www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vaša prva trudnoća
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~
::  
Autor Poruka
Sandra H.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Okt 2006
Poruke: 123

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehe....kad se setim dodje mi da puknem od smeha...kada sam videla da je test pozitivan pobegla sam u spavacu sobu i pokrila se preko glave a muza sam ostavila sa testom u ruci...nije bilo planirano pa sam zbog toga dozivela jednu vrstu mini soka...posle toga sam odmah ustala iz kreveta i uradila drugi test da se osiguram...naravno i on je bio pozitivan...
Posle toga je moj muzic dosao kod mene i poceo da me grli i ljubi i ujedno da place...to su bili bas posebni trenutci u nasem zivotu i uvek cu ih pamtiti...neverovatno saznanje i jos veca sreca...



_________________
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cim mi je meca zkasnila jedan dan,znala sam da sam trudna,potvrdio je test,a posle 7 dana i doktor,beba je bila ne planirana ali sa obzirom na okolnosti to se negde i ocekivalo,buduci da zivim sa deckom vec 4 god,
on se vise obradovao nego ja u tom prvom trenutku,ja sam bila jako uplasena,ali sad je moja beba koja je jos u stomaku,na prvom mestu

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
Samo tvoja ortakinja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Maj 2007
Poruke: 105
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam saznala da sam trudna bukvalno nisam mogla da progovorim 15 minuta.Od starta mi se ta vest nije svidela ali vremenom sam se navikavala.Prvi je saznao moj decko koji putuje ali je on hteo da se to dete rodi.Ja nisam za to zato sto ne bi imao ocevu paznju.Trenutno sam u 5 nedelji i jos se premisljam ali cu verovatno abortirati.Trudnocu malo teze podnosim ali sta je tu je

_________________
Jednom se zivi Smile
 
vpserb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 05 Jun 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2007 12:25 am    Naslov poruke: hi Na vrh strane Na dno strane

radilo se radilo i uspelo,i sad cekam da dodje taj momenat i onda ce biti super imacemo bebu,bebu,najlepsu na svetu Very Happy

_________________
eto
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2007 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mi od kako smo se uopste upoznali znali smo da smo jedno za drugo i da tu treba samo jos da ukrasi nas zajednicki zivot jedan mali andjeo.

Ali dugo to bio samo san jedno 2,5 godine je trajalo dok sam zatrudnela.
Pre toga sam uzimala anti bebi pilule i onda kad smo resili da dobijemo bebu ostavila sam ih odma.Meni joj moj ginekolog rekao da moze da se desi da odma zatrudnim ili ce da onda potraje dugo.

Tako je i bilo,da sam cak i na kraju mislila da nemogu da zatrudnim.Isli smo i oboje na pregled dali je sve u redu,ali bilo je sve u redu.

Jedino sto smo na kraju krajeva pokuslali je bilo da smo prestali da pusimo cigare.Znaci mi smo u martu prestali a u aprilu sam vec zatrudnela.

Tako da prvo nisam mogla da shvatim da sam stvarno trudna.Prvo me je uhvatila panika jer nisam znala sta me sad ceka jer sam negde bila vec otpisala da cu ikada ostati u drugom stanju.Ali sam se brzo smirila.

imala sam tako lepu trudnoci ali zato jako dug porodjaj 18 sati,i onda je mali Dejan dosao na svet.I tada sam isto prvi put videla mog muza da place.

Ti dozivljaji po prvi put su najlepsi u zivotu,barem meni neznam kako je drugima?!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~ -> Vaša prva trudnoća Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon