www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vaša prva trudnoća
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~
::  
Autor Poruka
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 8:23 pm    Naslov poruke: Vaša prva trudnoća Na vrh strane Na dno strane

Kako ste reagirali kad se saznali da ste trudni? Je li bilo planirano ili ne? Kome ste prvom rekli? Kako je reagirao vaš partner? Pričajte malo o tome Wink

 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odusevila sam se jer je bilo planirano.
Muz je bio presrecan, odmah je rekao, sigurno je decak, i ako jeste, zvace se Nikola
I tako bas i ispalo na kraju. Very Happy

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Bestijica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 190
Mesto: Melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 3:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa pokusavali jedno 2 godine i nije bas islo i taman kad sam trebala poceti ici na sve moguce testove trudna!
znala sam prije testa jer sam pocela jesti u ogromnim kolicinama
zato sam dobila 30kg hehehhehe
dobro je rijesila sam ih se opet sam stara
sve u svemu izuzetno fino osjecanje trebao bi svako makar jednom u zivotu jer ako cemo biti iskreni znamo mi kako to sve nastaje i raste ali jos uvijek kad se rodi izgleda kao cudo
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 8:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

totalno planirano....... Mr. Green ........tesko je opisati sve osecaje koji su kroz mene prosli onog trenutka kada sam saznala da sam trudna prvi put.......ali samo trenutak porodjaja i prvi pogled na mog malog decaka, pa posle i drugog, mogu da zasene srecu koju sam osecala u trenutku kada sam saznala da sam trudna....... Mr. Green .......isto tako i moj muz.......prvih par nedelja je uvek pipkao moj stomak........a kad ga je beba prvi put sutnuo, mislila sam da ce se onesvestiti od srece......... New Spiral

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
UNAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

totalno planirano posto smo pokusavali oko godinu dana i nije islo.i kada se desilo bila sam malo je reci presrecna.najpre je saznao muz naravno i odmah je bilo ono e musko je i bice pavle.ali evo za dva meseca treba da se porodim i na ultrazvuku kazu da je devojcica i bice anastasija
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam saznala da sam trudna nisam bila mnogo iznenadjena. Nismo planirali ono kao "e sad cemo da pravimo bebu", ali nismo se ni cuvali, a posto zivimo zajedno bilo je izvesno da ce nas zadesiti nekad, i kada sam saznala bilo mi je drago, jer mislim da nema nista lepse od toga da sa covekom kojeg volis i koji voli tebe iz ljubavi dobijes dete.

_________________
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 3:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja je bila planirana, i jako nas je obradovala. Prestala sam piti tablete u maju i pocetkom septembra sam zatrudnila. Test sam uradila 20.9, par dana nakon sto mi je kasnila menstruacija i pokazao je veliki plavi +. Smile
 
Bosancheros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 26

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i moja je bila planirana ha ha uskoro postajem tata 8)
 
ivantop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 6
Mesto: kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja uskoro postajem tata kada smo saznali to je bio najsrecniji trenutak u mom zivotu
 
teodorinho
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 01 Avg 2006
Poruke: 272

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja je bila neplanirana... Slucajno se desilo, ali bili smo mnogo srecni kad smo otkrili... Ne znam zashto, ali pored mene i supruga, prva je saznala moja kuma... Osetila sam bas jak poriv da joj javim sta se desava...

_________________
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

planirana i bili srecni uspelo nam je iz prve Laughing prvo smo javili muzevljevoj sestri,mada se on nadao ceri ali...meni se ispunila zelja i rodio se sin Wink

_________________
vera,ljubav,nada
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i kod mene je bilo planirano... prestala sam piti tabletice u septembru, a ostala trudna u novembu.. bili smo presrecni Very Happy i njemu je ispunjena zelja da bude decak.... Wink

_________________
~Duo de la muerte~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~ -> Vaša prva trudnoća Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon