www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

poison traži
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 3:04 pm    Naslov poruke: poison traži Na vrh strane Na dno strane

ako netko ima Crazy Frog Folk, a da je bolje kvalitete, molim da mi posalje il javi gdje da nadjem to.ja je imam al je jako lose kvalitete

poison000@gmail.com

hvala unaprijed



_________________


Poslednja prepravka: poison datum Sre Mar 14, 2007 1:18 am; ukupno izmenjena 1 put
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mos li primit to na hotmajlu ? ako mos posaljem ti je Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

je l ima netko spot Mythos N Watergate ~ A Neverending Dream ili netko zna di ga mogu skinut il bar pogledat???

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tko god ima nesto od kimi (video, albumi, popis pjesama) osim albuma 2002 molim da posalje.treba mi njena diskografija a ne znam ni kolko je albuma izdala (mislim 2 al nisam sigurna) posto ne mogu bas nac na netu neke podatke o njoj.zato molim sve koji znaju nesto vise ili gdje da nadjem nesto o njoj da me informiraju.

ako netko ima nesto nek mi se javi na pm ili msn ako nesto ne stima s ovom adresom koju sam dala

_________________
 
Nikki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 08 Jan 2006
Poruke: 98
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ak oces gledat video spotove odi na Zabranjeno linkovanje


Edit by S*A*S*A

_________________
Ništa nije dobro kao kada netko cilja u vas i promaši.

Oni koji ne uče povijest, ponavljat će greške. Oni koji uče, pronaći će druge načine za greške!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma trebam samo kimine spotove a trazila sam ih tu al nisam nasla.svejedno fala Smile

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trebam od Semse Suljakovic : Duni vetre jace i singlice iz 79., 80., 81. pa ako netko ima...
dobro bi dosli i cd coveri

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako netko ima bilo sto od semse s ovog albuma molim da poslaje sto prije

1989 - Prodji samnom ispod duge

01. Zasto li me majka rodi
02. Al prolece novo dodje
03. Hajdemo sreco
04. Ne, ne
05. Ni soli, ni hleba
06. Prodji sa mnom ispod duge
07. Sirotinja ljude svadja
08. Svetom putuju ljubav i tuga
09. Tebi idem

_________________
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ja celu diskografiju Semsinu, pa i sve pesme iz tvoja prethodna dva posta, ALI...nije mi bas dobra veza, upload mi je 64k(znaci 8k), pa ti ne mogu sve slati na mail...
Biraj par pesama koje ces da ti posaljem, pa mi javi preko pp Wink

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trazim najtuznije pjesme narodnjake o zivotu.dakle ne zelim pjesme koje pjevaju o nesretnom zivotu zbog ljubavi nego bas o samom nesretnom zivotu.sto depresivnije to bolje Very Happy ajde tko god zna neku takvu nek me informira molim Smile

_________________
 
Stark
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 713
Mesto: paradise

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam ja Mythos N Watergate-neverending story ako ti jos treba
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze moze Smile treba, nisam nasla.hvala puno Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> poison traži Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon