www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cannes ili Oscar ili neki drugi filmski festival?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  

Najvise cijenim filmove s nagradom za najbolji film:
Cannes (Zlatna Palma)
50%
 50%  [ 6 ]
Hollywood (Oscar)
33%
 33%  [ 4 ]
Berlin (Zlatni Medvjed)
0%
 0%  [ 0 ]
Toronto
0%
 0%  [ 0 ]
Sundance
0%
 0%  [ 0 ]
Venecija
8%
 8%  [ 1 ]
Rotterdam
0%
 0%  [ 0 ]
Dubai
0%
 0%  [ 0 ]
Capri
0%
 0%  [ 0 ]
FEST
0%
 0%  [ 0 ]
Pula (Arena)
8%
 8%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 12

Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 9:42 am    Naslov poruke: Cannes ili Oscar ili neki drugi filmski festival? Na vrh strane Na dno strane

Dakle kada vidite da je neki film nagradjivan na nekim filmskim festivalima - koji od festivala vam najvise znaci, ili, nagrade s kojeg festivala se najvise slazu s vasim osobnim ukusom.

Mani je to Cannes. Uglavnom kad vidim da je film dobio Zlatnu Palmu onda se i meni taj film najcesce i dopadne. Nekako moj osobni ukus i ukus zirija su ponajblizi...

Takodjer - Sundance.

Oscar za najbolji film mi ne znaci mnogo i cesto puta su me ti filmovi razocarali.



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Morala bih se sloziti sa tobom. Filmovi koji su nagradjeni u Cannesu mi se najcesce svide. To bi bio moj moj ukus otprilike.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takodje sam glasala za Cannes...Najvise cenim filmove koji se pojave na tom festivalu...Ne moraju da dobiju neku nagradu,dovoljno je samo da se pojave na Kanskom festivalu... Exclamation Wink
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa po meni hollywood nije lose za filmski festival dok cannes je strava,tamo znaci lepota azurne obale,sve najvece zvezde se skuplaju sa celim svetom u taj luksuzni grad francuske...
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako se vise pompe dize oko Oskara, moj glas je otisao za Cannes. Nekako mi je tamo sve iskrenije i kao sto kazu ostali, filmovi koji tamo budu nagradjeni su mi veca garancija kvaliteta nego na Oskaru koji je cista americka propaganda. Wink
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Festival u Kanu je festival koji u svakom smislu pokazuje i ukazuje na kvalitet! Oskar je po meni klaaaaasican sminkeraj! Bljaks! Oskar je da se prosetaju sto glamuroznije haljine, pokaze malo dragog kamenja i to je to. Kvalitet je negde u 45-tom planu! Rolling Eyes

_________________


 
Zoii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 110
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glasam za Kan!!!Mislim,Azurna obala je Azurna obala Smile!!!!

_________________
Smile
 
penelope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 108

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam glasala za Oskar, ipak, i za reditelje i za glumce je to najvece priznanje. Verovatno je u Kanu strucniji ziri, ali to je vise stvar marketinga nego strucnosti zirija. Uvek cu se pre zainteresovati za film koji je dobio oskara nego zlatnu palmu.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2011 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim Kan kao i dodjelu Oskara, nisam sigurna da bih mogla da se odlučim između ta dva festivala, jer mi je i jedan i drugih izgledaju zaista fanstastično sa svim moćnim likovima filmske industirje, tako da mišljenja o njima ne mogu da dijelim. Mnogo mi znači Oskar još kao djevojčici, uvijek me sjeti reakcija moga oca kada je Sidni Poatje dobio svog Oskara, stari koji i nije naklonjem crnačkom narodu nešto posebno i koji me je tad posenbo iznenadio skočio je od radosti i danima je samo hvalio njega kao čovjeka i glumca i bio jako srećan. Možda je to neka navika od malena, možda je ono nasanjanje uz oca i ona sreća koju sam tada osjećala bila i ostala moja glavna motivacija da svake godine pratim dodjelu Oskara a manje Kan, mada ga ne osporavam niti unizujem ovim.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Cannes ili Oscar ili neki drugi filmski festival? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon