zavisi od osobe sa kojom si,ja mnogo putujem bio sam sa zenama raznih nacionalnosti,i bilo je dobro,ili lose,bez obzira koje su nacionalnosti Mr. Green

_________________


The world is mine
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema tu parametra na osnovu koga se može reći ovi su najbolji ljubavnici, a ovi najgori.
To je glupost. Na primer Latini su najveći ljubavnici. Ja ne mislim tako, po čemu su to latini veći ljubavnici od nas Slovena, na primer. Sloveni su mnogo lepi ljudi, ako ne i najlepši.
Tim istim Italijanima i Špancima, pamet se pomuti kad vide kao izgledaju Čehinje, Rusjinje, Ukrajinke, Beogradjanke. Sednu na guza, da prostiš na izrazu, kad vide kako izgledaju. Masa njih sama priznaje da smo mi najlepši ljudi ( mislim na nas Slovene).
Ali, ti možeš živeti u hladnom Luksemburgu i od svih stanovnika koji žive tamo naleteti baš na neku devojku zbog koje ćeš reći da su Luksemburžanke najlepše i najvatrenije žene sveta.
Isto tako možeš od 50 i kusur miliona Italijana naleteti na takvog skota da stekneš takav utisak o njima kako su mlaki i nikakvi.

Ja sam spavao sa 2 strankinje, jednom sa Čehinjom i jednom sa Italijankom i...
Ne mogu se porediti, Čehinje su zakon za Žabarke.
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srbima niko nije ravan!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Koja nacija je najbolja u ljubljenju i/li seksu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon