www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vam NICK ili AVATAR nesto govori o osobi s Foruma?
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 1:31 pm    Naslov poruke: Da li vam NICK ili AVATAR nesto govori o osobi s Foruma? Na vrh strane Na dno strane

Evo - to je pitanje. Recimo cim vidite po prvi put neciji nick - to sto je ta osoba izabrala bas taj NICK - mozete li predpostaviti na osnovu nicka kakva bi ta osoba trebala biti.

Isto pitanje vrijedi za AVATAR.

Moj odgovor za sad.

Dameski - nick i avatar potpuno odgovaraju - bistra djevojka!
brza111 - njoj avatar bas odgovara.
rizmal - i nick i avatar cini mi se odgovaraju toj osobi i nacinu na koji odgovara
thorn - nick trn a avatar tattoo lav - A1 kombinacija a i slaze se s njenim postovima
MISS_J - jezi me njen avatar i mislim da joj ne stoji
knknpnkn - doima me kao da je bilo ono "koji nick sad da stavim???" pa onako lupne osam puta po tastaturi srednjim prstom i kaziprstom, ritmicno... eto ti nicka



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...




Poslednja prepravka: aureliano datum Sre Okt 18, 2006 1:32 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a vjerovatno govori ljudi s određenim imenima i avatarima žele privući pažnju većine, ali ne zamaram se time
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...mozete li predpostaviti na osnovu nicka kakva bi ta osoba trebala biti...
ne bih ulazila u detalje(necu citirati ni analizirati nikoga)
ali mislim da izbor nicka i potpisa predstavljaju nasu licnost
na neki nacin
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CatchTheWreck... da zna engleski Mr. Green
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
knknpnkn - doima me kao da je bilo ono "koji nick sad da stavim???" pa onako lupne osam puta po tastaturi srednjim prstom i kaziprstom, ritmicno... eto ti nicka



Moj nik itekako ima znacenje, samo treba znati sta znaci! Wink Razz Laughing
Drugo, povezan je sa jednom mojom veoma dragom uspomenom, zato mi je poseban, zato mi je bas to nik, jer je poseban samo meni! Wink

Na temu:
Necu nikoga da prozivam nikom Very Happy ali ima tu par likova, iz cijeg avatara ili nika mozes da zakljucis koliko su originalni i posebni, kreativni i ne kopiraju.
Ima opet nikova, koji su "prepisani" iz necijeg imena, naziva, pseudonima.....totalno neoriginalni, sto je meni totalno bezveze, jer je to jednostavno prekopirano, a ja kopije ne volim. Very Happy
Jako cenim originalnost i kreativnost kod ljudi. A iz ovih obicnih stvari "nick" i "avatar", to moze nekada sasvim lepo da se vidi! Wink

_________________


 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iwankamaza ------> maza, umiljato detence Mr. Green

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da avatar i nick nemaju veze s osobom. Ja sam stavila avatar koji mi se baš i ne sviđa, ali tek toliko da imam neku sličicu, bolje od upitnika.
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj avatar nema ciste veze samnom cisto onako stoji tu
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@aureliano, MISS_J - jezi me njen avatar i mislim da joj ne stoji

a ja mislim da cura slusa neki rock...metal. Taj utisak ostavlja na mene Rolling Eyes .
Ako je tako - respekt Mr. Green
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slatka_sanerka je napisao/la sledeće:
moj avatar nema ciste veze samnom cisto onako stoji tu


Edit by ***Srna***:E ovako ćemo, tema slična već postoji za objašnjavanje avatara i nick-a i zove se Zašto ste izabrali baš taj nick,avatar ili oba! Zato
Molim članove da pišu samo o tuđim avatarima i nick-ovima i bez vređanja! Hvala na razumevanju unapred!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da i nick i avatar itekeko opisuju osobu.
Mislim da je lanin avatarr bas za nju i da joj stoji...
i rile _master-ov jer ono kao ja sam moderator ako se zezas nastradace pa ima pistolj a avatar mu je u pozadini nekako zamucen i ko da izlazi iz npr ekrana ,tako da mu bas pristaje iako mislim da je ok decko jer smo razmenili par poruka.....al bas mu pristaje kao za moderatora....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
@aureliano, MISS_J - jezi me njen avatar i mislim da joj ne stoji

a ja mislim da cura slusa neki rock...metal. Taj utisak ostavlja na mene Rolling Eyes .
Ako je tako - respekt Mr. Green


THNX! Smile
Slusham rock (ne samo rock)...Metal slabo...A avatar zato sto volim zastrasujuce stvari...Filmove,knjige... Wink

Postoje par avatara po kojima mogu da provalim clanove,ali po nekim avatarima ne mogu nista da zakljucim o toj osobi... Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Da li vam NICK ili AVATAR nesto govori o osobi s Foruma? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon