www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koja nacija je najbolja u ljubljenju i/li seksu?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srbi! 8) tj. u mom slucaju Srpkinje jer sam musko.

[Edit by Baraba: Reči napisane u ovoj poruci koje nemaju vezu sa temom, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]



_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 26, 2007 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grci se ljube...uuuuh Razz savršeno. Ali doslovce savršeno, strastveno i nekako..drugačije. Toliko se upuste u to da ti doista pomute um. Isto i za sex Wink
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 27, 2007 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Italijanke bez premca, zagrebcanke na drugom mestu a na trece bih stavio francuskinje Mr. Green
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 27, 2007 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ipak biram nase momke Smile do sad sam se sa njima ljubila i smatram da su mnogo dobri Smile necu ih menjati Smile bar ovog "naseg" za sada! Mr. Green
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 27, 2007 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
Ja ipak biram nase momke Smile do sad sam se sa njima ljubila i smatram da su mnogo dobri Smile necu ih menjati Smile bar ovog "naseg" za sada! Mr. Green
promena uvek dobro dodje Laughing
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 28, 2007 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^daleko od toga da pokusavam da osporim tvoju konstataciju, ali jos cu se malo drzati nekog stava da se i ovi "nasi" daju koje cemu nauciti Wink
Nadjoh ono sto mi odgovara, pa bila bih luda da sad menjam Mr. Green
 
Umetnik...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2007
Poruke: 89
Mesto: Čačak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako... mislim da nacija nema veze sa tim, već da je to stvar individue. Ipak... Okruženje bitno utiče na pomenutu individuu... Bio sam sa mnogim devojkama, od domaćih (Srpkinja), preko Nemica, Čehinja, Slovakinja, Ruskinja, Amerikanki ... i bilo je tu svega i svačega.

Definitivno nema promašaja kod Mađarica i Hrvatica!!!

Najlepši seks u životu sam imao sa jednom Sanjom iz Garešnice (okolina Bjelovara, za one koji ne znaju) i jednom Jadrankom iz Splita!
Nezaboravno !!!
Prešao pola sveta, ako treba, da ponovo uživam u seksu kao tada sa njih dve.

Eh... da. Nije to bila trojka. Prvo je bilo sa Sanjom, pa posle sa Jadrankom.

Tek da se ne pomešaju "babe i žabe". Very Happy
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bosanci ba aaaa sta pitate bezeze Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slatka_sanerka je napisao/la sledeće:
ma bosanci ba aaaa sta pitate bezeze Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ma daj oni su svi sa greskom Laughing Laughing Laughing
 
cica_sanelica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Maj 2009
Poruke: 42
Mesto: u Njegovom srcu

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 03, 2009 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da to nije određeno nacijom

_________________
~Markova mala~
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 03, 2009 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šta reći ono naletiš na osobu druge nacije i strava je u krevetu,pa onda odmah
cijela je nacija takva,glupoost...Bio sam sa nekoliko strankinja od njih na mene jedino je
jedna mađarica ostavila dooobar utisak...Dok recimo druga s kojom sam bio
ni u pola nije bila dobra kao ova prva,ali i ja sam bio u polu-onesveštenom stanju pa
može bit i zbog toga...Neko je spomenuo bosanke,pa u pravu je sto posto,
jako vatrene žene,ali i opasne...Mislim ako te smota gotov si, ne pušta olako...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
klinka iz kraja
*One_and_Only*
<i>*One_and_Only*</i>





Datum registracije: 25 Dec 2008
Poruke: 3192

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 14, 2009 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da to nema veze sa nacijom, ali voljela bih da probam kiss sa francuzem... Laughing Laughing Laughing

_________________
To the world you may be just one person,
But to one person you may be the world.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Koja nacija je najbolja u ljubljenju i/li seksu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon