www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crno-beli film
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 21, 2004 10:36 am    Naslov poruke: Crno-beli film Na vrh strane Na dno strane

Volite li crno-bele klasike ili za vas sedma umetnost počinje sa kolorom? Možete li da izdvojite neko posebno crno-belo ostvarenje, režisera ili interpretatora?

 
S_o_n_y
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 18
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 21, 2004 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim takve filmove odgledam to ponekad...mada se trenutno ne mogu setiti nekog filma,rezisera.

_________________
Sony member !
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 22, 2004 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mogu da izdvojim nesto od crno belih filmova!

Uglavnom im ne znam naslove ali ono sto znam sigurno je da Charli Chaplina obozavam da vidim u ulozi Hitlera (joooj na vrh prstitju mi je naziv filma Mad ). Tu su jos i nekoliko western filmova koje sam odgledao i koji su mi skroz ono ok!

Volim da zamisljam kako bi sve izgledalo u mega giga produkciji! Mislim da uopste nebi imalo tu car i da to nebi bilo to.
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 29, 2004 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.....ne mogu da se pohvalim zavidnim poznavanjem crno-belih filmova, premda ih rado pogledam.......no ipak, imam velike crne rupe, npr. ne znam ko je Greta Garbo....

....umela bih da nabrojim svega 3 Bogartova filma etc...... Shocked


.......kako bilo, 2 crno-bela ostvarenja koja svakako izdvajam su Čovek-slon Davida Lyncha i Otvori oči (Abre Los Ojos) španskog reditelja Alehandra Amenabara..... Exclamation




PostScript. Robbie, Chaplinov film se zove Veliki diktator.... Wink

 
komshinica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 30, 2004 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Praznik u Rimu :flower:

Garbo sam gledala u Dami s kamelijama i jos jednom filmu o nekoj svedskoj princezi, Kristini cini mi se, gde je bila potpuno fenomenalna.

_________________
Nista u zivotu ne razveseljava tako kao kad nas gadjaju pa promase!
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 06, 2005 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Casablanca je film iz 1942. godine sa Humphrey Bogartom i Ingrid Bergman u glavnim ulogama, a koji završava nadaleko čuvenom rečenicom: "Ovo može biti početak jednog divnog prijateljstva....."

 
DJAvrilo
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 52

Datum registracije: 17 Sep 2004
Poruke: 343
Mesto: Alamo

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 07, 2005 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Andjeli garavog lica, sa fenomenalnim Jejms Kegnijem, slabo se daju klasici crnobelog filma, ranije su bile retospektive starih Holivudskih velikana kao sto su Bogart, Kegni, Bet Dejvis, Greta Garbo, Spenser Trejsi itd, ranije dok je Zelenovic radio na drzavnoj televiziji dok sam ja bio klinac prikazivalo su to s vremene na vreme. Kvalitet crno belog filma sto su im iz danasnje perspektive gledano specijalni vizuelni efekti bili nikakvi tako da su se filmovi zdvajali pricom i glumom, iz tog razloga su tadasnji Hitovi kao sto su Kazablanka, Kraljica Elizabeta, Dama sa Kamelijama, Neki to vole vruce itd hitcine nad hitcinama.
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 10, 2005 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.....slavni kauboj, jedan od pionira westerna i maskota crno-belog filma, Džon Vejn (John Wayne), je čovek sa najviše odigranih uloga u istoriji filma do danas.......kladim se da to niste znali....

 
Miss Nikakve Sanse
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1596
Mesto: Zagreb :)

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 12, 2005 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... e baš volem crno-bijele filmove... na šta moji ukućani okreću očima Rolling Eyes ... no ne briga me mnogo Mr. Green... uz gore spomenutu Kazablanku i hrpu filmova slavnoga kauboja, evo još par, meni jako dragih crno-bijelih filmića... svaki odgledan nekih 10-ak puta Mr. Green ...




... kauboj i dama (The Cowboy and the Lady)...











...dosta je za danas Mr. Green...

_________________
:93: Mi plešemo... la la lala... cijeli dan i noć... :93: :50:
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 13, 2005 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne obozavam ih ali moze od carli caplina neki , kazablanka,neki to vole vruce,i 2-3 kaubojca sa dzon vejnom...i hickokove vrane i onaj film sa decom sto im svetle oci...sto su mogli da upravljaju tudjim umom...i na kraju su ih ubili srusivsi pola ulice....

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 14, 2005 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.....o da, neverovatni Hičkok i Ptice......



.....no, sad malo jedan od mojih apsolutnih favorita medju rediteljima (koji se neretko oprobava u crno-belom filmu).......Vudi Alen (Woody Allen) i jedna od njegovih muza, Dajana Kiton (Diana Kitton) zajedno u Eni Hol (Annie Hall)

 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 16, 2005 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

......volim crno-bele filmove,western filmove sam gledao kao klinac,prvi crno-beli film koji mi je ostao u secanju je Blago Sijera Madre (The Treasure of the Sierra Madre) film je rezirao Dzon Huston (John Huston) a glavnu ulogu igra Hemfri Bogart (Humphrey Bogart),film je snimnjen 1948 za Warner Bros......



_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Crno-beli film Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon