www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Eurobasket 2007
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
sashamtl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Avg 2007
Poruke: 37

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta kaze Milicic Smile

http://www.youtube.com/watch?v=jaKk8vBiCPw


 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sashamtl je napisao/la sledeće:
Sta kaze Milicic Smile

http://www.youtube.com/watch?v=jaKk8vBiCPw


Laughing Laughing Laughing Svaka moo se pozlatila, ko da ih je iz "Gorskog vjenca" citao Laughing Laughing Laughing
 
mimi_kapone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 107
Mesto: Jug

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel se tako igra za Srbiju???
Mamu vam jbm!!!!
A najvise onima koji nisu hteli da se odazovu selekteru!!! Patriote!!!
Ma treba da gledaju film "patriota" od Mel Gipsona, mozda bi nesto naucili i shvatili!!!!

_________________
Pozdrav od fenomenomenalnog, jedinstvenog, neprikosnovenog, posebnog i ne ponovljivog Miiiiiiimiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaa Kaaaappooooneeeeeeaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plesni je napisao/la sledeće:
Bicemo iznenadjenje na EP!!!!!!!


Naravno, naravno... Nejneprijatnije iznenadjenje šampionata.
Ovo nije ekipa, ovo je bašibozuk.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 7:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gotovo idemo kuci Evil or Very Mad


+++


5. septembar 2007. | 22:48

Adios Moskitos!


Foto: FonetKošarkaška reprezentacija Srbije završila je takmičenje na Evropskom prvenstvu u Španiji, pošto je i u trećem kolu prve faze doživela poraz, ovog puta od Izraela sa 87:83. Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bili su Grin sa 26 i Halperin sa 17 poena. U ekipi Srbije Milan Gurović je postigao 19 poena, Darko Miličić je meč završio sa poenom manje.



Srbija i ovaj duel kao i juče igra u plavoj opremi, dok su Izrealci u belim dresovima. U sastavu Srbije je svih 12 igrača, s obzirom da tročlana tehnička komisija nije suspendovala Darka Miličića već ga je samo novčano kaznila zbog neprimerenih izjava.

Duel Srbija – Izrael sude Sašo Pukl (Slovenija), Boris Rižik (Ukrajina) i Edi Vijator (Francuska).

Selektor Slavnić utakmicu je počeo sa petorkom: Marković, Jarić, Gurović, Labović, Miličić, dok je njegov kolega Šerf na parket izveo postavu: Tapiro, Pnini, Grin, Halperin, Kozikaro.

Srbija je duel otvorila trojkom Dragana Labovića. Naš tim igrao je veoma čvrsto u odbrani, a posle dva promašaja Miličića usledile su vrlo dobre kontre i poene su postigli Jarić i Gurović. Srbija je imala +5 u četvrtom minutu (4:9).


Foto: FonetMarković je bio zadužen za Tapira, Jarić za Halperina i njih dvojica su vršili veliki pritisak na bekove Izraela. Zaista je bila impresivna želja dvojice »klinaca« u plavim dresovima Markovića i Labovića da dobrom odbranom doprinesu kvalitetnoj igri srpske reprezentacije.

Od petog do sedmog minuta, Darko Miličić dobijao je upotrebljive lopte pod košem. Postigao je šest poena i tako doneo najveću prednost Srbiji 15:8 u 7. minutu. Trojkom Vuka Radivojevića Srbija je vodila 18:10, Izraelci su potom napravili seriju, da bi prva četvrtina bila završena vođstvom Srbije 23:16.

Drugu deonicu Slavnić je otvorio sa petorkom Teodosić, Jarić, Gurović, Aleksandrov i Erceg. Izraelci su posle nekoliko odlično izgrađenih akcija uspeli da smanje na -4 24:28 u 13. minut, kada je Slavnić na parket vratio Darka Miličića koji je trebalo da zaštiti naš reket.

Serijom 5:0 Srbija ponovo u 16. minutu stiže do +7(Jarić, Veličković, Gurović), ali je trojkom uzvratio Halperin.

Srbija je do prve dvocifrene prednosti stigla u 18. minutu kada je pogodio posle sjajne akcije celog tima Miloš Teodosić – 43:33. Isti igrač se nadovezao solo akcijom već u narednom napadu. Bili su to trenuci potpune dominacije Srbije. Odbrana je funkcionisala besprekorno, jer Izrael više od dva minuta nije postigao koš.

Prvo poluvreme završeno je vođstvom Srbije 45:36. Ono što je bilo impresivno u igri Srbije je da su se u listu srelaca upisali svi igrači koji su ulazili u igru: Teodosić 4, Radivojević 3, Erceg 2, Labović 3, Marković 2, Jarić 4, Miličić 6, Aleksandrov 4, Veličković 6 i Gurović 9.


Foto: FonetPrve poene za Srbiju u drugom poluvremenu postigao je Marković, posle prodora za +11. Reprezentaciju Izraela u tim trenucima u igri je držao Grin sa nekoliko vezanih poena. Posle njegovih slobodnih bacanja, Izrael je prišao na 51:47.

Na koš Miličića u sledećem napadu, Halperin je odgovorio trojkom i Izrael stiže na samo dva poena razlike, 53:55. Miličić je zatim napravio tehnički grešku i dozvolio protivniku da priđe na pola koša razlike, kada je Grin zakucao za 58:57.

U sledeća dva napada, najpre je Miličić izgubio loptu, da bi zatim Gurović promašio trojku, a na drugoj strani Tapiro pogađa i Izrael dolazi u prvo vođstvo na utakmici, 59:58.

Miličić, međutim, vraća Srbiju u vođstvo, 60:59. Marković ponovo igra dobru odbranu i iznuđuje faul u napadu Izraelaca, ali isto čini i Erceg, da bi Grin ponovo doveo Izrael u vođstvo, sa linije za slobodna bacanja, 61:60.

Veoma lošu četvrtinu za tim Srbije zaokružio je Gurović još jednim promašajem za tri. Treći period pripao je Izraelu rezultatom 25:15.

Posle nekoliko promašaja na obe strane na početku poslednjeg perioda, Miličić pogađa za 62:61, na drugoj strani uzvraća Grin, a Miličić zatim ne koristi dva bacanja.


Foto: FonetPnini sa pet vezanih poena donosi Izraelu +6, ali Gurović (trojka) i Jarić drže Srbiju u igri, 68:67 za Izrael, pet minuta pre kraja.

Posle penala Halperina, Miličić nastavlja sa agonijom sa linije za slobodna bacanja, ali, ipak pogađa jedno za 70:68. Na drugoj strani, Roberts bez problema pogađa dva bacanja, a zatim i trojku za ogromnih +7 za Izrael, 75:68, tri minuta pre kraja.

Ipak, Srbija posle nekoliko dobrih odbrana na drugoj strani pravi seriju od 5:0 za 75:73. Pnini zatim pogađa za +4 Izraela, a Grin ubacuje dva penala za +6, minut pre kraja. Jarić drži Srbiju u igri sa dva poena sa linije za slobodna bacanja, 79:75, da bi posle odlične odbrane srpskog tima Miličić pogodio, 79:77.

U ključnom trenutku, Vuk Radivojević dodatno smanjuje šanse Srbije, kada mu je svirana nesportska lična greška, 20 sekundi pre kraja, a Naor dovodi Izrael na + 5, 82:78. Marković je zatim pogodio za dva, a posle pogodaka Tapira, Teodosić pogađa za tri, 85:83, ali Tapiro sa dva pogođena penala postavlja konačan rezultat.

_________________
I C E M A N
 
elena.kostova
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 09 Avg 2007
Poruke: 22
Mesto: bitola

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 1:05 am    Naslov poruke: hi Na vrh strane Na dno strane

ja pratim do negde eurobasket navijam za spaniju i mislim da ce oni bit prvaci a sto se tice ex yu ekipe slovenija je iznenadjenje hrvatska tako tako a srbija potpuno razocarenje
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 11, 2007 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slovenija jučer razbila NJemačku sa 30 poena razlike. Igraju Slovenci jako dobro, ako ovako nastave, mogu jako visoko da doguraju.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Partyholic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Sep 2007
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 11, 2007 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nismo bili toliko losi,imali smo jaku grupu...samo nam je srecz nedostajala


Slovenci nisu losi,ali Spanci sigurno osvajaju zlato...Slovenci mogu do bronze,ali ne dalje
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

11. septembar 2007. | 23:23 /izvor:B92

Španci overili prvo mesto u grupi E

Zvanični sajtU poslednjoj utakmici treće runde u grupi E, košarkaši Španije bili su ubedljivi protiv Izraela – 99:73 (47:48). Najefikasniji kod domaćina šampionata bio je sjajni Pau Gasol koji je imao 26 poena i 7 skokova. Pored njega, kod Španaca su se istakli Kalderon sa 15, i Mumbru i Garbahosa sa po 12 poena. U ekipi Izraela Elijahu, Tapiro i Naor su postigli po 15 poena.

Španci su ovom pobedom izborili prvo mesto u E grupi. Drugi su Rusi, treći Grci a četvfrti Hrvati.

Nakon startnog vođstva Španaca od 2-0, Izraelci su preuzeli vođstvo koje ubrzo dostiglo i osam poena prednosti (12:4). Na kraju prve deonice Izraelci su vodili 29:19, uz šest poena i pet asistencija Tapira, dok je na drugoj strani Špance održavao Gasol sa 10 od 19 poena koliko su postigli.

Ta prednost Izraela je početkom druge četvrtine porasla i na plus 12 - 32:19, ali su se Španci nakon toga konsolidovali pa je poluvreme završeno samo poenom prednosti za Izrael – 48:47. Špance su u prvih dvadeset minuta predvodili Gasol sa 17 i Kalderon sa 15, dok je Tapiro na drugoj strani postigao 12, a Elijahu 11 poena.

Ipak, u drugom poluvremenu sve je došlo na svoje mesto. Španci su u drugih dvadeset minuta potpuno nadigrali znano slabijeg rivala i dobili taj period igre sa velikih 27 razlike!

U sredu je na programu i poslednje, treće kolu i u grupi F nakon kojeg će biti poznati i četvrtfinalni parovi na šampionatu.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

13. septembar 2007. | Izvor: B92, Beta | A G
Đorđević: Treba menjati strukture
Proslavljeni košarkaški reprezentativac Aleksandar Đorđević kritikovao je rezultate reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu u Španiji i nacionalnu organizaciju zbog načina rada. Na improvizovanoj konferenciji u hotelu u Madridu u kome su smešteni predstavnici medija na Evropskom prvenstvu, on je srpskim novinarima rekao da bi trebalo menjati strukturu rada, počev od statuta.

"Statut očigledno ne valja, mi i dalje želimo samoupravljanje. Moraju na sva mesta da se postave profesionalci. Kada se birao predsednik, bilo je obećanje da će se statut odmah menjati, pa to nije učinjeno", rekao je Đorđević.

Srbija je Evropsko prvenstvo u Španiji završila već posle prve faze, sa sva tri poraza, za šta je Đorđević rekao da "nije dobar rezultat".

Jedan od najpopularnijih i najomiljenijih srpskih sportista govorio je izveštačima u dahu. On je izneo niz kritika na račun organizacije, propisa i delovanja saveza i ljudi u košarci.

"Ne razumem ni registracioni pravilnik. Tu vlada klubaštvo. Ljudi koji rade u klubu kao profesionalci radiće uvek za klub, što je normalno, ali to nije dobro za našu košarku. Poslednji primer je Miloš Teodosić, koji sa 20 godina odlazi u veliki klub da deli minutažu i ne verujem da reprezentacija od toga može imati koristi", rekao je Đorđević.

On je kao primer slabe selekcije naveo podatak da su se četvorica plejmejkera (Vule Avdalović, Marko Marinović, Bojan Popović i Aleksandar Rašić) promenili u reprezentaciji i da se niko nije duže zadržao, niti razvio u dominantnu "jedinicu".

"Poslednji dominatni igrač koga smo imali, koji je igrao dobro bez obzira koga ima protiv sebe, bio je Miloš Vujanić. On je ostao u Crvenoj zvezdi, proveo dve godine u Partizanu, igrao Evroligu i postao takav. Moramo da imamo jasnu strategiju kako da radimo", objasnio je Đorđević.

Stvar koja posebno brine osvajača više zlatnih medalja na najvećim takmičenjima jeste imidž koji reprezentacija Srbije ima u Evropi, i koji je on objasnio rečima: "Mi smo u ovom trenutku sramota".

"Više od pola miliona ljudi videlo je na (javnom sajtu sa privatnim video snimcima) "Jutjubu" (www.youtube.com) onu izjavu (Darka Miličića o sudijama) koja je danima bila tema u svim medijima, a mi se utrkujemo ko će pre da brani tog mladog čoveka. On, jednostavno, mora da oseti posledice toga", rekao je Đorđević.

"Mi smo svojevremeno izbacivali čoveka iz tima zbog jedne banane, pa smo uzeli zlato, ali imali smo nekoga ko je mogao to da uradi i imali smo tim koji igra zajedno", dodao je.

Incident o kome je bivši igrač pričao odnosi se na Vladimira Radmanovića, koga je selektor Svetislav Pešić izbacio iz tima 2002. godine zato što je u poluvremenu utakmice na Svetskom prvenstvu u Indijanapolisu jeo bananu umesto da sluša strategiju.

"U ovoj istoj sali se igralo prvenstvo za mladje od 18 godina i svi su pričali o našoj utakmici, kada smo pustili protivnika da pobedi. Javnost je ovde pričala da je najveća greška učiti mlade igrače da varaju. A oni su prevarili, tu nema govora. Mi sad i od toga moramo da se branimo. Mi smo u ovom trenutku blamaža", rekao je uzbudjeno Đorđević.

On je kao rešenje problema pozvao da svi košarkaški radnici preuzmu odgovornost za svoje postupke. Đordjević je na novinarsko pitanje da li je spreman da se uključi u rad Saveza, odgovorio da je "tu, ali da ga niko nije zvao".

"To sam rekao još na početku priprema, ali me niko nije zvao. Nisam pričao ni sa predsednikom Saveza, ali verovatno hoću. Ja bih voleo da prestanem da pričam za novine i da pričam nekome ko će da me sluša", kazao je popularni "Sale nacionale".

Đorđević je u toku razgovora nekoliko puta ponovio da košarkaški radnici ne treba da se "prozivaju po novinama" i istakao je da su to samo lična mišljenja.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 17, 2007 8:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

17. septembar 2007. | 00:50 /izvor:B92

Kirilenko: "Bili smo mnogo bolji"

Košarkaška reprezentacija Rusije osvojila je titulu prvaka Evrope u šokantonom finišu finalnog meča sa domaćinom Španijom. Ekipa koja nije važila za velikog favorita da osvoji zlato, stigla je do velikog trijumfa potpuno zasluženo koševima Holdena dve sekunde pre kraja i šokirala 15 hiljada Španaca u dvorani, ali i milione u zemlji koja se pripremala na dvostruko slavlje, posle zlata odbojkaša u Moskvi:

PEPU HERNANDES

“Nismo osvojili titulu to je sport I tako se ponašaju sportisti. Mislim da je naša čitava grupa odradila odličan posao, odlično smo pripremili tim, tim je uvek igrao na maksimalnom nivou, tako je bilo i ovog puta. Bili smo tim koji može da se nosi sa svakim. Ipak morate da znate kako da se ponašate i kad pobeđujete i kad gubite”.

O dramatičnom porazu:

“Možete da zamislite kako se mi osećamo. Specijalno bih se zahvalio svima koji su bili uz nas. Tužni smo zbog toga što nismo ispunili nadu svih Španaca. Osvojili smo titulu prvaka sveta i čitava Španija je očekivala da ćemo biti i prvaci Evrope. Dobro je da u Španiji pričamo o košarci i dobro je da je to nešto što je ova država prihvatila. Mislim da je za nas najbolja stvar što su nas i ostale države prihvatile i što svi misle da imamo odličan tim.

Budućnost ovog tima:

“Tim mora da prati određenu liniju. To smo projektovali sa ovim timom. Sa zlatom na SP i srebrom na EP idemo u pravom smeru. To je ono što smo dugo očekivali. Svi se popravljamo, čak i igrači od 33 godine igraju bolje u reprezentaciji. Nastavićemo da radimo stvari za košarku”.

O vodjenju ekipe:
”Nije bilo previše euforije. Bilo je kritičnih momenata. Trudio sam se da igrači stalno budu na zemlji. Da budemo spremni za takmičenje. Naravno da ću misliti na greške, neću samo čupati kosu. Mi treneri moramo biti samokritični i moramo napraviti analizu svega što se dogodilo na ovom evropskom prvenstvu. Moramo ići napred i mislim da ćemo u tom smeru nastaviti”.

VIKTOR HRIJAPA

“Veoma je dobar osećaj jer je ovo prva zlatna medalja. To je najvažnija stvar, mnogo je bilo dobrih timova, jako takmičenje, možda jače od olimpijskih igara. Bilo je teško igrati protiv domaćeg tima, znali smo da možemo da ih pobedimo. Samo je bilo bitno da odigramo onako kako je trener tražio od nas. Loše smo otvorili, ali smo se kasnije vratili. Španski tim je igrao dobro, ali smo ih pobedili. To je to”.

O najbitnijoj utakmici na šampionatu:

“Svi smo verovali od početka da možemo da odradimo dobar posao. Sve je išlo na našu stranu, na kraju smo stigli da se borimo za medalje. Najbitnija utakmica bila je protiv Francuske. To je bio ključ”.

O toku utakmice:

“U jednom trenutku utakmice igrači pomisle da mogu da odrade sve, ali trener je tu da sve to kontroliše. Ovo nije individualan sport. Na kraju smo se oslobodili pritiska, počeli smo da igramo kolektivno i onda je sve krenulo na našu stranu. Bilo je potrebno odigrati igru kakvu je trener tražio od nas. Na poluvremenu je bilo samo 3 poena. Trebalo je samo tada da radimo posao. To smo pomislili i nastavili smo da radimo dobar posao. Holden je pogodio šut, mogao je da promaši. Dali smo sve od sebe da pobedimo i to se na kraju isplatilo”.

ANDREJ KIRILENKO

“Veoma sam uzbuđen što smo pobedili Španiju na njihovom terenu. Ne što smo pobedili petorku, nego 15 hiljada navijača. Više smo želeli pobedu. Španci imaju odličan tim, ali smo mi večeras bili mnogo bolji”.

O problemima tokom utakmice:
”Bilo je teško jer sam brzo dobio dva faula. Ovde su drugačija pravila i često mi se sviraju neki falulovi koji su dozvoljeni u NBA, zato neki put uđem u problem. Ovde je pet faulova, tamo šest. Želeo bih da izbacim nepotrebne faulove, ali bih istakao da smo mi tim koji je spreman da igra bez mene. To je prava ekipa, svi mogu da nadoknade moj izostanak”.

O istorijskom uspehu za Rusiju:
”Ovo je moj najveći uspeh u karijeri. Ovo je najbolji tim u kome sam ikada igrao. To su moji najbolji drugovi. Zajedno smo rasli, učili, trenirali kod istih trenera. Viktora znam 10 godina, neke 15 godina imam veliku želju uvek da igram za Rusiju. Osvojili smo zlato i zato smo najsrećnija deca na svetu”.

O treneru Davidu Blatu:

”David Blat je odličan trener, sjajno smo sve postavili i pomagali se međusobno. Nekada je bilo problema, razgovarali smo sa njim. On je neki put nas pitao. To je važno da postoji ta vrsta komunikacije, da uvek pronađete izlaz i svake situacije i zato ga pozdravljam”.

DAVID BLAT

Andrej Kirilenko je MVP šampionata i superzvezda ovog tima, ali:

”Viktor Hrjapa je bio jedan od najbitnijih članova našeg tima. Andrej Kirilenko je bio najspektakularniji, ali je Viktor bio ključ našeg uspeha”.

Želeo bih da se zahvalim igračima koji su odlični ljudi kao što su i dobri igrači. Lakše je da radite košarku kada imate takve igrače. Ovo je bila velika borba Davida protiv Golijata. Igrali smo protiv zveri i uspeli smo da pobedimo. Na početku nismo krenuli sjajno, ali je bilo bitno da ostanemo u igri, da bi oni osetili pritisak i nas. Igrali su pred 15.000 ljudi, to je bilo veliko očekivanje i znali smo da možemo do pobede.

Zahvalio bih se Sergeju Tarakanovu koji je bio naš organizator, kao i ostatku stručnog štaba. Tarakanov je višestruki olimpijski šampion i mnogo nam je pomogao. Ovo je prva titula prvaka Evrope Rusije koju simbolizuje otvaranje granica i način na koji su pretvorili organizaciju. Drago mi je da sam bio član te organizacije, nisam sam, sjajan štab. I veoma sam srećan što sam deo istorije.

Morgunov: “Danas je u Moskvi naša odbojkaška reprezentacija izgubila od Španije u finalu Evropskog prvenstva. Ovo je slatka osveta” rekao je Morgunov.

Preko hiljadu navijača španske reprezentacije i pored poraza aplauzom je ispred hale dočekalo svoje igrače, koliko će navijača dočekati ruske reprezentativce u Moskvi, ostaje da se vidi…

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Eurobasket 2007 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon