www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

filmovi modernog doba
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 10:34 pm    Naslov poruke: filmovi modernog doba Na vrh strane Na dno strane

Neverovatna je činjenica da na svakih 20 filmov dode1 dobar ito ako! Ma može li to tko objasniti


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to sam i ja primetio al ne bih zno to da objasnim...Pre je i pored malog budjeta bio 1 los na 10 dobrih a sad je sve obrnuto...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

previse komercijalizacije u filmskoj industriji, reklame, blijedih kopija, napravi bilo sta po cijenu "samo da se proda", rade se filmovi koji su vec 10x prije radjeni, lose filmske price-scenarija, glavni su danas filmovi i najbolje zarade u usa imaju godisnje tipa "spiderman, superman, batman" i slicna sranja, remakeovi po 1000x , ali dzaba ljudi se na to loze, posebno Ameri i eto sto...

To ti je kao u fudbalu, sto nema kao prije onog zara, istinski lijepog fudbaala, vec je sve otislo u komercijalizaciju, pare, itd...

To krade car igri, a i novim filmovima!

Medjutim uvijek ima dobrih filmova, kada iza njih stoji dobar reziser i glumacka ekipa, recimo glumac kao Denzel Washington, rijetko je imao neki promasaj film!

toliko

pozz;)

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih se bas slozila. Ja svakodnevno gledam filmove (moja velika ljubav) i mogu vam reci da redovno naidjem na dobre stvari. Jeste da je kolicinski malo dobrih filmova, ali tako je oduvek bilo. I u stranoj i u domacoj kinematografiji. Uvek je bilo i bice filmova koji su tu da bi se novac zaradio. Suocite se sa time da niko ne snima film da bi izgubio pare. Ali kvalitet postoji.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
Ne bih se bas slozila. Ja svakodnevno gledam filmove (moja velika ljubav) i mogu vam reci da redovno naidjem na dobre stvari. Jeste da je kolicinski malo dobrih filmova, ali tako je oduvek bilo. I u stranoj i u domacoj kinematografiji. Uvek je bilo i bice filmova koji su tu da bi se novac zaradio. Suocite se sa time da niko ne snima film da bi izgubio pare. Ali kvalitet postoji.


Cime se ne bi slozila, pa argumentuj to Smile? Ti gledas? Naravno da gledas, kada od 1000 naslova u videoteci nadjes 1 da valja, i to si duze za njim tragala!

Pitanje je gore bilo, zasto od 20, 1 dobar, i ja sam dao u tom smislu odgovor, nisam mislio, da se nikako dobri filmovi ne porizvode!

NaRAVNO, dok je velikih imena poput , Denzela Washingtona, Robert De Nira, Al Pacina, Toma Henksa itd, bice dobrih filmova, i dok je dobrih reziserskih imena, sa svojom originalnoscu , poput Tarantina, Romana itd itd.


I pitanje jeste bilo, zasto kolicinski!

I ne, ne slazem se,nije tako oduvek bilo, prije je jako vise bilo dobrih filmova i kvalitetnin, boljih prica itd itd, originalnosti

nije se ta originalnost valjda potrosila?

ne, nije, vec glavni cilj vecine danas je, napravit sto spektakularniju pricu, i navuci ljude da idu u kina, poput supermena, betmena, hitmena, spidermena i slicnih sranja... E o tome se radi, i sto je previse kopija filmova, jedan na drugi lice, o tome pricam!

nismo se valjda razumjeli Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 7:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hoho je napisao/la sledeće:
nastasenjka je napisao/la sledeće:
Ne bih se bas slozila. Ja svakodnevno gledam filmove (moja velika ljubav) i mogu vam reci da redovno naidjem na dobre stvari. Jeste da je kolicinski malo dobrih filmova, ali tako je oduvek bilo. I u stranoj i u domacoj kinematografiji. Uvek je bilo i bice filmova koji su tu da bi se novac zaradio. Suocite se sa time da niko ne snima film da bi izgubio pare. Ali kvalitet postoji.


Cime se ne bi slozila, pa argumentuj to Smile? Ti gledas? Naravno da gledas, kada od 1000 naslova u videoteci nadjes 1 da valja, i to si duze za njim tragala!

Pitanje je gore bilo, zasto od 20, 1 dobar, i ja sam dao u tom smislu odgovor, nisam mislio, da se nikako dobri filmovi ne porizvode!

NaRAVNO, dok je velikih imena poput , Denzela Washingtona, Robert De Nira, Al Pacina, Toma Henksa itd, bice dobrih filmova, i dok je dobrih reziserskih imena, sa svojom originalnoscu , poput Tarantina, Romana itd itd.


I pitanje jeste bilo, zasto kolicinski!

I ne, ne slazem se,nije tako oduvek bilo, prije je jako vise bilo dobrih filmova i kvalitetnin, boljih prica itd itd, originalnosti

nije se ta originalnost valjda potrosila?

ne, nije, vec glavni cilj vecine danas je, napravit sto spektakularniju pricu, i navuci ljude da idu u kina, poput supermena, betmena, hitmena, spidermena i slicnih sranja... E o tome se radi, i sto je previse kopija filmova, jedan na drugi lice, o tome pricam!

nismo se valjda razumjeli Wink
potpuno se slazem svi ti menovi su zadnje vreme preplavili bioskope a ne zna se koji je gluplji i prazniji film a i svi su isti.Jos kad sada vidim kako se prave filmovi po knjigama i istorijskim dogadjajima pa kad uniste i knjigu i te dogadjaje meni je muka.NPR Aleksandar,umesto da film govori o njegovom osvajanju sveta to se samo spominje,ceo film je u prici o njemu kao govorniku i homosexualcu.......strasno............ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haha, aha film vise lici na neku gey-pricu , cuo sam to od raje, zato ga i nisa htio pogledat hehe, da ne predjem u te vruce bratove hehe

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovatno je moj ukus izuzetno specifican, ali ja svaki dan pogledam neki dobar film...nekako ne osecam da mi kvalitetni filmovi nedostaju...umem sebi izabrati i umem da uzivam u filmovima...racunar mi je umrezen i na mrezi se mogu naci hiljade sjajnih filmova...nemam potrebu da odlazim u video klubove i da se ubijam trazeci filmove...pratite tamu 'koji ste poslednji film pogledali i vase misljenje' i cucete moje preporuke...redovno tamo pisem i kad malo vratim film cak se i iznenadim koliko sam to dobrih filmova skoro pogledala...

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2011 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Filmovi modernog doba, bar naši domaći, puni su simbolike i nečega o čemu naš obični gledatelj nije ni čitao, niti se kada upoznao sa takvom tematikom. Manje više se sve svelo na neku mistiku, smiješali su epiku, simbole, mnogo psovki, poprilično grubosti i zla...što ljude iritira, jer čovjek je sklon da pogleda ono što će ga nasmijati, ono što mi neće opteretiti snove kada legne....filmovi su puni nasilja, bijede, iskvarenosti, dosta je dobrih glumaca nestalo, umrlo...mladi danas žele u glumce, završe akademiju a u stvari svako ko ima u sebi imalo talenta i sluha, shvata tu izvještačenost i na kraju o filmu i nemamo mnogo toga da kažemo.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> filmovi modernog doba Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon